Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Problém: SHIII spustim ale ne na dlouho
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
jelikoz ted mam jen jeden hard tak se to jiz stalo a hru jsem instaloval znovu a znovu asi uz 100x

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jednoznacne bych se zameril na teplotu procesoru ci grafarny. mle jsem kdysi davno podobny problem po par minutach hrani mi zmodrala obrazka s chybou ve windows a zatuhl comp->zastavoval se mi totiz vetracek. Zkusil bych pri hrani sledovat teplotu....A ten Avast bych taky zkusil vypnout. Musis proste zkouset a zkouset


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No jo, ale on řikal že to tuhne JEN u SH3..což je opravdu divný. Marve, jaké další hry jsi zkoušel ? Něco náročnějšího ? Je potřeva vylouči ten faktor přehřátí. Jinak pak pořád platí to čachrování s HW...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer napsal:
No jo, ale on řikal že to tuhne JEN u SH3..což je opravdu divný. Marve, jaké další hry jsi zkoušel ? Něco náročnějšího ? Je potřeva vylouči ten faktor přehřátí. Jinak pak pořád platí to čachrování s HW...


Mně to tehdy taky dělalo jen u Falloutu. I dyž nic jiného jsem tehdy taky nehrál:)Ale byt jim rozhodne bych se na to zameril, staci poslechem zjistit jestli se toci vetracky. Pripadne bych doporucoval vysat prach, pokud tam ma nanos spiny, tak to taky nechutne pomaha zahrivat procik a kartu.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
Jinak hravam FIFA 2007 a NHL 2007 a pak jsou tu nejaka auta XPAND rally a nejake strilecky a vse bez problemu jede krom SHIII

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No jeste bych se zkusil zeptat: mas origos, vypalene nebo stahnute? Zasekne se Ti konkretne pri nejakem momentu-treba vysunes periskop, prepnes se do nejake obrazovky apod.?Nebo je to po urcitem casovem useku? Protoze kdyby to bylo v urcitem momentu, kdy neco udelas mohl bys treba vadne instalacni soubory, ktere Ti nikdy konkretni cast hry nenaistaluji.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
"Zatuhnutí" se mi několikrát také stalo. A vždy to vyřešilo vyluxování větráku procesoru. Odšroubovat větrák a vyluxovat prach ze žaluzií.


Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
Mam originalni verzi  a seka se to aniz bych neco udelal sotva se tam houpou namornici v lodi a pak se to sekne a musim tvrde restartovat.
Vcera se instalovala znovu grafika tak to pujdu zkusit jestli nastala nejaka zmena nebo ne.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Huh tak to je fakt síla - Bermudy hadr... Shocked  S tou originálkou by to blbnout nemělo. Takže navrhuji ti, aby jsi to zkusil nainstalovat na jiném počítači. Tím vyloučíme chybu na tom DVD. No a když to bude jinde fungovat bez problémů, tak už ti vážně zbývá jen to postupné vyměňování HW. Chce to nějakého ochotného kamaráda, který ti půjčí svojí grafickou kartu (nevim proč ale mám tucha, že tam bude jádro pudla) a pak i paměti (druhé místo kde by nejpravděpodobněji mohla být zrada). Obojí je snadno vyměnitelná komponenta. Když to nezabere, tak se obávám, že chyba bude někde na tvé základní desce Sad...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
se z toho snad pujdu utopit. dnes jsem si hral v off line a pohodicka, potopil jsem temer vse krom hlidky a tak jsem se nechal potopit tim ze jsem vyplul na hladinu pak jsem zjistil ze jaksi nemam palubni delo  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: SHIII spustim ale ne na dlouho 
marv napsal:
se z toho snad pujdu utopit. dnes jsem si hral v off line a pohodicka, potopil jsem temer vse krom hlidky a tak jsem se nechal potopit tim ze jsem vyplul na hladinu pak jsem zjistil ze jaksi nemam palubni delo  Confused


Nechci moc rejpat, ale to spis patri sem.
http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=9   Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
taky nechci rejpat , ale Marv je onen člověk kterému to pořád tuhne - jakto že to teďka jelo v pohodě Marve ? Shocked  Že by zabrala ta reinstalace grafiky jak jsi psal ?


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
ee, reinstal PC, ale v online test neprosel  Crying or Very sad
pri vysouvani periskopu zase bum bac, ale to tu uz bylo - resilo se to z nekym kdo uz ligu hraje, pls, ja hlava derava si to uz nepamatuju jak se to vyresilo  Rolling Eyes

jinak by to chtelo zkusit s nejakou Nvidii, protoze i ja jsem mel driv s ATI problemy - ale ne zas tak zasadni.



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 04. 2007, 17:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hmmm tak to je nátěr - ale já to tu už tvrdím celkem dlouho - zneužít nějakého kamaráda a pujčit si jeho grafiku... Rolling Eyes


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
Compl pojede na vylet na nejake testovani tak pozname jak to dopadne. A ja zatim pojedu jen pracovat do Kolina tak budu od nej ted nejakou dobu daleko. Takze se zatim si to tu uzivejte a at se vam dari v lovu vlcich smecky a mate bohatou korist



Naposledy upravil marv dne 30. 04. 2007, 09:31, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.