Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Problém se Sejvy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek save failed 
Dost ma tiez serie sejvovanie !! Mam GWX plus p.1.3 a ulozil som si sakramensky dobru poziciu , kde mam na krizi prvy krat v hre kriznik HOOD,  ale len 3 torpeda ,  z toho len jedno vybuchlo, tak ze si to loadnem a skusim este raz , ale hovn... zlata rybka save tam nebol. Som z toho cely deprimovany, lebo uz hrajem dost dlho a HOODA som este nestretol!!!

asi posluchnem staresinov a budem len hadzat do jedneho sejvu a prepisovat !!!!

LOvu zdar!!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil



Naposledy upravil joxer dne 11. 11. 2007, 21:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A ještě bys měl být na hladině a na dohled ani kanoe..není však nad vlastní zkušenost Laughing


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Už mě to vážně začína s*** Evil or Very Mad
Ukládám NA HLADINĚ, UPROSTŘED ATLANTIKU, KOLEM NIC, ŽÁDNÁ ČASOVÁ KOMPRESE PROSTĚ NIC. a mimo toho že to stále nefunguje se mi ještě vymazala posádka v savu na základně.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale kapitáni, pravej HC kapitán loaduje minimálně Very Happy Jinak SH3 je prostě na ukládaní náročné, nejlepší je používat co nejméně věcí, tím je myšleno jeden hlavní mod a moc tomu nepřidá ani JSGME, Commander také dělá občas svoje. Odehrál jsem 1 kariéru na defaultu, 2 s RuB, 3 s tGW a 1,5 s GWX(a jak mě znáte nebyla ani jedna z kariér "instantní"). Za celou dobu jsem měl cca jen 2 nenávratné problémy s uložením(narozdíl od SH4 kde už asi 5x!). Vyberu si mod, nainstaluju napevno, nastavím napevno, upravím napevno, odehraju kampaň, nemakám na to.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek dobre naplanovanie !!! 
Ale nezda sa mi to koser , ked save skalme pri tej najexponovanejsej dobe ked ma clovek pred sebou neico monstrozne a nezmesti sa mu to ani to obrazu priskopu !!!
A ked clovek len tak hadze savy jeden za druhym  kazdu minutu tak sa nic nestane !!!!  Ale to je machiavellizmus, co sa moze pokazit  sa aj pokazi !!  

Asi tlacime moc na pilu ,,
 Idea  Idea  Idea  Idea



Naposledy upravil joxer dne 19. 11. 2007, 17:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek SAVY 
Pomóc! Zmizli mi savy!!! V adresári Document and settings\user\My documents\SH3\data\cfg\careers je všetko v poriadku a všetko tam je, ale v menu hry po načítaní kariéry zmizli vsetky savy a nemam tam ani captain's log! Mám TGW Mod, ale medzi spusteniami som na SH3 nič nemenil, ani neinstaloval.

EDIT : Přesunuto



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 02. 2008, 10:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=185&postdays=0&postorder=asc&start=15


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ale kapitáni, pravej HC kapitán loaduje minimálně Very Happy


Já to vůbec nepoužívám. Prostě když hraju single, tak jedu jednu hlídku nebo dvě a loaduju vlastně jenom kariéru po startu hry.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Když jsem zemřel (bohužel mě dostali torpédoborci) tak jsem si chtěl dát nouzový save (nazákladně před misí v misi sem to neměl uložené) tak mi naskočila tabulka:

jsem v červenci 1940 a jěště pořád ve wilhelmshavenu (v brífingu na misi ve které jsem umřel byl prvně napsaný čtverec AN84 a po nouzovém savutam byla napsaná základna na kterou jsem měl doplout wilhelmshaven) nijak mě to netíží jen jsem se chtěl zeptat jestli nevíte co to je...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
Když jsem zemřel (bohužel mě dostali torpédoborci) tak jsem si chtěl dát nouzový save (nazákladně před misí v misi sem to neměl uložené) tak mi naskočila tabulka:

jsem v červenci 1940 a jěště pořád ve wilhelmshavenu (v brífingu na misi ve které jsem umřel byl prvně napsaný čtverec AN84 a po nouzovém savutam byla napsaná základna na kterou jsem měl doplout wilhelmshaven) nijak mě to netíží jen jsem se chtěl zeptat jestli nevíte co to je...

to je jenom nejaka bezvyznamna haluz SH3, s tema zakladnama si to obcas dela co chce Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Dotaz 
Ahoj lidi ten Silent Hunter 3 mi i po reinstalaci samotné základní hry vždy po loadnutí ukončí kariéru.Ne hru ale jen Abandon Career.Help

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Dotaz 
Max Stierlitz napsal:
Ahoj lidi ten Silent Hunter 3 mi i po reinstalaci samotné základní hry vždy po loadnutí ukončí kariéru.Ne hru ale jen Abandon Career.Help
Máš kúpenu hru? Pri reinštale si  odstránil aj zložku SH3?(C:\Documents and Settings\Dokumenty\SH3)
Apropo skús viac čítať na fóre:
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=185
Je tu aj také zázračné tlačítko "hľadať" Wink

EDIT mysak_bob: cele puvodni vlakno presunuto tam, kam to patri, cili na vyse uvedeny odkaz



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 06. 2008, 14:07, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 27. 06. 2008, 12:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Dotaz 
Max Stierlitz napsal:
Ahoj lidi ten Silent Hunter 3 mi i po reinstalaci samotné základní hry vždy po loadnutí ukončí kariéru.Ne hru ale jen Abandon Career.Help


jestli ti dobre rozumim,
tak mas nejake ulozene savy
a ty se ti ted nedari naloadovat.

takze, pokud mas jinou verzi nez jsi mel puvodne, nebo jiny mod, tak to na 99% nenahrajes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Dotaz 
Otto Kretschmer napsal:
Max Stierlitz napsal:
Ahoj lidi ten Silent Hunter 3 mi i po reinstalaci samotné základní hry vždy po loadnutí ukončí kariéru.Ne hru ale jen Abandon Career.Help
Máš kúpenu hru? Pri reinštale si  odstránil aj zložku SH3?(C:\Documents and Settings\Dokumenty\SH3)
Apropo skús viac čítať na fóre:
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=185
Je tu aj také zázračné tlačítko "hľadať" Wink

díky,nikdy předtím mi to Silet Hunter3 nedělal ani po instalaci všech add-onů,a z datadisku Seewolfwe to ani nejde patchnout,dřív to šlo a rozhraní se po tom patchnutí změnilo z šedivého na modré a po instalaci Grey Wolves na červené.Jinak moc díky:-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Toto se mně taky párkrát stalo.Normálně spouštím hru přes SH3 Comm. a když to začlo padat do Winů tak jsem hru spustil bez Comm.Pak se to nějak usadilo.

ahoj co je to prosimtě SH3 Comm?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.