Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Problém- Aktivace download verze SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém- Aktivace download verze SH3 
No nedavno jsem videl Das Boot a mel jsem takvou chut si zahrat neco  ponorkama, a vzpomnel jsem si, ze jsem kdysi davno hral cosi jako SHI. No pak uz to chtelo jen par minutek hledani na internetu, zaplaticeni 20 dolaru na iol.boonty.com a cekani 15 hodin nez se SH stahnul:)

Tochu off topic, ale prosim o radu Po zaplaceni jsem dostal k SHIII kod, a bohuzel jsem byl tak blby, ze jsem zacal SHIII instalovat(abych vyzkousel jestli funguje) na ten PC , na ktery jsem ho stahoval(jinak pouzivam notas), no a kdyz jsem si pak nahral stazene veci na dvd a chtel instalovat na tom notasu, tak to  uz bohuzel nejak neslo, proto jsem do notasu prekopiroval uz nainstalovany adresar SHIII z puvodniho  PC a chtelo to po me opetovne heslo, to ktere jsem ziskal jsem zadal, ale uz ho to nevzalo, proto jsem se podle navodu dostal na nejake stranky, kde jsem zadal to puvodni a dostal nove, s nim uz se SHIII rozbehl, napsalo mi to tam vsak "No more activations available"(nebo neco v tom smyslu). Myslite, ze kdybych ted z nejakeho duvodu chtel SHII reinstalovat ci odinstalovat, tak by mi jedno z tech hesel fungovalo i nadale, nebo bych si musel koupit nove?Nemate s tim nekdo zkusenost?

P.S. Pokud se to sem nehodi, jako ze asi ne, zkusenejsi poradte kam mame cast tohoto postu presunout?



Naposledy upravil Wara dne 09. 06. 2007, 10:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Téma přesunuto, tady se dočkáš odpovědi spíš Wink Začátek tvého příspěvku popřípadě znovu poustni v daném tématu.

Jinak osobně radit nemůžu, zkušenost s download verzí nemám. Ale o aktivačním kodu(problému) u SH3 jsem už někde četl, pokusím se to najít.



Naposledy upravil Sarroth dne 13. 03. 2007, 16:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Téma přesunuto, tady se dočkáš odpovědi spíš Wink Začátek tvého příspěvku popřípadě znovu poustni v daném tématu.

Jinak osobně radit nemůžu, zkušenost s download verzí nemám. Ale o aktivačním kodu(problému) u SH3 jsem už někde četl, pokusím se to najít.


Dík moc!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takže, je to opravdu docela častý problém všech download verzí.

Údajně UBI na ofciálním fóru dává několik možných codů popřípadě ochotně po emailu pošle novej.

Dále jsme našel toto(nevím jak jsi na to s ENG, popřípadě přeložím):
Digital downloads are great for people living in countries that cannot buy the game at a store or get it delivered. And the limited download and activation thing isn't a problem. I have downloaded a few digital versions myself and can reinstall them on my computer as many times as I like. All you have to do is:

a) burn the install .exe onto a disk

b) install game

c) activate (register) the game online to be able to play it

d) run regedit and find the game directory plus the security activation code directory for that game (if the game required online activation)

e) right click on each of those directories and export them, then burn the registries to the same backup disk

f) each time you need to reinstall, just click on the registry files you saved and no online activation is necessary.

It's that simple. If you ever need to reinstall the game on your computer, you can do it unlimited times. You don't have to download it and activate it each time. And it's legal since you already purchased the game and only keep it on your computer.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Fiha to je rychlost, jeste jednou srdecne dekuji...s anglictinou jsem na tom celkem dobre, tak to prelozim, kdyby to nekdo treba potreboval.
takze se reinstallu nemusim bat, problem byl asi v tom, ze jsem SHIII prenasel mezi tema dvema pocaka ne prave spravnym zpusobem.

Elektronický download je skvela vec pro lidi, kteri ziji v zemi, kde si hru nemohou koupit, ci jim tam nemuze byt dorucena. Omezeny download a aktivace neni problem. stahnul jsem si nekolik digitalni verzi a muzu je na svem PC reinstallovat kolikrat chci. je treba pouze:

a)vypalit install.exe na disk
b)nainstalovat hru
c)aktivovat(registrovat) online, aby bylo mozne hru hrat
d)spuste regedit a najdete soubor hry s bezpecnostnim kodem pro hru(pokud ho hra vyzaduje)
e)pravym kliknutim odevrte nabidkua exportojte je, pote registry vypalte na zalohovy disk

d)pokazde kdyz hru reinstalujete, staci kliknout na tyto registry a nepotrebujete znovu online aktivaci

Je to jednoduche. Pokud byste nekdy potrebovali reinstalovat hru na Vasem PC, muzete tak ucinit bez omezeni. nemusite ji stahovat a aktivovat pokazde znovu. a je to legalni pokud jste si hru koupili a pouzivate ji pouze na svem PC.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.