Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nové textury pro moře-Final version
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek thomsen 
prohlíd sem všechny obr. a nějak světoborný mně to nepříjde,vlastně ani nepoznám rozdíl,no a ty nároky teda nechápu...uvidíme

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsens+Water+V31 JE OPRAVDU ZBYTEČNĚ NAROČNEJ NA PC Exclamation

Mám GK nVidia 8800GT a jede to velmi pomalu(pod 10fps). "CRISIS" která patří mezi velmi náročné hry mi přitom jede dobře Exclamation  Exclamation

Tak ani nemohu posoudit kvalitu.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak je to jasný-chudák system musí počítat větší plochu než je na monitoru vidět...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Exclamation dávám vám sem mod,vylepšuje textury vln,je malý ale stojí zaa to sám ho používám a vřele doporučuji,nádherné rozlišení a detail
http://www.xmasgrupsom.com/download/Meg2/Foam.zip
instalece přes jsgme,kompatibitilní s gwx 2.1 i 3.0







Naposledy upravil pavel.45 dne 14. 07. 2009, 06:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pavle tohle vypadá fakt dobře, už jsem to loadnul. Mám připravenou pěknou řádku modů a až dojedu misi, tak to tam nasypu. Jenom mám strach, že se mi to kousne a brouk zdrhne z bedny Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hele já mám snad všechny mody co sem našel,uplně všechno nač si vzpomeneš,je pravda že hodně modů mě tu hru ku...ale nebyl to celej mod jen nějaká jeho část tak jsem hledal testoval,odstranoval a ted mám všechno kompatibitilní a žadnej zádrhel,u mě dělali problém jen nové lodě,ty mi nějak hra nebere jinak všechno...takže žádný strach cool



Naposledy upravil pavel.45 dne 14. 07. 2009, 10:46, celkově upraveno 3 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 07. 2009, 09:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdarec, tak sem ten mod včera prubl a je to uplně supr ... hlavně ten kouř z dieselů mě dostal !!! Fakt bomba Smile Vřele doporučuju Smile


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek M.E.P v2.1 
Exclamation opět nový modeček,sice malý ale změny brutální,mění počasí(vysoká realita)brutální vlny na rozbouřeném moři,nový měsíc který mě dostal,vysoké rozlišení moře,neuvěřitelné odrazy,mlha jako mlíko,nové bouře  a vlny od přídě a zádě rozšířeny a zvýšeny,opět tento mod doporučuji,kompatibilita zaručena se vším,stahujte stahujte
http://www.filefront.com/14574965/M.E.P-v2.1.rar/
kdo by chtěl tmavší vodu tak zde je link http://www.filefront.com/14699289/Darker-Water-for-M.E.P-v2.1.rar/ + fixace pro slunce http://www.filefront.com/14811891/flat-sun-fix-for-M.E.P-v2.1.rar/  Exclamation

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pánové, mohu jen doporučit. Texturu moře s pěnou už jsem tam měl, ale vždycky mě přímo točila te světlá barva vody nebo za bouře šedá. Mod skvěle upravuje barvu na tu správnou modrou Wink díky Pavle


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Souhlasím Bobo už jsem to nainstaloval a je to super cool


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Také nainstalováno,dankešen kolego:-) když sem to videl v akci zapoměl sem že mám odpalovat torpeda a jen sem koukal:-)Fajně věc.



Naposledy upravil Mathias Kaiser dne 15. 11. 2009, 19:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
stačilo říct že vám prostě chutná Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Malá ochutnávka pro ty, co váhají. Je to fakt něco jiného, ale náročné na grafiku, tak to chce modernější železo (PC) Wink

  


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak zase nová verze M.e.p v.3...vypadá to dobře--- http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=158991



Naposledy upravil pavel.45 dne 22. 12. 2009, 11:16, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pavle, kde to stáhnu? v topicu jsem nenašel ani jeden link na download.. píše tam že to najdu v jeho filefront účtu, ale jak mám vědět co to je za účet? díky moc


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.