Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Hlasovani o potopeni vasi ponorky
Co udelate kdyz vasi ponorku potopi a vas zabijou?

Skoncim karieru a zacnu novou 25% 25% ( 15 )
Nactu posledni ulozenou hru 74% 74% ( 44 )

Celkem hlasů : 59
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Jedinou karieru co jsem dohrál do koncejem jel s U-122, duben 1942 - až asi září 1942 ... po 4 patrolách mě poslali do "starého železa" na štáb  Cool
 ( v SH3 Commanderu samozřejmě nastavena simulace kariery, simulace crew transfer, simulace sabotáž + poruchy, nastavení skororeal Embarassed

Ja jsem dohral karieru s U-45 od 1939-1941. Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zimmermann napsal:
...A tak by mě zajímalo zda vůbec, a nebo alespoň přibližně, kolik U-BOOTů přežilo válku...


Myslím, že Günther to docela vystihl. Ale z logiky věci plyne, že spíš měly šanci dožít se konce války starší typy VII B a IX B, které byly časem vyřazovány do tréninkových flotil. Takže pokud nebyly potopeny nálety v přístavech, či minou na Baltu, tak některé přežily. Přežila například nejúspěšnější německá ponorka v WW2 U-48, další úspěšné U-46 a U-123 atd... Na www.uboat.net by se možná dal nalézt přesný počet.


Jinak k tématu: Hrál jsem vždycky se savem, neboť mne naprosto deptalo, když si člověk "vypiplal" posádku, že už nemusel přahazovat námořníky vidlema z ubikací na stanoviště a v 43tím-44tém mě dostalo nějaké to letadlo či DD s ježkem. Nicméně, teď už hraju single jenom velmi sporadicky, ale mám rozjetou kampaň v GWX 2.0, prošel jsem od 9/1939 do 2/1942 a save jsem z důvodu smrti zatím použít nemusel.
Takže vlastně hraju na real Very Happy Very Happy Very Happy Ale už to u konvojů začíná houstnout, tak uvidíme časem. Nicméně zkušenosti z ligy jsou k nezaplacení a zatím si s Tomíkama vytírám  ass  Very Happy Very Happy Very Happy



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 03. 09. 2008, 09:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vojnu prežilo vyše 150 ubootov rôznych typov a z rôzneho obdobia, ale väčšinu z nich poslali ku dnu počas operácie Deadlight.  Sad


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Vojnu prežilo vyše 150 ubootov rôznych typov a z rôzneho obdobia, ale väčšinu z nich poslali ku dnu počas operácie Deadlight.  Sad


ano, operace Deatlight, nenapravitelná to ztráta takových krásných ponorek  Crying or Very sad


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Su taky co tym ktori si po smrti v hre nacitaju poslednu ulozenu poziciu nadavaju ze su sraci...ale ja si myslim ze keby sme to tak nerobili tak mame vsetci 100 dioptrii preto,lebo by sme pri PC sedeli 24 hodin denne,takze rozhodne moznost B... Confused

P.S. Predsa nema cenu si koli chvilkovej nepozornosti zrusit dobre rozohranu kampan...No nie??? Question  Question  Question  Idea  Shocked


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak, tak. A chybama se člověk učí ne?


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Máte pravdu, proto si užijte ,,krásu" PC war simulátorů a naučte se přežít ( za cenu tak stovky KiA Twisted Evil  ) a pak si zahrejte pěkně ,,naostro" na smrt = konec Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.