Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Mody: Bitevní lodě
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
ludass napsal:
Conquistador napsal:
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad


hehe to ja nevim... musi se zvolit dobra taktika najezdu.... jinak neni to mozny abys po 3 zazazich sel ke dnu.... ja jich utrzim desitky ba i vice.... a ruznych razi..... taky jsi pamatujte ze dela stankeru vic jak 11 km cca nedostreli a vy je muzete solit i z 30 km


to fakt nevím jak to děláš že utržíš desítky zasahů a funguješ dál???????



 JAKMILE SI NĚJAKOU LOD -dd či snad nějakej merchant pustíš k sobě pod 8000m tak se nediv .Pal tak kolem 10 000m  a tuto vzdálenost udržuj,budou na tebe dělat nájezdy a pluj tak aby mohly střílet obě věžě .


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jak už řekl včera  jeden kapitán,  na mod bitevní lodě existuje i jiná lod než GRAF SPEE  


     a to                YAMATO-  bohužel přidává pouze lod v misi ,hlavně děla velké ráže stojí za vyzkoušení.

    ale má i své mouchy a oproti GRAF SPEE je poněkud více nedodělaný.

  link    YAMATO -       http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=136355

   tady je ještě menší vylepšení      -       http://www.megaupload.com/?d=528ZM8RD


  menší foto-  YAMATO




  přednost z prava asi na moři neplatí-





Naposledy upravil U-3500 dne 02. 07. 2008, 14:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:

přednost z prava asi na moři neplatí

lolek, hezký Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Niekto je už fakt závislý na delách veľkej ráže.  Laughing  To už rovno mohli spraviť  H-44 tá mala mať myslím delá ráže 508 mm.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Niekto je už fakt závislý na delách veľkej ráže.  Laughing  To už rovno mohli spraviť  H-44 tá mala mať myslím delá ráže 508 mm.
Ja to uňho vidím na prevelenie k hladinovému loďstvu titanic  Hmmm...Priznám sa,že ma to pokúša nainštalovať znova SH4..Len tak z haluze..  cool


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
ludass napsal:
Conquistador napsal:
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad


hehe to ja nevim... musi se zvolit dobra taktika najezdu.... jinak neni to mozny abys po 3 zazazich sel ke dnu.... ja jich utrzim desitky ba i vice.... a ruznych razi..... taky jsi pamatujte ze dela stankeru vic jak 11 km cca nedostreli a vy je muzete solit i z 30 km


to fakt nevím jak to děláš že utržíš desítky zasahů a funguješ dál???????


no presne.... nesmi se ti dostat na krk delam to tak ze prvni obhlidnu konvoj nebo cil, pak dam plnou rychlost (cca kolem 30 uzlu) a jdu nanej jako kdybych ho chtel taranovat.... znicim ozbrojenou lod a poté se co jsem od lodi tak 2-5 km jdu bokem a palim obema hlavnimi stanovisti... a da se prezit mnoho zasahu i poskozeni jednou jsem se doplatil s polozatopenou lodi (prid byla pomalu pod vodou) ale dostal, ale pomalu ten mod delaji dal sejvic jsem zedavy na tu veliteskou mistnost atd...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nainstaloval jsem vše, jak bylo napsáno, ale jak dál, pořád jezdím s ponorkou, kde si zvolím, že chci lod?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Teichmann napsal:
Nainstaloval jsem vše, jak bylo napsáno, ale jak dál, pořád jezdím s ponorkou, kde si zvolím, že chci lod?



 přečti si 1.stranu tohoto topicu tam to máš


  odpověd na tvoji otázku -v menu -kariéra vybíráš přístav ,datum a lod a to je ono klikni na to a vyber ponorku nebo graf spee (battleship)
     či yamato

   to samé je v quik missions atd.



Naposledy upravil U-3500 dne 05. 07. 2008, 15:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to U-3500 
Procti si pravidla - o pouzivani QUOTE  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takhle to dělám a dělá se to úpně všude   Shocked


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no, ono se to normalne delalo i tady, jen je problem v tom, ze par lidi - a cim dal vic - to pouzivalo dosti "nerozumne", ze citovali neco, co bylo treba na dve obrazovky
proto se toto - trochu drsne pravidlo - zavedlo, aby z fora nebyl neprehlednej gulas, ve ktrerym se novacci hur vyznaji a mnozi se dotazy, na ktere je tu uz hodne odpovedi a ptaji se porad dokola  Sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
už to fachčí, v tom balíku s modem byl i mod operace monsun, s tím to nejede, takže se omlouvam, jsem lama



Naposledy upravil Teichmann dne 06. 07. 2008, 12:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak máš něco určitě špatně -máš vůbec sh4 U-Boot missions ?  ukazuje se ti ten mod  v jsgme ?

   dívej takhle to mám já -        http://img157.imageshack.us/my.php?image=sh4img20080706113557531sk9.png

                                    -         http://img70.imageshack.us/my.php?image=sh4img20080706113458500ek7.png


  napiš co všechno máš za mody ,hru a detaily Rolling Eyes



Naposledy upravil U-3500 dne 06. 07. 2008, 10:47, celkově upraveno 3 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
tak máš něco určitě špatně -máš vůbec sh4 U-Boot missions ?  ukazuje se ti ten mod  v jsgme ?

   dívej takhle to mám já -        http://img157.imageshack.us/my.php?image=sh4img20080706113557531sk9.png

                                    -         http://img70.imageshack.us/my.php?image=sh4img20080706113458500ek7.png


  napiš co všechno máš za mody ,hru a detaily Rolling Eyes


Už to jede, ještě jednou omluva Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hratelná lod Bismark
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=139915

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.