Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
SH V - Preview a recenze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to uvidime az po par tydnech!!! Pockam si sam, jak budu spokojeny!!!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Glady, všichni se tu snaží podat co nejlepší info (tedy až na Hanse! - Hansi, prosím, nic ve zlém! Laughing ), takže rozhodně nikoho Sarroth nechtěl na...t. To chce klid, jde jen o zábavu, ne? Wink



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 03. 2010, 00:08, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jasne, ze jde jen o zabavu!!! Nemyslel jsem to zle! Smile  Jenom kazdy den, kdyz prijdu z prace koukam na net a cekam nejake novinky a videa ze hry. Tak me to zaskocilo Very Happy

No nic, rano moudrejsi vecera. Zitra se pokusim zjistit vice. Dobrou namornici

(E by GK: Používáme EDIT a neposíláme 2 příspěvky v  intervalu 1 minuty...)



Naposledy upravil Günther Königg dne 03. 03. 2010, 01:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v poho Seppe, já se naopak snažím podat to nejhorší info, páč člověk přece jen líp snáší zklamání na který je připraven a v lepším případě může nakonec být alespoň v některých aspektech třeba i příjemně překvapen Wink ...



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 02. 03. 2010, 23:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vypada to, ze na Steamu bude uvolnena 3.3.2010 v 01:00 SEC

EDIT: a sberatelska edice - bez CZ, ktera bude dodana dodatecne - 5.3.
standardni edice s CZ - konec brezna, coz znamena, ze to asi brzdi Playman s CZ

EDIT2: tak uz i Steam ma Brezen 2010



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 03. 2010, 10:43, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem zvědav Glady (slovo těšit u mě znamená automaticky nějakej průšvih, tak se "netěším"...). S ohledem na shora uvedenou informaci sice pochybuji, že verze s CZ titulky bude již pátého. Btw mně je to stejně jedno, já jsem objednal anglickou verzi.

Jasně Hansi. Konstruktivní kritiku beru vždycky.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 03. 2010, 00:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Glady: Jen na začátek. Nevím jak já tě mohl nasr... . Může tě tou informací nasr... UBI, Playman, ale nevím jak já, já to nijak neovlivním. Tak si to srovnej chlape v hlavě a hlavně kroť vyjadřování. Wink

Jinak těžko je na všech webech tak rychlá aktualizace tuplem u titulu jako je SH takže není divu že na mnoha byla informace 4.3. 2010. Věc se měla tak, že situace nebyla jasná. Vzhledem ke kontaktu s Xzone o možném sponzoringu soutěže a jistých info jsem se dozvěděl, že došlo jak k posunutí samotného SH5 tak CZ verze, ale každé jinak. Vzhledem k zachování aktuality, ale nedostatku informací jsem informaci podal tak jak jsem podal protože posunutí došlo u všech verzí, každé jinak, ale v ten moment nejasně s tím, že samozřejmě dojde k aktualizaci. Jisté bylo jen to, že u Nás ani jedna verze 4.3.2010 nebude a k distribuci češtiny dojde až společně se základní(ne sběratelskou) verzí hry.

Jinak jsme v Čechách takže je informace logicky zaměřena na prodej hlavně v Čechách.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hosi HLAVNE KLID JO  Laughing  Laughing  Laughing

Psal sem to uz jinde JRC uz ma zakladni  EN  hru SKLADEM . Takze ten kdo je z prahy a okoli muze zaject primo do JRC v Naskove a hru si odveze uz DNES !!! Uz nekolikrat sem takhle mel hru i o tyden driv nez byla na pultech . Je to proto aby obchodnici zde JRC bylo schopno predplatitelum hru poslat vcas no a ja toho obcas zneuziju a  ORIGINAL hru skoro dohravam v dobe jejiho uvedeni na trh  Cool


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak mi přišel zrovna e-mail, že mi dnes hru posílají.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V prazskem JRC opravdu par kousku navic maji, jenze... Hru si sice koupit muzete, nainstalovat a hrat take, ale hrozi vam BAN od Ubisoftu !!!
Tohle mi sdelili ve trech prodejnach:  "Hra je ofiko vydana pateho treti, kdo bude hrat drive, dostane pry ban... "

Tesil jsem se jak malej Jarda, ze uz snad dnes odzkousim a hodim sem recenzi.... holt musime vyckat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
S tim banem to bude fáma, zákazníka tohle zajímat nemusí.
Teoreticky by měl být bit obchodník za případné nedodržení nějaké smlouvy o distribuci k nějakému datu.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je rozhodně fáma. Na fórech SH5 jsou už informace ze hry prvních uživatelů a když mají nějaké problémy s připojením, pomáhají jim tyto problémy řešit přímo lidi z UBI, takže žádný ban či něco takového.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mate nejspise pravdu, bude to fama, nechapu ze jsem takovej idiot a naletel jsem jim na to. Neni se cemu divit, opravdu jsem tomu uveril, rekl jsem si ze UBI je schopno cehokoliv :-)  Dnes uz je to stejne jedno, zitra to vyjde v ENG a dojde na lamani chleba. Dnes to nestihnu, jsem cely den v praci..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
GvH: A neřekli ti to v JRC Chodov? Tuhle informaci mi tam dali taky... Je to na 99% fáma.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sdelili mi to v JRC FLORA, CHODOV a ANDEL. Asi to meli vsichni prikazem :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.