Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rady pro nováčka - poraďte
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Naprosto s tebou souhlasím ve všem co tu popisuješ.Věř mi,já bych si to taky nelajznul na 2 km pálit po DD z protiletadlovích kulometů.Má otazka vyplynula ze situace do které jsem se dostal.Při infiltraci do nepřátelského přístavu jsem byl svou neopatrností objeven a pronásledován DD a dělovím člunem.Kvůli male hloubce pod kílem jsem se nemohl potopit a manévrovat pod vodou.Ti dva zmetci po mě pálily vším co meli po ruce a to nemluvím o opevněných pozicích na pevníně.Chtěl jsem opětovat palbu vším co je na palubě,proto má otázka.Nemohl jsem trčet za PLK,jako kapitán jsem musel dávat bacha na spoustu jiných věcí,manevrovat a tak a dávat bacha na uvíznutí na mělčine.Asi jsem špatnej kapitán,páč mě ti zmetci stejně potopily za vydatné podpory z pevniny.Ale právě dělovej člun šel celkem snadno sundat PLK.

EDIT QUOTE



Naposledy upravil Vankart dne 11. 12. 2008, 05:38, celkově upraveno 2 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 10. 12. 2008, 15:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To máš za to že dobrovolně lozíš spojencům na lopatu  Laughing ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Možná se už tady na to někdo ptal, ale nenašel jsem to, tedy k věci: Jdou nějak potopit ponorky zakotvené v přístavech? Napral jsem tři torpéda do jediné ponorky a vždy jen odskočila o pár metrů a nic ji to neudělalo.
Japonské ponorky jsou nezničitelné?
A taky by mne zajímalo jestli jde ve hře narazit i na aktivní ponorky (ať už spojenecké nebo nepřátelské).
Nebo jsem v celém Pacifiku jediná aktivní ponorka?
Tuším že už ve dvojce potkat jinou ponorku šlo, ale ve čtyřce jsem zatím na žádnou nenarazil.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To záleží na tom, jestli máš mody... Bez nich jsou tuším ponorky nezničitelné... Wink

Osobně používám RFB 1,52 a jednou jsem kousek před Tokiem poslal ke dnu Uboot Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Japonské ponorky jdou potopit i bez módu, ale vydrží opravdu hodně. Protiletecké zbraně proti lodím hra bere v potaz, spolehlivě jdou potopit dřevěné lodě včetně dělového člunu, nebo tanker. U velkých nákladních lodí lze zneškotnit obsluhu dělového stanoviště a podobně, ale zničit DD je asi moc...  Very Happy A lodě potopené kolizí hra nezapočítává vůbec...



Naposledy upravil Dovi dne 10. 10. 2009, 19:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No bez modu je SH4 spíš arkáda než simulátor, i s nastavením na plný realismus a nejtěžší obtížnost jsem se vracel z každé hlídky s minimálně 12 úlovky a tak s osmi sestřelenými letadly a na ponorce jsem neměl ani škrábnutí, nuda, takže jsem si pořídil NSM a RFB 1.4, páč datadisk jsem si nepořídil ani to v plánu nemám. Jinak NSM asi odinstaluju, je sice fajn že ty lodě si dají na čas než jdou ke dnu, ale účinost kanónu je snížena až moc, myslím že kanón ráže 102mm dokáže způsobit trošku větší škody než jaké povoluje tento mód a také pochybuju že loď o tonáži 4000t vydrží na hladině celých deset minut po zásahu třemi torpédy a ani nezačne hořet, myslím že v reálu by šla dolů mnohem rychleji.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V základu silenta3 když sem začínal tak sem potápěl small merchanta(cca 2200t) klidně i na 3 téčka Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.