Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
Kolik je vám let ? ?
Kolik je vám let?

méně než 15 0% 0% ( 0 )
15 - 20 25% 25% ( 12 )
21 - 25 4% 4% ( 2 )
26 - 30 10% 10% ( 5 )
31 - 35 16% 16% ( 8 )
36 - 40 16% 16% ( 8 )
41 - 45 18% 18% ( 9 )
46 - 50 2% 2% ( 1 )
více jak 50 6% 6% ( 3 )

Celkem hlasů : 48
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak som úspešne rozšíril skupinu 31 - 35 ročných a idem sa prihlásiť do akadémie SH 3. Práve som to nainštaloval.  rock

Už sa teším ako budem po nociach potápať nepriateľské lode  Laughing . Len aby som si kvôli SH 3 nezanedbával aj manželské povinnosti?  Laughing

PS: Nestáva sa to náhodou niekomu?  Laughing


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no obcas, ale musis to vzdycky nejak vykompenzovat  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já mám 22 let a drahá polovička mi zatím pobyt na moři toleruje, ale vzhledem k tomu, že je čímdál tím víc pěkně, asi mě bude čímdál tím víc tahat ven ze železné rakve do lůna jarní přírody. Na druhou stranu z kytiček nebolí oči tak, jak z z celé noci strávené na paluběSmile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
no obcas, ale musis to vzdycky nejak vykompenzovat  Laughing


Áno a najlepšie nejakým drahým darčekom  Laughing   A vraj hranie nejde do peňazí  Laughing


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dannik napsal:
Na druhou stranu z kytiček nebolí oči tak, jak z z celé noci strávené na paluběSmile

pokud teda zrovna jeden netrpí silnou alergií na pyl z těch krásných kytiček Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak chlapci.
Ročník 1967..co vy NATO. Běda tomu kdo mě vykne..!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já musel koupit své drahé polovičce NOTEBOOK nemohla se dostat k PC Laughing A to mám ještě dvě děti tak nevím jak to udělám  Sad Ale co je hlavní že manželka nehraje  Silent Hunter , protože kdyby byla náááááhodou lepší jak já tak to bych asi nerozdýchal super

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Panchus:
dobry den, jak se mate pane Panchus?  Wink

to morybundus:
skoda, mohla byt sranda, zvlast kdyby jste hrali ligu, kazdy v jine flotile  Very Happy


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Very Happy úplně to vidím - tááák morybundusy za to že máš o 1000 BRT víc než já spíš na gauči a žádná večeře Mr. Green


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek top secret??? nie:D 
hh Very Happy  .......... mne to zatim nehrozi ......... je mi 16 a cas si udelat umim (kdyz chci:D) jedinej problem je bracha ale ten hraje malo (protoze jsem tu furt ja:D) takze nema problema:D                jinak s dvema detmi do ponorky to klobouk dolu:DVery Happy ja bych se bal aby neprijel nakej DD a byl bych bez zavazku:DVery Happy


Citovat
Příspěvek  
No já jsem jeden z těch co pamatují začátky U-BootWaffe.... Když jsem šel jako malý na straßebahn a neměl v kapse kostku cukru tak mě tramvaj pokousala.... Laughing  *1969....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem zjistil, že nejlepší období na křižování atlantikem je v období těhotenství....ne že bych byl těhotný já.. Laughing . Samozřejmě moje žena....a tak pořád jí a pak hlavně spí...a to je klídeček to by jste nevěřili....jen se trochu obávám, že až se to mrně narodí, tak budu muset postavit na nějakej čas ponorku do suchýho doku. Sad  Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ale no tak, nauč toho malého lásce k ponorkám a až mu bude 6 tak ať je připraven převzít velení vlastního člunu... Wink  razz


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Ale no tak, nauč toho malého lásce k ponorkám a až mu bude 6 tak ať je připraven převzít velení vlastního člunu... Wink  razz


no a potom sa to zmeni na zavod o pocet BRT alebo az na SUB vs SUB  Twisted Evil


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na to se fakt těším, až se budu s malým prát o počítač..... Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.