Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Mody: Bitevní lodě
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
Tak jsem si to taky stahnul a nainstaloval. První dojem nic moc...je to pěkný na pohled,ale jinak celkem hrůza. Jak tu už někdo psal...dostal jsem dvěma sušenkama od tankeru,nikde žádný poškození nebylo vidět,nic zničenýho mi to neukázalo a přesto klesla rychlost na čtyři uzlíky a nešlo s tím nic udělat. Když už jsem u té rychlosti, tak max. 16 uzlů je na tuhle lodičku fakt málo. Takže po jednom výletě na moře se zase klidně vracím pod hladinu....to je prostě nej.

Nevín jak to je u jinejch ale já tam nemám skoro žádnou posádku a taky nemám žádna protiletadlová děla ani kulomety-na lodi jsou ale v panelu nástroju je ikona zašedlá a nejde tudíž použít-z čehož vyplývá že se nemohu bránit proti letadlum-z čehož vyplývá že je to pytli-tudíž nehratelné-škoda.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je divný,protože já protiletadlovou výzbroj rozhodně mám a také ji mohu používat.....sestřelil jsem letadel víc než dost. Mám i nějaký screeny sestřelů....až budu mít trochu času tak je sem hodim.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
To je divný,protože já protiletadlovou výzbroj rozhodně mám a také ji mohu používat.....sestřelil jsem letadel víc než dost. Mám i nějaký screeny sestřelů....až budu mít trochu času tak je sem hodim.


sakra a proč teda ja ne-odkud to maš stažený?

ikona u protiletadlové zbraně je šedá a ani na začátku při vybavení si ji nemohu koupit....



Naposledy upravil ludass dne 28. 06. 2008, 22:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ludass napsal:
Merlin napsal:
To je divný,protože já protiletadlovou výzbroj rozhodně mám a také ji mohu používat.....sestřelil jsem letadel víc než dost. Mám i nějaký screeny sestřelů....až budu mít trochu času tak je sem hodim.


sakra a proč teda ja ne-odkud to maš stažený?

ikona u protiletadlové zbraně je šedá a ani na začátku při vybavení si ji nemohu koupit....

Mám to stažený z odkazu na první straně tohohle topiku.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Bitevní lod´? 
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ludass napsal:
Merlin napsal:
Tak jsem si to taky stahnul a nainstaloval. První dojem nic moc...je to pěkný na pohled,ale jinak celkem hrůza. Jak tu už někdo psal...dostal jsem dvěma sušenkama od tankeru,nikde žádný poškození nebylo vidět,nic zničenýho mi to neukázalo a přesto klesla rychlost na čtyři uzlíky a nešlo s tím nic udělat. Když už jsem u té rychlosti, tak max. 16 uzlů je na tuhle lodičku fakt málo. Takže po jednom výletě na moře se zase klidně vracím pod hladinu....to je prostě nej.

Nevín jak to je u jinejch ale já tam nemám skoro žádnou posádku a taky nemám žádna protiletadlová děla ani kulomety-na lodi jsou ale v panelu nástroju je ikona zašedlá a nejde tudíž použít-z čehož vyplývá že se nemohu bránit proti letadlum-z čehož vyplývá že je to pytli-tudíž nehratelné-škoda.....


nesmis instalovat ten monzum, a ostani mofy musi na chvili pryc

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  




_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad


hehe to ja nevim... musi se zvolit dobra taktika najezdu.... jinak neni to mozny abys po 3 zazazich sel ke dnu.... ja jich utrzim desitky ba i vice.... a ruznych razi..... taky jsi pamatujte ze dela stankeru vic jak 11 km cca nedostreli a vy je muzete solit i z 30 km

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
Conquistador napsal:
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad


hehe to ja nevim... musi se zvolit dobra taktika najezdu.... jinak neni to mozny abys po 3 zazazich sel ke dnu.... ja jich utrzim desitky ba i vice.... a ruznych razi..... taky jsi pamatujte ze dela stankeru vic jak 11 km cca nedostreli a vy je muzete solit i z 30 km

