Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Torpédování
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Torpédování 
Opravdu nevím, jestli jsem tohle neměl napsat na Pokec a dojmy z hraní, ale nakone jsem to dal mezi problémy. I když mi jde spíš o zkušenosti ostatních kapitánů s torpédováním. Našel jsem tu odkaz na návod na letce 13, ale zkouším to počítat, jak je to ve hře. Tj. určit vzdálenost, odhadnout úhel a přes stopky rychlost. Mám dojem, že k nějakým smysluplným výsledkům se člověk dostane, jen když plule rovnoběžně a přibližně stejnou rychlostí s "obětí". Navíc se snažím hrát na co největší realitu a při absenci stabilizace periskopu, je určení vzdálenosti docela problém. Zajímalo by mě, jestli máte nějaký fígle, jak věci vyřešit, či odhadnout, nebo jestli necháváte zaměřovat zbraňového důstojníka. Dík za podněty.

Gott straffe England! .... Emh, vlastně mam Brity docela rád Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Při trochu slušné viditelnosti zaměřuji manuálně, ale chce to aspoň tři krát zopakovat. Když pořádně nevidím cíl, nechám zaměřovat zbraňového důstojníka protože má mladší oči Smile. V mlze, při extrémně malé viditelnosti odpaluji úhoře od oka, na zaměření  není čas a problém je spíš s dodržením minimální vzdálenosti. Řešení problému s kymácejícím se periskopem je stejné jako v reálu. Kapitáni nejraději útočili v noci, na hladině, kdy se zaměřuje přes UZO.



Naposledy upravil Ragnaar Salt dne 16. 11. 2007, 08:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdar, mam problem s torpedovanim ciela. Mam uhol na ciel skoro 90° , vsetko pripravene, ale neviem ako si nastavit strelbu na slabe body lode ako je motor a pod. Lod identifikujem v tej knizke ale tie kocky oznacujuce motor, palivovy sklad, kyl atd tam niesu. Ako to spustim?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Antropoid napsal:
Zdar, mam problem s torpedovanim ciela. Mam uhol na ciel skoro 90° , vsetko pripravene, ale neviem ako si nastavit strelbu na slabe body lode ako je motor a pod. Lod identifikujem v tej knizke ale tie kocky oznacujuce motor, palivovy sklad, kyl atd tam niesu. Ako to spustim?


http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=221

chlapi, trochu ctete,
je tady toho celkem hodne, ale prave proto tady vetsina je uz psana,
jen chvilku hledat  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 12:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Antropoid napsal:
Zdar, mam problem s torpedovanim ciela. Mam uhol na ciel skoro 90° , vsetko pripravene, ale neviem ako si nastavit strelbu na slabe body lode ako je motor a pod. Lod identifikujem v tej knizke ale tie kocky oznacujuce motor, palivovy sklad, kyl atd tam niesu. Ako to spustim?


Jde o to:
1. zda máš mod který to podporuje
2. je potřeba cíl locknou klávesa "L" a je třeba, aby byl max 1000m od ponorky
3. zaměřovat se dá(pokud znáš slabá místa) i přímo periskopem + nastavení hloubky torpéda v TDC. Tam kam periskopem koukáš, tam cca torpédo půjde.

Většina bodů se dá logicky odvodit či je u většiny lodí stejná. Strojovna pod/u komínem, palivo je většinou před komínem/nástavbou, střelivo u předního stěžně apod. Stačí když to tady pročteš. Rad je tady hafo.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.