Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 13 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Mount & Blade aneb trocha středověku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
S tím trefováním mám taky problém, sebevědomě sem skočil do první bitky s cca asi 20 banditama a než sem je stih upižlat, tak upižlali oni mě  Very Happy . Prostě sem v plném trysku máchnul mečem k něčí makovici jak sem byl zvyklej a ehle ono nic ...  Shocked
Choreografie pohybu je vskutku trošku jiná. Např jsem nepřišel na to jak na koni sklonit kopí při útoku tryskem. Jezdec ho jen tak ležérně třímá, no možná ten defaultní základní kůň nedosahuje požadované rychlosti.

Příkazy jsou opravdu zbytečně překombinovaný, jsem asi staromilec, ale v MaB to bylo jednoduché, přehledné a hlavně dostačující. V tomto směru ale chápu snahu vložit do MP trochu víc možností jak se strategicky vyřádit.
Např : Pěchoto, braň tuto pozici : 1 + F1 + F1 ... než sem na to přišel, nezbyla žádná pěchota která by byla schopna tento rozkaz splnit  Sad ... a v zápětí jsem nezbyl ani já ...

Výbornej nápad jsou skupiny, oceňuju že konečně můžu hrdinům, který jsou chabrus v boji, přikázat aby stáli tam a tam a nesnažili se hrdinně padnout ( no dobře nechat se zmlátit do bezvědomí ) za mojí maličkost (holt nejsme leckdo  Very Happy ), ačkoliv přesně to od nich samozřejmě v tíživé situaci na bojišti očekávám když už jde skutečně do tuhého nebo dojde k situaci že je třeba vyslat nějaký ten kannonenfutter ...

Toť zatím, vše ... moc sem tomu zatím nedal, víc mě nenapadá

jo grafika ... trochu lepší, s mým zastarávajícím PC ovšem těžko říct, když musím většinu čudlíků povypínat  Confused


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ještě nekdo hrajete Europe1200?

já už obsadil Polsko, Dánsko a Pobalstké knížectví.

A teď hurá na Magyároszág!


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já si Europu občas zahraju. Mam obsazené zatim jen polské a maďarské hrady, na mněsta ještě nemam dostatečně velkou armádu. Ale občas mi hra padá, píše to něco s Vertex buffer-em a nebaví mně to neustále ukládat, takže už moc nehraju  Sad


_________________
,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já objížděl jenom turnaje a sázel jsem max na každej zápas. a Udělal jsem asi 30 turnajů a vyvařil milion denárů.
Potom jsem si našel v hospodě studenta, který mi za X denárů naučil první pomoc, operace a ošetřování, mám to vyskilovaný asi na 15ku a už mi neumíraj vojáci. Takže mám armádu 100 frajerů a dobyju co chci, protože na třetí vlnu jsem ve městě,.  Twisted Evil


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mě ta 1200 zas až tak nebavila, jsem maršál, dostal jsem nějaký ty města a vesnice pod svojí správu, armádu mám slušnou, dobiju taky víceméně co chci.
Někdy je to ale krvavý vítězství, páč si držím v podstatě jenom jízdu, zbytek jsou obětovatelní ( a často i obětovaní  Very Happy ) a snadno verbovatelní pěšáci, který naženu dopředu a co zbyde zašlape do země železná jízda  Surprised . Sem tam se najde i zdatnej jedinec, kterej se z platfusáka vyšvihne až k nějaký vyšší šarži, ale těch fakt nic neni ... cca jeden ze sta   Rolling Eyes

Mnohem víc mě bavilo ( i ještě sem tam baví ) Native Expansion ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Expansion mě taky baví nejvíc.....ovšem když sem to hrál naposled...a to už je zase nějakej ten pátek....uplně mě rozladil výskyt černých rytířů a neschopnost je porazit.....i s drtivou početní převahou a celkem i našlapanejma maníkama....hlavně jízda....sem od nich vždy dostal brutálně na prdel. Po té co mi takhle zabrali jeden z hradů sem toho musel na nějakej čas nechat protože hrozilo upné zničení myši a klávesnice jak sem byl už zuřivej... Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já sem se Black Knights :
a) zákeřně vyhejbal
b) zbaběle nastavil battle size na 25
c) po nějaké době sem je vychcaně nechával obsazovat svůj hrad ( město sem bránil zuby nehty), když vypadli pobil sem pár těch obránců a takticky se přeskupil do předem připravených pozic nejlépe v co nejhornatějším terénu nebo ve městě.
d) strategicky sem bukařil poblíž a odvážně počkal až se pobijou s jinou armádou a pak lstivě zaútočil.
e) verboval jsem black knights zajatce ( ano sice rádi zdrhaj, ale přesto i jen pár v armádě dokáže zvrátit bitvu ) a těch 20-30 jich mám už stabilně domestikovanejch.
f) jelikož šli kromě Nordů výhradně po mě, na finálofku sem si je nalákal k městu a odtud jsem se suitou těch nejzdatnějších podnikal na obléhatele záškodnický výpady Smile ...

.... nakonec se všichni černí vojevůdci sešli na rekreaci u mě ve sklepě Smile, ovšem rekrutovat je nemá smysl, jsou to hajzly nevděčný  Confused a dva mi zdrhli  censored, škoda že v Expansion nejni aréna ve stylu Kolosea, dal bych lidem chléb a hry a oni by mě milovali eště víc než teď ....

Za černou Lady královnou občas zajdu na pokec a drink do sklípku, v těch bikinách jí to echt sluší, ale dát mi furt nechce, mrcha jedna nafoukaná Laughing



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 12. 04. 2010, 14:25, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
...ale dát mi furt nechce, mrcha jedna nafoukaná Laughing


Nic si z toho nedělej, prej má stejně penis.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Oh shit !!!!






Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 17. 04. 2010, 13:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Praise the Lord and pass the ammunition !!! Opravdu hodně ammunition...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak to se ukllikas, nez to pozabijis ( pokud Smile  )


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
ustál sem 2 vlny, 3 už se to fakt nedalo  Crying or Very sad , já si ten svůj Kingdom snad nezaložim  Mad.

Zlatej Native Expansion, tam se svojí stofkou nejzocelenějších ubráním hrad i desetinásobné přesile  Surprised , snad to brzo konvertnou do Warbandu, jediný co mi chybí je kurefsky zazobaná nevěsta ( třeba královna Swadie  Rolling Eyes  )


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
zrovna ta je pěkná mrcha - já mám nějakou Vaegirskou kočku z Curraw Very Happy
ale jediný co uměj je uspořádat hostinu, prohlídnout s tebou špajz, někdy ze sebe vyplodí myšlenku, jak zvýšit kredit tvé říše a to je asi tak všechno Laughing


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
mě stačí když bude ve vatě  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no, musel jsem složit 6000 denárů a ona jich 10000 dostala od tatíka


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 13 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.