Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problem s casem ve hre
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problem s casem ve hre 
Cau,
Kdyz spustim silent hunter3 s patchem(asi 1.4tusim) a dam karieru pockam az se to nacte(save mise-uplne prvni) a objevi se mi normalne jako hra ale paused a cerna obrazovka nevite nekdo cim to je?A kdyz dam exit a abanond carer tak se mi objevi reason jako ze not enough crew ale nakuoupil sem maximum tech nejlepsich ale porad nic muzete mi pls nekdo poradit nic takovyhleho sem tu jeste nevidel.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nemenil jsi (neaktualizoval) kodeky nebo ovladace ke grafice?
Jestli jo, tak to tu uz je  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 27. 04. 2009, 17:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: 
ne kodeky jsem neaktualizoval ani ovladace ke grafice jen jsem preinstaloval hru protoze mi blbnul full screen a savy a ted mi zase blbne tohle co sem tu popsal Sad

EDIT:Tak sem to vyresil tak ze sem to normalne natvtdo vyhodil z kompu vsechno a zase to tam vsechno instnul sice se mi do toho moc nechtelo a kodekama to nebylo ale i tak dik za pomoc Wink



Naposledy upravil Vancik dne 28. 04. 2009, 15:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.