Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Film: Das Boot
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Das Boot 
Wara napsal:
chybičky:
-skoro na konci filmu, při blízkém záběru na kapitána se dole v levém rohu objeví hlava blonďaté ženy- klapky
-při scéně, kdy námořník zaznamenává na tabuli počty shozených hlubinných náloží, označí 23tí a v další scéně je jich opět jen 22
-když kapitán nařizuje odpálit torpédo na hořící tanker, hlásí vzdálenost 650m, později v deníku zaznamenává 950m
-Enigma, která je zobrazena v tomto filmu má 4 rotory, tento typ se přitom objevil nejdříve v únoru 1942, film je přitom situován na podzimu roku 1941
-během prvního setkání s konvojem seskakuje poručík (ten ve svetru) z postele s rozcuchanými vlasy, které mu padají do obličeje- po chvíli kdy vylézá na můstek má již vlasy perfektně učesány a "odklizeny" z obličeje
-při útoku letadel na přístav je při širokém záběru ve vodě vidět nálož, která má o chvíli později simulovat výbuch letecké pumy


Ještě jedna: jeden z důstojníků předčítá kapitánovi radiodepeši, kde stojí že někdo potopil šestitunový tanker Rolling Eyes  Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak.....  Pravě jsem to dokoukal po osmé... rock NEJLEPŠÍ FILM MÉHO ŽIVOTA ! Smile
Btw viděl tady někdo obě ty dlouhé  verze ? Já mám tu 216-ti minutovou, je ta 293-ti minutová v něčem lepší ? Mám na mysli jestli tam třeba není navíc nějaký souboj nebo tak něco...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Tak.....  Pravě jsem to dokoukal po osmé... rock NEJLEPŠÍ FILM MÉHO ŽIVOTA ! Smile
Btw viděl tady někdo obě ty dlouhé  verze ? Já mám tu 216-ti minutovou, je ta 293-ti minutová v něčem lepší ? Mám na mysli jestli tam třeba není navíc nějaký souboj nebo tak něco...


Spíš víc umorného čekání v klaustrofobickém prostředí ocelové rakve a atmosféře odpovídajících rozhovorů:)Ale o to koneckonců ty ponorky byly:)


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Btw Güntere, musel jsi to vidět s dabingem, protože v originále ( tedy v němčině) tam Kriechbaum říká kapitánovi "secht tausend tona" =>  6 000 tun  Cool


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
Btw Güntere, musel jsi to vidět s dabingem


jj, k původnímu znění jsem se za a) nepropracoval Embarassed  a za b) by chybka musela být opravena v titulkách, protože německy neumim ani slovo.... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dannik napsal:
Das Boot vysel také v roce 2006 v edici tydeníku REFLEX  Dobré filmy týdeníku Reflex, jí jsem ho koupil v Datartu za 150 Kč jde o 208 minutovou verzi, podtitul nová nesestříhaná verze, je tam i komentář režiséra. Pokud ji neuvidíte povalovat se v někde v levných knihách tak by se snad dal sehnat na www.filmx.cz


Objednal jsem si, přišlo mi to na dobírku. SUPER!!!  Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pro ty, kdo jeste Das Boot nemaji, tento tyden by se mel dat koupit(asi v patek) spolecne s denikem Sport za cca 40 Kc.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak uz je to TADY Very Happy DENIK SPORT vydal dnes i film DAS BOOT za krasnych 39,-Kc !!!! je to NESESTRIHANA VERZE DLOUHA 208min  Laughing  Laughing  Laughing  

takze diky Dannikovi mam doma uz dve DVD bo co kdyby se jedno poskrabalo  Wink  

S!

EDIT : doplneno pismenko ve slove SPORT  Wink



Naposledy upravil 312_Cherry dne 20. 09. 2007, 20:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hrome, to mi uniklo !!! Tak to doufám, že ho ještě cestou z práce někde seženu !!!


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
tak uz je to TADY Very Happy DENIK SPOR vydal dnes i film DAS BOOT za krasnych 39,-Kc !!!! je to NESESTRIHANA VERZE DLOUHA 208min  Laughing  Laughing  Laughing  

takze diky Dannikovi mam doma uz dve DVD bo co kdyby se jedno poskrabalo  Wink  

S!


Na Slovensku to asi nezozeniem...??


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem ho sehnal, mám doma, ještě nebyly 3 a půl hodiny času abych zkouknul, ale jen tak běžně jsem to proskákal.... a co mě tedy zarazilo, tak to je teda dabing.... Překlad dělal nějaký (s prominutím BdU) NAPROSTÝ IMBECIL, kterému ani nestálo zato podívat se do technického slovníku a válečné historie... Hlášky typu: "narovnat loď ", namísto "vyvážit loď " se tam objevují pomalu co minuta.... Trochu mě to zklamalo, oproti tomu překlad, který použila při dabingu kdysi tv prima (což je verze, kterou mám nahranou na VHS), je téměř naprosto dokonalý...

Ale tak aspoň si prohlédnu pasáže, které v televizní verzi nebyly , no...  Sad


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
doporucuju skouknout v BONUSECH  film s komentarem !!!! REJZA a NAS SlAVNEJ KAPITAN popisujou sceny z filmu ......  Wink


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Tak jsem ho sehnal, mám doma, ještě nebyly 3 a půl hodiny času abych zkouknul, ale jen tak běžně jsem to proskákal.... a co mě tedy zarazilo, tak to je teda dabing.... Překlad dělal nějaký (s prominutím BdU) NAPROSTÝ IMBECIL, kterému ani nestálo zato podívat se do technického slovníku a válečné historie... Hlášky typu: "narovnat loď ", namísto "vyvážit loď " se tam objevují pomalu co minuta.... Trochu mě to zklamalo, oproti tomu překlad, který použila při dabingu kdysi tv prima (což je verze, kterou mám nahranou na VHS), je téměř naprosto dokonalý...

Ale tak aspoň si prohlédnu pasáže, které v televizní verzi nebyly , no...  Sad


Joo nejni nad verzi 2) třídílná minisérie, vysílaná v německé a rakouské televizi- 1985, téměř 5 hodin v původním znění s titulky. A zadek z toho ..au au  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No tak to věřim Very Happy To už musí být vražda jak původních 7 hodin Sedmi samurajů Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
a kde se necha sehnat ta 5 hodinofka ??????? ( s titulkama  Wink  )


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.