Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Commandos 1,2,3 a Strike force
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Commandos 1,2,3 a Strike force 
Tento maly koutek jsem vytvořil pro hráče commandos je tady nejaky? Wink  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
bývalý hráč. 2 a 3 jsem nehrál. na 1 jsem vyrost. a že to neni tak dávno Laughing

jinak suprová hra, kterou zkazily dílem Strike force. už to nebyl commandos ale medal, který sice patří mezi moje nej hry, ale přeci jenom měnit styl hry je hnus. to je jako by udělaly z Crysis RTS Laughing  to by to dopadlo Laughing


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Už ne, ale odehráno několikrát(tedy až na SF). Poté jsem to vyměnil za Soldiers HoWW2. Zkoušel jsem i pár klonů, Korea a Desperados ale to nejni, prostě nejni vončo.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Soldiers HoWW2 se mi hrála mnohem lépe. Bylo to dost zábavné. Ale ted tu řešim něco mimo mísu Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No jo, jednička byla jedna z mých vůbec prvních her... Hrál jsem t však v dosti raném věku, takže jsem to hrál jen s pomocí návodu
 Sad
Ale po založení tématu uvažuju o nové instalaci... Wink



Naposledy upravil Günther Königg dne 23. 09. 2008, 18:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
vinniczech napsal:
Soldiers HoWW2 se mi hrála mnohem lépe. Bylo to dost zábavné. Ale ted tu řešim něco mimo mísu Very Happy

jo soldiers sem taky hral a dost me to bavilo a zalozil jsem i koutek Faces of War coz je pokracovani soldiers a mnohem vymakanejsi Wink

vinniczech napsal:
bývalý hráč. 2 a 3 jsem nehrál. na 1 jsem vyrost. a že to neni tak dávno Laughing

jinak suprová hra, kterou zkazily dílem Strike force. už to nebyl commandos ale medal, který sice patří mezi moje nej hry, ale přeci jenom měnit styl hry je hnus. to je jako by udělaly z Crysis RTS Laughing  to by to dopadlo Laughing

Jo to se schodujem commandos 1 byla moje vubec prvni hra co sem hral ale k tom Strike myslim ze to nemelo chybu a taky myslim ze srovnavat to s medalem je urazka Wink  Laughing



Naposledy upravil Sarroth dne 23. 09. 2008, 20:34, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Omyl, Faces of War není přímé pokračovaní S:HoWW2 jak je mnohdy klamně uváděno. Pro S:HoWW vyšel současně s FofW datadisk Silent Heroes(standalone), FofW je tedy spíše "vedlejší" produkt, který se postupem doby začal brát jako nepřímo nástupce tuplem po ohlášení datadisku u kterého autoři slibují návrat k principům S:HoWW2. FofW je dobrá hra, hrál jsem jí několikrát, ale rozhodně není vymakanější, je totiž o něčem trochu jiném, prostě i na realism mod je určena prostě masám a tedy celkově akčnější, zaměřená na efektíky, S:HoWW2 je prostě mnohem více styl Commandos a dvojnásob to platí o datadisku Silent Heroes.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no nevim ale FoW mi prece jenom pride v nekterych ohledech lepsi ale tim nemyslim lepsi fyziku a grafiku ale i ovladani a tank kdyz dostane zasah do trupu uz nejde opravit se mi libi vic.
A to ze je tam mene taktiky z meho pohledu neni pravda, ale musim rict ze je pravda ze faces jde projet i za bezhlaveho strileni, ale me je to jedno ja si to vychutnavam a snazim se co nejvice premyslet jak to nejlepe projet s co nejmensima stratama. Wink  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
a diky za tu informaci ze Faces of war Neni prime pokracovani Soldiers to musim na tom forku co sem zalozil vedle opravit Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak Commandos 1 jsem si ve své době opravdu užíval Cool ....dvojku zkouším hrát teď  Smile  ...zbývající díly jsem zkusil,ale nějak mě k srdci nepřirostly.


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
ja sem jednicku hral kdysi poprve u bratranka a moc dobre si vzpominakm na jeakci jeho matky Very Happy kdyz jsme to pustili, a tm vsude skopci a hakovy krize, tak se cela zhrozila a malem nam to zakazala hrat Very Happy prej aby nas nezavreli Very Happy Very Happy
dvojka a trojka uz byla jasna volba a musim rict, ze 2 byla asi nejhratelnejsi Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No cožpak Commandos, u jedničky jsem ztrávil spoustu dlouhých zimních večerů. Ostatně "Alááááárm", "Ouký douký"  a "Ajn fíl letzte !!!" jsou nezapomenutelné Smile

Ale jak jsem začal s jedničkou, tak jsem s ní také skončil. Dvojku jsem tehdy čekal s velkým očekáváním, jenže tehdy mne zabily HW nároky, můj tehdejší šlapohyb to neutáhl. A pak už jsem se k nim nijak nedostal, ani si na ně nevzpomněl.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo tak to si myslim ze si o neco prisel protoze dvojka stala za to a myslim ze byla lepsi nez 3. Wink  Very Happy  Idea

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.