No já nevím co máš za taktiku, ale nevim jak bys v tomhle modu chtěl solit na vzdálenost 30 km. Když si chceš zastřílet sám a "sedneš si k dělu" tak si na takovou vzdálenost ani neškrtneš,protože prostředí je stejné jako u ponorky a to i s přiblížením zaměřovače ve kterém na takovou dálku nic neuvidíš. A teď bych nerad mlžil, ale ani hlídka ti přítomnost lodi na takovou dálku nenahlásí. Pak už mě napadá jen zaměřit děla podle radaru a to si nejsem jistej jestli jde( navíc ani radar nemá takový dosah,je stejný jako u ponorky....je to jen převzatý), ale vzhledem ke stavu ve kterém se tento mod nachází to asi nepujde. Je to hoooodně nedotažený a spíš mi to přijde jen jako takové malé zpestřeníčko pro pobavení než pro solidní hraní lodního simulátoru.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad



  tak to nesmýš k tý lodi přijet tak blýzko ,já je potopim na 8000 m naprosto v pohodě aniž by mě nějak zasáhly.


  v tomto modu se střílý na maximální možnou vzdálenost - rychlost 28 kts, vzdálenost  cca 10 000 m   a  lehký cik-cak kurz a netrefí tě nikdo

   tak útočim já a ještě mě nikdo nepřekvapil .


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
U-3500 napsal:
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad



  tak to nesmýš k tý lodi přijet tak blýzko ,já je potopim na 8000 m naprosto v pohodě aniž by mě nějak zasáhly.


  v tomto modu se střílý na maximální možnou vzdálenost - rychlost 28 kts, vzdálenost  cca 10 000 m   a  lehký cik-cak kurz a netrefí tě nikdo

   tak útočim já a ještě mě nikdo nepřekvapil .

Ono mi ani tak nešlo o taktiku....vim jak potopit loď aniž bych dostal zásah....spíš mi vadí,že dostanu dva směšné zásahy někam do nástavby a najednou ztratim rychlost a když přes F10 mrknu co je poškozeno,tak tam nic není....nic nevykazuje poškození a tím pádem ani nemůžu nic opravit. A plácat se z akce domu rychlostí 4 uzlů je fakt pruda.



Naposledy upravil Merlin dne 29. 06. 2008, 17:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Na beta verziu je to v pohode, len dúfam že to doladia  Wink


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak oprav a naložení munice v přístavu funguje i v tomto modu,ale u dojné krávy se mi to nepovedlo ověřit.

  
    takže to někdo zkuste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  narazil sem na Task force  -hádejte jak to dopadlo ,můžete jednou

  



_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
Merlin napsal:
U-3500 napsal:
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad



  tak to nesmýš k tý lodi přijet tak blýzko ,já je potopim na 8000 m naprosto v pohodě aniž by mě nějak zasáhly.


  v tomto modu se střílý na maximální možnou vzdálenost - rychlost 28 kts, vzdálenost  cca 10 000 m   a  lehký cik-cak kurz a netrefí tě nikdo

   tak útočim já a ještě mě nikdo nepřekvapil .

Ono mi ani tak nešlo o taktiku....vim jak potopit loď aniž bych dostal zásah....spíš mi vadí,že dostanu dva směšné zásahy někam do nástavby a najednou ztratim rychlost a když přes F10 mrknu co je poškozeno,tak tam nic není....nic nevykazuje poškození a tím pádem ani nemůžu nic opravit. A plácat se z akce domu rychlostí 4 uzlů je fakt pruda.


a to je přesne to o čem mluvím i já,přesně do puntíku jak to popisuješ,mě dokonce motory nefungovaly vubec-a protivzdušná netrefí ani mojí babičku do zadnice-pořad střílej za ně........

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Bitevní lod´? 
Conquistador napsal:
ludass napsal:
Tak už mám také tu zkušenost že po třech zásazích z děla od tankéru je můj bitevník neschopen plavby-motory kaput.A nestalo se mi to jen jednou-tímto je to vlastně nehratelné-škoda..... Sad  Sad  Sad


hehe to ja nevim... musi se zvolit dobra taktika najezdu.... jinak neni to mozny abys po 3 zazazich sel ke dnu.... ja jich utrzim desitky ba i vice.... a ruznych razi..... taky jsi pamatujte ze dela stankeru vic jak 11 km cca nedostreli a vy je muzete solit i z 30 km


to fakt nevím jak to děláš že utržíš desítky zasahů a funguješ dál???????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.