Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nesnesitelne dlouhy loading
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nesnesitelne dlouhy loading 
Ahoj, trapi me nesnesitelne dlouhy loadin jednotlivych misi anebo kariery. U vycvikovych misi je to v pohode. Nesnesielny loadin nazyvam loading dlouhy 4min...
Mam SH3GWX 3.0, poustim to pres sh comandra(pokud to ma vliv). Jinak konfigurace pocitace je dostatecna, mozna predimezovana az na procesor (tedy podle instalace) AMD athlon 3000+ kterej bezi na 1900mhz, coz mi hra nahlasila jako min konfiguraci.
Hraju prubezne s prestavkama uz dyl a vzdycky se mi SH3 nacital pomalu ale vzdy v relativne snesitelnejch hranicich. Ted jsem si ho nainstaloval na nove nainstalovanej pocitac s Windows XP SP3.
Pokud by nekdo vedel jak to vyresit tak mu budu zavazanej!

PS. v gwx mam normalne dohled (nebo jak se to menuje) 8km a ne 16 jak to udajne drti pocitace:)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No loading dlohý 4 min. mi nepřijde až tak strašný na starém kompu který také splňoval podmínky pro min. konfiguraci i lépe mi načítal mise bežně i 10 min. Tvoji délku načítání bych fakt neviděl jako nesnesitelně dlouhý loading....je to celkem v poho. Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Měl bys také napsat kolik máš paměti RAM - na té to dost visí (ideálně 2GB). Jinak z mé zkušenosti se to s módama prostě načítá déle, ber to jako daň za mnohem lepší hru Smile. Zkus se taky mrknout na fragmentaci disku (tento počítač-místní disk(y)-vlastnosti-nástroje-defragmentovat-analýza). Sice by to neměl být takovej problém po čerstvé instalaci ale přeci jen bych to  zkusil. Btw co ovladače na desku / grafiku?


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
loading jenom 4 minuty bych docela bral   Smile  běžně mám 10 minut, taky kvůli tomu (a kvůli nespolehlivému ukládání pozic) nerad loaduji   Neutral



Naposledy upravil Shadowblade dne 07. 06. 2009, 11:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Chrobak 
Mám komp trochu našlapanější než ty, ale GWX 3.0 a všechny mody mi zpomalily load na 6min20sec. Proti základu SH3 se load téměř ztrojnásobil. 4min je hodně slušný čas. Jsou tady námořníci, kteří loudí i 16min.
Můj konfig:
CPU dual core D 2,8GHz, 3GB RAM, SATA II, v pátek a včera jsem domontoval 1GB grafiku 1,2 teraflop, zdroj 650W a nakonec jsem zjistil, že se mi neuchladí CPU a bedna, tak jsem ještě jel pro Arctic Freezer 7 Pro na CPU a Noctua ventilátor do kejsu. Ta grafika je jak nezavislé topení, ale obraz je neuvěřitelný. Nyní jsem spokojen, než mě zase chytí nějaký amok Surprised


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Aha, to sem rad ze nejsem sam:) Ja sem rozmazlenej mam vzdycky hi-tech pocitace takze z miho pohledu sou 4min strasny:(
Vim ze zalezi na pameti nicmene sem myslel ze mam dostatecnou tedy 2giga ram, nicmene co byl tenhle pocitac odsunutej na druhou kolej ma "jenom" 1 giga na coz sem zapomel.
Ovladace na bord i grafiku mam nejnovejsi dostupny, defragment neni nutnej je to cersve nainstalovany.
Muj config: AMD Atlon 3000+, ati saphire 1800GTO, 1GB Ram (ted nevim na jaky frekvenci(ze by 233mhz)), disk SATA I tusim

Me ty 4 min trapej z toho duvodu, protoze sem lampa a obcas (casto) pri plizeni ke konvoji najde doprovod a znici. Takze louduju casto a dost me to znechucuje hru.

Takze sme to v podstate vyresili. Bylo mi to divny, protoze mi tu treba Lock On, SWAT 4 chodi absolutne bez problemu na dost slusny rozliseni a bez dlouhejch loadu. Kazdopadne pokud vas napada nejakej zpusob jak load snizit jsem otevren pro rady Smile

Jeste mam jeden dotaz:
Utocim na konvoj jedu zatim po hladine, Kouknu do utocnyho periskopu a je pres nej videt naprosto ciste. Ponorim se dostanu se doprosted konvoje juknu do utocnyho periskopu, vysunu ho nad hladinu a koukam, ze mi z nej voda ne a ne styct a je porad rozmazanej. Kdyz to skusim s observe periskopem de vsechno krasne. Pricemz na me nikdo neprisel takze poskozeni vylucuju.
Pokud by s tim mohla bejt spojena obtiznost hraju na 100% krome zobrazeni lodi na mape.
Jinak dekuju za tolik odpovedi necekal sem ze to tu bude tak zivy Very Happy

Jo a jeste jeden z hlavnich duvodu proc sem se rozhodl otevrit tema loadu:
Kdyz sem to tu hledal precetl sem si koment nejakyho namornika a ten psal ze loaduje za 5s



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 06. 2009, 18:52, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Chrobak dne 07. 06. 2009, 18:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rekl bych, ze tema muzeme zamknout.
(jinak tech 5s je blbost  Wink   )


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.