Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Chuck Novis - old
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Chjo Confused kdyby ses radši Nishiho zeptal jestli taky aplikoval patch pro samotný M.E.P. a to ostatní

Nishi, mělo by v enableru být toto:

M.E.P. v3
FlatSunFix for M.E.P. v3
M.E.P. v3 VisualSensors-GWX3
M.E.P. v3-Patch
FSF for M.E.P. v3-Patch

...a funguje mi to v tomhle pořadí, jinak ty mody se stejně ovlivní, ale nevadí to Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Butcher: člověče zkoušel sem a částečně to pomohlo Very Happy

To Bobo Wolf: o stránku zpět jsem psal, že patche sem instaloval Wink  jen koukám, že jsem to tam dal ve špatném pořadí, než jak jsi to psal ty, až bude čas, zkusím to překopat a dám vědět, jak sem dopadl, ale jinak díky, přivedl jsi mě na stopu Smile

EDIT: tak to nepomohlo, zkusil jsem vše vypnout (zůstala jen čistá patchovaná hra s gwx modem) a grafika běžela tak jak má (normální slunce), ale jakmile sem aplikoval MEP + patche, tak sem měl místo slunce jen zářící tenisák, pátral sem i na subsimu, instaloval jsem vše podle přiložených readme, ale vůbec to nepomohlo, tak nevím kde je zakopaný pes.... Sad



Naposledy upravil Nishizava dne 13. 04. 2010, 11:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
OK Nishi, tak ti ještě dám screen modů na kterých a v jakém pořadí to jedu Wink



edit: Novis mod jsem tam kopnul na tvrdo, přes JSGME jsem měl nějaký problém



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 13. 04. 2010, 19:16, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ne, bohužel mám s tím sluncem pořád problém, zkusil sem i kompletní reinstal a nepomohlo to, jakmile tam aktivuju MEP, tak slunce "zmizí", jakmile MEP deaktivuju, tak mám slunce normální. MEP sem instaloval v přesném pořadí a nic, zkusil jsem to nainstalovat natvrdo a taky to nepomhlo, možná je u mě problém v grafice, nebo ovladačích (GF GTX260, drivers:197.13), ještě to zkusím na druhém počítači. Jinak zkoušel sem to na čisté instalaci s i bez GWX, abych měl jistotu, že se mi to "nemlátí" s jinými mody.

EDIT: sláva, problém vyřešen, "chyba" byla v nastavení grafické karty, měl sem ji nastavenou na předvolbu zdůrazňující kvalitu a to byl ten problém, když jsem dal nechat rozhodnutí na 3D aplikaci, tak vše běží jak má   Very Happy



Naposledy upravil Nishizava dne 13. 04. 2010, 23:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kde najdu Novis mod??odkaz mi nefunguje..díky


_________________
Člověk balamucen nadějemi tancuje do náruče smrti - Schopenhauer Arthur
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
moze ist na tento chuck novis mod Thomsen sound pack V.3.2???


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Reup 
Mohol by niekto reupnúť link na stiahnutie? Starý link je nefunkčný  Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
dokončená nová verze chuck novis modu,během dneška očekávejte nový link, chuck novis mod v.2 jest dokončen Kapitan


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
to pavel.45:

Wááá to fakt??  Surprised  Surprised Strašne sa teším  Twisted Evil



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 01. 2011, 17:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
omlouvám se za zpoždění ale nějak mi to nejde nahrát,je to hrozně líně pomalý....a ten soubor je mrtě velký....zatracený ulož to


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
to pavel.45:

Skús nejaký iný server..cz share napr. Cool



Naposledy upravil mysak_bob dne 30. 01. 2011, 16:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Mod 
Toho modu V2 sa už asi nedočkáme  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
vis, on tu kazdej netravi tolik casu jako treba ja.  Wink

neboj, dockas se, ja bych to videl tak do konce brezna


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Uklidni se, zkoušel jsi někdy udělat nějaký mod? Nebo alespoň trochu poupravit hru? Já sem včera měnil světlo v ponorce jen modrý za červený v noci a zabralo mi to 3 hodiny  Neutral Takže si asi dokážeš představit jak dlouho trvá udělat takhle velkej a povedenej mod a potom ho ještě upravovat - dočkej času jako ponorkář konvoje Smile

Edit: A autor má určitě i osobní život a nemá na práci jen modování (zatím)  Smile



Naposledy upravil Vancik dne 19. 02. 2011, 13:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
vym jak je těžkí udělat mapu v trainzu aby byla celkem slušná takže si tohle dokážu představit


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.