Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Jaký máte na hraní SH3 počítač?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
AMD Athlon 2000+
Ati SAPPHIRE RADEON 9600 PRO ATLANTIS
512MB RAM
Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
p4 3,00 ht to by jeste slo
brzdy : 512 mb
           x600 ati

planoval jsme upgrade ale budu kupovat na VS notase, takze na pc uz nezbyde.... leda bych nejak moc vydelal.....ale co sem se dival tak na tom notasovi si to zahraju myslim taky :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
xavo - udelas, mrkni sem  http://www.alza.cz/graficka-karta-sapphir-radeon-x1950pro-512-mb-ddr3-agp8x-lite-retail-d69752.htm    Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no ja mam 6600GT a nemam problem , a ked pride sh4 kupim druhu 6600GT lebo je to sli a budem mat delo v masine  Wink  aspon dufam  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chystám se na 7950 GT a 2 GB RAM,ale slyšel jsem že by měli být i "soc" verze 8800,všechno to vázne na prodeji Clia 16v....


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek g.karta 
Safra, už si ani nepamatuju pořádně o čem to bylo.
Mno já se jenom zeptal  Laughing


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
PC napsal:
Já se chystám koupit do nového počítače buď něco z nové řady GF 8.... (nejspíš 8600GT) anebo počkám s čím vyleze ATi a hlavně kolik to bude stát. Prostě co nabídne lepší poměr cena výkon, jak už jsem psal.


To je o čem mluvím, že je poslední dobou taková na HW trhu nejistá situace("poděkujme" za to zákulisním tahům megalomanů Laughing ) Zatím se vyplatí čekat.

P.S.
PC napsal:
Prostě co nabídne lepší poměr cena výkon, jak už jsem psal.

No .... jen aby to nedopadlo jako s tou tvou x1600PRO, tentokrát buď opatrný a dvakrát měř.  razz  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek nový comp 
Musím se vám svěřit: vzdal jsem upgrade na starou šunku (viz někde na začátku) a konečně jsem si pořídil nový PC.  Very Happy Intel Core Duo  1.86, 2x512MB, HDD 320GB, je to vlastně Scaleo Pi 1519, ale doplněné o GF 7900GS. Potud v nejlepším pořádku. Začnu instalovat SH 3 a instalace se zasekne hned na začátku. Když jsem se podíval na DVD zjistil jsem, že je natřikrát prasklé u středu a samozřejmě to zasahuje až do dat.  Evil or Very Mad  Tak tomu říkám smíšené pocity. Zkoušel jsem to aspoň s kopií DVD a prostě nádhera. Bohužel to mi mnoho nepomůže. Asi si budu muset počkat na SH4. Question


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Co vy na to? 
Mám objednanej novej komp.

INTEL Core2Duo  2,14 GHz 2MB cache
2GB RAM
Gigabyte nVidia 7600GT 256MB
MB Gigabyte
HDD 250GB + stávající "satan" 120GB
ASUS TFT MW221U BLACK 22"W LCD, 2ms, DVI

(chtěl jsem 7950GT, ale ta nemá pasivní chladič  Crying or Very sad , ale zase za tu cenu tam můžu dát dvě 7600 do SLI   rock   )


No jsem zvědavej, co z toho vymáčknu.   Embarassed



Naposledy upravil Ravel dne 15. 02. 2007, 15:20, celkově upraveno 5 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:

 K tomu se používá program QuickSFV který všechny stažená data zkontroluje a ty poté vadná můžeš smazat a dostahovat.


Super rada, kámo. Sosnul jsem cosi a když jsem to zkontroloval, tak 12 ze 78 rarů bylo v (_._) !
Tak jsem je smazal a sosnul znova. Bomba.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Sarroth napsal:

 K tomu se používá program QuickSFV který všechny stažená data zkontroluje a ty poté vadná můžeš smazat a dostahovat.


Super rada, kámo. Sosnul jsem cosi a když jsem to zkontroloval, tak 12 ze 78 rarů bylo v (_._) !
Tak jsem je smazal a sosnul znova. Bomba.


 Laughing za málo...


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hraju na tomhle:

ASUS A6KM-Q072

AMD Turion 64, 2000 MHz
DDR 1024 MB
100 GB 5400 RPM
NVIDIA GeForce Go 7300 256MB TurboCache


Citovat
Příspěvek zostava 
jadro: Intel Core2Duo E6600 2,4 GHz soc. 775
grafa: NVidia GeForce 7600GT 256MB
ram: 2x 1GB 667 MHz
hdd: Seagate Baracuda 250GB
mb: Biostar 94P5 A7A

Túto zostavu mám už vyše mesiaca vlastnoručne poskladanú a zatiaľ sa neukázali žiadne nedostatky. Spokojný som hlavne s grafou
ktorá ťahá SH3 v pohode....zaujímalo by ma ako by išla SH4....

to Ravel: ak by si zapojil dve 7600GT do SLI tak napíš ako to dopadlo



Naposledy upravil kamikadze dne 11. 07. 2007, 10:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prestigio P1590W

Celeron M 1,4GHz
Samsung 60GB, 5400ot/min
2x512mb Kingston 400MHz
GeForce Go 6600 128mb, core 300MHz, ram 600Mhz

vcelku to ujde az na to sedmiminutove nacitani mise a zaseku, kdyz zvedam periskop, nebo cucim na horici lod.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek tak taky neco pridam, pro predstavu 
MB: Asus P5B Deluxe (chipset Intel P965)
CPU: Intel C2D E6600, 2,4GHz (standard) (pretaktovani o 20% bez nejmensich problemu, ale vyssi otacky ventilatoru = vetsi hluk)
RAM: 2x 1GB 800MHz Geil
Grafika: Asus EN 7600GT 256MB Silent
HDD: 2x WDC 320GB
DVD: GDR 8168B
DVD-R: GSA-H20L
Pinnacle PCTV310i

jinak si nestezuju

 Very Happy


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.