Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
torpéda co nevybuchují
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek torpéda co nevybuchují 
ted jsem měl zážitek, vypálil jsem na těžký křižník celkem osm torped typu II s kontaktní roznětkou a ani jedno nevybuchlo i když zasáhlo pod ideálním úhlem,patří to tak nějak k věci, nebo je to hovadina? až jsem nastavil magnetickou tak bouchly

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: torpéda co nevybuchují 
Teichmann napsal:
ted jsem měl zážitek, vypálil jsem na těžký křižník celkem osm torped typu II s kontaktní roznětkou a ani jedno nevybuchlo i když zasáhlo pod ideálním úhlem,patří to tak nějak k věci, nebo je to hovadina? až jsem nastavil magnetickou tak bouchly


a co takhle hloubka?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: torpéda co nevybuchují 
mysak_bob napsal:
Teichmann napsal:
ted jsem měl zážitek, vypálil jsem na těžký křižník celkem osm torped typu II s kontaktní roznětkou a ani jedno nevybuchlo i když zasáhlo pod ideálním úhlem,patří to tak nějak k věci, nebo je to hovadina? až jsem nastavil magnetickou tak bouchly


a co takhle hloubka?  Wink


u impactu zalezi aj na hlbke?


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek Re: torpéda co nevybuchují 
Millo napsal:

u impactu zalezi aj na hlbke?


a to neznas z SH3? napr. kdyz ma lod ponor 5m a ty das impactu 4m, tak ti sklouzne.
jinak u SH4 jsou vetsinou (nemam moc praktickych zkusenosti, tak mne nekamenujte) torpeda o metr niz, nez jsou nastaveny



Naposledy upravil mysak_bob dne 12. 06. 2008, 14:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak tak, nevím, jak je tomu v U-boot packu, ale americký topréda (obzvlášť mark 14) choděj o metr - dva níž, než je nastaveno.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mam stejnou zkusenost,musis si nechat rezervu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Taky se vám stalo že jste měli lod zaměřenou a torpedo jelo úplně někam jinam


Citovat
Příspěvek  
Jj, včera.... ale je to u mne ojedinělý jev. Co je horší, objevil se neduh zděděný z SH3 a nejde mi nahrát save. Při loadu když se má spustit hra, zátuh. Takže celá patrola v hajzlu, anžto jsem se už vracel na základnu s posledním zadním torpédem a 35tis.BRT  Takže si to můžu odehrát celé znova....

Bych to rozštípal !!!  Mad   Evil or Very Mad


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No,tak to naprdne Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Za to že nejdou nahrád pozice uložené při hlídce můžou i některé mody .
 Co tam máš?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Momentálně  SH4 verze 1.5+RFB+RFBpatch+RSRD+OM500+OM500patch, vše dle návodu na subsimu, takže tady by neměl být zakopanej pes. Plus pár dalších modů, such is Greenlamp, čapky a přezky Kriegsmarine, němčina z SH3 atd.
Nakonec se mi povedlo nahrát jednu starší pozici cca v půli patroly, takže to nebyla taková hrůza, jen jsem si musel zopakovat útok na docela slušně chráněnej konvoj. Nicméně jak jsem psal - přesně tohle (ale s výskokem do Windows) mi občas udělal i SH3 a tam to byl konec, tam se musela začít celá patrola znovu.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to je smutný, že SH4 zdědil také problémy s načítáním pozic, moc klidu mi to do patrolování nepřidá  Sad


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.