Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 30 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 45, 46, 47  Další
7. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No co naděláš arle, ač neplánovaně uchopil jsem prapor a šel v čele útoku s tím že strhnu dav jako Mel Gibson, tentokrát to ale nevyšlo. Laughing  Nadále sice vedeme jak celkovém BRT na flotilu tak v BK, avšak 2. vyrovnala BU.  Confused Třeba TO nakopne 7.  Wink

7.!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nechci se vymlouvat ale vcera sem zarval kvuli pekne blbymu bugu pod vodou mi ponorka sama zrychlila na maximum, cehoz si vsimla prave projizdejici kreveta prskla po me jezka a uz sem se poroucel ke dnu Crying or Very sad .


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
O tomhle bugu jsem ještě neslyšel.
Jo a Sarre si zved prapor v blbou chvíli,jsem si zrovna vzal dovolenou,udělal rekord v rychlosti odehrání hry a ještě se nechal pěkně potopit Very Happy
Tomu se říká špatnej tajmink  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ahoj kapitani. omlouvam se ale stav meho compu mi stale nedovoluje ucastnit se treninku ani ligy. Jakmile bude vse v poradku, pustim se do toho. Prosim o ponechani me malickosti ve flotile.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ok tak na tvé slovo tě šoupnem do záloh.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Omlouvám se, že sem se dnes nedostavil na ligu důvod:Matince se nelíbil stav meho pokoje a vzlehedm k tomu ze jsem prisel domu 19:20 a rekla mi abych si uklidil nebo nepujdu hrat tak asi vite jak to bylo dal, takze se omlouvam a na pristi kolo se na 95% dostavim.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A aspoň na 20s se nešlo dostavit PC a odhlásit? Neklapne to občas každému, na tom nic není a netřeba omluv, ale poté ta komplikace v organizaci, když nedojde právě k odhlášení. Jeden server jel ve třech. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kdyby to šlo udělal bych to moc rád, ale matinka me odmítla pustit k počítači a sestra mi tu nechala notebok az kdyz bylo asi pul hodiny po startu.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdar 7. flotila

Posádka U 98 hlási návrat na domovskú základňu a je pripravená na plnenie bojových úloch čo jej budú zverené.

S pozdravom

Kapitán U 98


_________________


Nick na tunngle.net MichalU98http://www.tunngle.net/wiki/Web_Signature
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak se omlouvám za svoji další nečinost v lize v důsledku technické závady na ponorce Embarassed  ...ale konečně jsem zachránil z umírajícího disku co šlo a zprovoznil nový, takže příští kolo bych se už opět měl zúčastnit ligy Wink


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No hurra tak oba šup šup na moře! Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek turnaj září 2009 
7. flotila se znovu ujímá vedení a získává Beste Unterseebootsflottille a Beste Kapitän za turnaj září 2009! Sice Vám co si budeme povídat trvalo trošku déle probrat se s letargie razz , ale nakonec výdrž a drtivej finish byl klíčem k úspěchu, prostě zásah do černého. Ted už snad konkurenci konečně dojde, že bude lepší zahodit trainer a raději se to konečně pořádně naučit hrát. Laughing Ted vážně byl to vyrovnanej turnaj do konce jak o BU tak BK a tak to mám osobně rád a předpokládám, že nejsem sám, snad jen dvojka nám trošku hold zaspala, ale i tak. Takže čest kapitánům konkurenčních flotil za moc pěknej turnaj(soukromě poté GK)...

...a sláva kapitánům 7.
Krásná práce a timing kapitáni! Jak lépe se mohlo pokřtít nové logo.



Salut!
S.



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Gratuluji 7-flottille a taky kapitánům za dobrej  vykon k vyhre v turnaji Září  2009  cheers
A admiralovi k "šapke-ušanke"   razz  razz  razz  Laughing  Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Gratulace vsem,snad nam to prvenstvi vydrzi hodne dlouho...  Twisted Evil


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pripájam sa ku gratulácii.
7. flotila dobrá práca no netreba zaspať na vavrínoch a do ďalšieho mesiaca treba vykročiť pravou nohou.
Nášmu Admirálovi gratulujem k zisku novej čiapky.  Kapitan


_________________


Nick na tunngle.net MichalU98http://www.tunngle.net/wiki/Web_Signature
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 30 z 47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 45, 46, 47  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.