Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Single missions problems
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Single missions problems 
Čaute,
mám problém se single missions v SH3. Zhruba u 70% z nich mi celá hra spadne při načítání mise (konkrétně když se objeví nápis "Once upon a time...".
A zbylých 30% misí se mi sice načte a objevím se na moři, nicméně tam zábava končí. Při pokusu o vyplutí se objeví nápis cannot comply.
Posádka je přitom na místě a pěkně plná sil.Zkoušel jsem dát nejprve zpětný chod a pak vpřed..Nic se nestalo. Stává se mi to nehledě na to, jakou zvolím pro danou misi ponorku a posádku.
Porádíte prosím někdo? Případně nasměrujete na nějaký užitečný článek, radu. Zkoušel jsem hledat zde i jinde ale nenašel jsem nic, co by mi pomohlo rozjet single missions. Třeba někdo měl podobnou zkušenost, díky.

BTW:
Kariéra mi jde v pohodě.
Používám patch 1.4 + tGW + nějaké vyzkoušené mody (přes JSGME).
SH3 Commander používám také, ale zkoušel jsem mise spouštět s ním i bez něj. Výsledek byl stejný.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ahoj, řeší se to ve vlákně http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=199&highlight=cannot+comply
- třeba něco z toho pomůže i Tobě.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Dík moc. To vypadá na řešení ;) Vůbec jsem to vlákno předtím nenašel, tento topic můžete tedy smazat pokud chcete.
Sorry za práci navíc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.