Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Dotaz na pár maličkostí z SH3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dotaz na pár maličkostí z SH3 
Zdravím všechny mořské vlky!!!!

Mé dotazy:

1. Mám SH3, patch 1.14 a TGW pack, přesto se mi v misích všechny lodě jeví jako CONTACT a nikoliv jako C2, C3, T2, T3, ....atd...prostě všechny jsou nerozpoznané, dokonce i manual lodí má názvy všech lodí jako Contact....

Poradí někdo?

2. Ideální hloubka torpéda pro jednotilivé lodě. Zkouším pro DD hloubku 2,5 a pro C2,C3 hloubku 3,5 a pro T2, T3, 4 až 4,5metrů, ovšem i při přesném zásahu se účinnost liší. Zná někdo ideální hloubku pro torpédování lodí???
A jaká je ideální pro torpédování statických cílů v přístavu??? Jeden Liner v Doveru mě šel po jednom úhoři pod vodu, ale víckrát s mi to nepovedlo...hloubka tenkrát byla myslím 3metry....


3. Opět omýlané téma RENOWN....kolik je za PATROLU v místě určení??? AM53 třeba???? a kolik je za dojetí do přístavu???
jedu cca na 63% obtížnosti...


díky za odpovědi

Viki

EDIT mysak_bob: Presunuto - toto opravdu do SH4 nepatri  Wink

Jinak si procti forum, odpovedi na vyse uvedene otazky zde najdes.  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 04. 2008, 13:10, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1) - 3) vše je tady na fóru. Stačí hledat Wink ( 1) - SH3 - Mody ( sekce tGW ) )
                                                                   ( 2) - Pokec, dojmy z hraní )
                                                                   ( 3) pokec? tady přesně nevim Wink  )



Naposledy upravil Günther Königg dne 16. 04. 2008, 12:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,chtel bych se zeptat,jsou v kariere jenom patroly a nebo i naky mise? Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Patroly
specialni mise jsou solo


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dik a kolik jich priblizne je tech patrol?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
zalezi, kolik jich stihnes  Wink
podle toho, kdy si das start


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
aha Laughing taky me to mohlo napadnout,dikes Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Helldog von Decrypter napsal:
aha Laughing taky me to mohlo napadnout,dikes Wink
a zavisi aky si nast.pobyt na zakladni...kampan mozes mat dlhu aj jednu patrolu zavisi od kusku stastia a trochu kapitanskeho umenia


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nazdar Draci.

Chtěl jsem se Vás zeptat ještě na:
                     1. Noční vidění...Slyšel jsem že ho už za 2.světové ponorkáři používali.Je taky v SH3?A pokud je jak ho mám zapnout:-)

                     2. A kčemu je druhý tuším,že pozorovací periskop?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar, k tvým dotazům -

1, Noční vidění za WW2 na ponorkách nepoužívali. Jedinné, co ponorkáři měli, byly ochranné brýle se skly zabarvenými do červena. Používaly se pro zmírnění námahy očí při dlouhých pozorování obzoru na noční službě. S infravizí to však nemělo nic společného.

2, K čemu je pozorovací periskop? Světe div se - k pozorování. Oproti útočnému periskopu byl větší, měl větší průhled, jiný "zoom" a navíc jím bylo možno i pozorovat oblohu, což u útočného nešlo. Ale to už tu bylo na fóru popsáno, stačí jen trochu pátrat...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja len dodám....(OLC mod)
fotené v rozostupe max 10sek.





_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jo díky:-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Cerne nebe 
Zdravim! Mam problem se kterym si tyden nevim rady... Mam nainstalovano (dle navodu) orig. SH3 + (1.4), GWX2 + (2.1), Commander (3.1), JSGME, Sh3Gen, pouzivam OLCE2 + OLC GUI Special. Problem je v tom, ze vzdy vse bezi naprosto v pohode, ale po ukonceni a znovu nacteni hry je po spusteni cerna obloha a bile more... zkousel jsem uz i nemozne a nevim co s tim....pokazde kdyz jdu hrat tak musim nejdrive dat Rollback v Com. + v JSGME odinstalovat mody a znovu nacpat a opet to pres Com. bezi jako by se nechumelilo... NEVITE PROSIM NEKDO, CO S TIM ? Diky predem za radu long smoke

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
chlapi jak mam insignii ponorky nebo co to je tak dá se tam nahrat vlastni?


_________________
IXC - U-47 titanic titanic titanic titanic titanic





Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek to mutos: 
http://silenthunter.cz/forum/faq.php#11

nebo mne kontaktuj na PM



Naposledy upravil mysak_bob dne 20. 05. 2008, 14:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.