Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Mobilní hraní
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mobilní hraní 
Tak jsem si dneska jen tak na zkoušku stáhnul do mobilu hru War diary: Torpedo a můžu říct, že mne tahle hra příjemně překvapila.  Stanete se v ní kapitánem britské ponorky v Pacifiku a plníte různé úkoly, od záchrany sestřelených pilotů, prověřování podezřelých radiových signálů až po likvidaci japonských lodí. Před samotným spuštěním hry máte na výběr zda chcete hrát v arkádovém, nebo realistickém módu, pak naběhne obrazovka označená jako válečná místnost, v ní máte na výběr z několika možností jako: hlídka, kariérní záznam, zpravodajská místnost a plavidlo. Pokud si vyberete hlídku, dostanete se k dalším možnostem na výběr a to: Kariérní mise a volný lov.  V kariérní misi na Vás čeká briefing ve kterém se dozvíte co konkrétně máte udělat, například dorazit poškozenou letadlovou loď atd. Kariérní mise poskytují povýšení a nové lodi. Volný lov je o potápění lodí za metály. Při samotném hraní je vidět ponorka shora, pod hlavnim pohledem se nachází pohled periskopu, lodni telegraf kombinovaný s kompasem a ukazatelem ponoru. U ponoru existují tři stupně, vynořeno, periskopická hloubka a velká hloubka, při souboji s torpedoborci je třeba sledovat jestli jste ve velké hloubce, není totiž nic horšího než kdž se snažíte z periskopické hloubky ponořit hloubeji a hra oznámí že to není možné. Samotné potápění lodí, úiniky před torpedoborci atd, jsou velmi adrenalinové a i když by se dalo hře pár much vytknout, jedná se o perfektní ponorkovou hru, takže jí můžu všem doporučit, já ji testoval na telefonu Sony Ericsson K800i.



Naposledy upravil Nishizava dne 14. 08. 2007, 12:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ne že bych měl tolik času,ale kde to lze stáhnout?Nokia E 60+Symbian


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Herr Flick napsal:
Ne že bych měl tolik času,ale kde to lze stáhnout?Nokia E 60+Symbian




No, jestli sem můžu dát odkaz tak je to se screenama i podporovanejma telefonama tady:
http://www.wapstranky.cz/java-hry/screenshoty/war-diary-torpedo.html


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nishizava napsal:
Herr Flick napsal:
Ne že bych měl tolik času,ale kde to lze stáhnout?Nokia E 60+Symbian




No, jestli sem můžu dát odkaz tak je to se screenama i podporovanejma telefonama tady:
http://www.wapstranky.cz/java-hry/screenshoty/war-diary-torpedo.html

No tak bohužel na můj MDA VARIO to nefungu... Sad  Sad


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No, je to doleca good gameska. Mam to na moji K750i a de to v pohodě, zase mam co pařit ho nudných hodinách be škole  unterwaserboot  super


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Může mi někdo říct jakou to má velikost? ta moje šunka to podporuje ale nevim jestli se mi to tam vejde Crying or Very sad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Může mi někdo říct jakou to má velikost? ta moje šunka to podporuje ale nevim jestli se mi to tam vejde Crying or Very sad


Má to velikost 411kB.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nishizava napsal:
Günther Königg napsal:
Může mi někdo říct jakou to má velikost? ta moje šunka to podporuje ale nevim jestli se mi to tam vejde Crying or Very sad


Má to velikost 411kB.


Tak to je super díky moc Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kdo chce, napište mi PM. testováno na Nokia 6230i


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
mal som to istý čas, celkom sranda  Smile  až na to že Nokia 6233 to zmenšila na polovicu obrazovky a miestami som potreboval mikroskop  Laughing


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hra je to super, ale mám s ní jeden problém, dá se nějak obejít potřeba netu? vždy po cca. dvou patrolách mi to napíše, že to potřebuje spojení a konec, už si nezahraju.. jedine smazat a nainstalovat znova a hrát od začátku zas dvě mise.. díky moc   Question


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Na tvou otázku neotpovím sned jestli nemáš mobil který tuhle hru nepotporuje, ale jinak je to celkem dobrá hra, hlavně teď kdyzž jsou prázdniny a já nemám přístup k počítači. Teda k počítači jo, ale poze k internetu. Kapitan


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo mám tady ještě jednu ponorkovou hru, ale to není asi takovej zážitek. Je stará a asi pro menší uživatele. Já sem si ji radši ani nestahoval.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Můj mobil ji podporuje, ale nemám net v mobilu Confused  jaká je ta druhá? řekni název, nebo hoď link Rolling Eyes


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myslel jsem tuhle: http://www.wapstranky.cz/java-hry/yellow-submarine.html
 
Ale teď sem našel ještě jednu: http://www.wapstranky.cz/java-hry/submarine-crusher.html
 Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.