Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Setkání s dojnou krávou
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Setkání s dojnou krávou 
Smile  Ahooj šedí vlci. Mám problém možná už tu byl u někoho jiného za to se omlouvám. Když vystřílím všechna torpéda ve čtverci kde hlídkuju jak si domluvim dostaveníčko s dojnou krávou ??? Ve čtverci mi zbývá ještě hodně hodin hlídkování a zdá se mi jako nesmysl ho opouštět kvůli tomu že nemám torpéda. Zbývají mi pouze na zádi ale stěma to moc neumim  Confused  prosím poraďte

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Setkání s dojnou krávou 
Killer Fakr napsal:
Smile  Ahooj šedí vlci. Mám problém možná už tu byl u někoho jiného za to se omlouvám. Když vystřílím všechna torpéda ve čtverci kde hlídkuju jak si domluvim dostaveníčko s dojnou krávou ??? Ve čtverci mi zbývá ještě hodně hodin hlídkování a zdá se mi jako nesmysl ho opouštět kvůli tomu že nemám torpéda. Zbývají mi pouze na zádi ale stěma to moc neumim  Confused  prosím poraďte


Ale to torpédo vzadu je úplně stejné jako vpředu...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jenomže torpéda ze zadního torpédometu mi lítaj jak chtěl .... letí tak 15 metrů rovně a pak se stočí a nejde mi unich nastavit ůhel výstřelu prostě nevim nejde mi to ... vepředu lítaj jak divý a jsou přesny .... proto potřebuju pomoc jak se sejít s dojnou kravkou abych doplnil torpéda do předních torpédometů

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No je samozřejmě nutné upravit úhel pro útok, pokud jseš s ponorkou  směr 0° na cíl tak asi těžko trefíš zadním na 180°.

S dojnou krávou si to nedomluvíš nijak, pokud máš mody jako tGW či GWX poté je máš na mapě zobrazené. Tedy v případě, že nějaká je někde u tebe a v onu dobu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mody instalnuty nemam ... hodis link na nejaky mod please ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
u zadniho za boha mi nejde nastavit ten zar*nej ůhell ... mirim periskopem na 180 a stejne ho nemuzu na mape nastavit

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Killer Fakr napsal:
mody instalnuty nemam ... hodis link na nejaky mod please ???


a co takhle si precist forum  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
doprcic chalani ja viem ze ste od narodenia lenivy ale je tu na hlavnej stranke zobrazeny titul MODY tak poprosim nespamovat kok....... , lebo to tu potom vypada nenormalne sku... , a tych kravach je to tu popisane tiez dost, nez nieco napisete tak aspon to pisnete do pokecu o hrani a nie zalazat novy topic  Mad  Mad  Mad ,
a za dalsie nehnevajte sa na mna ale ze sa tu budu pripajat do debility aj skuseny kapitani ....... tak sa potom necudujte ze je forum zapratane idiotinama Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation  sry za tento topic , len mna to uz proste vytocilo, asi by sa malo vymysliet neico ako najprv prezriet forum Laughing  Laughing  Laughing  a az potom zaregistrovat  Laughing  Laughing

grrrrrrrrrrrrrrrr Evil or Very Mad  Wink



bez komentara hmmm wall  je to proste tip top



Naposledy upravil Rado dne 07. 04. 2008, 01:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado ironie ti nic neříká? Si to přečti ještě jednou. Wink

BTW ... taky máme totiž kouzelná tlačítka...lock a delete, heč Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
využiju toho že to tu je a jen se zeptam jak jí tu zásobovací ponorku na mapě poznam??jako klasickej kontakt nebo je specielně označená???Dík...

Rudla: Jo prima už vim co mam hledat dík... Laughing  Rolling Eyes  Smile



Naposledy upravil Kriechbaum dne 07. 04. 2008, 00:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Kriechbaum napsal:
využiju toho že to tu je a jen se zeptam jak jí tu zásobovací ponorku na mapě poznam??jako klasickej kontakt nebo je specielně označená???Dík...


Většinou je tam modrá tečka s číslem ponorky...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Setkání s dojnou krávou 
Killer Fakr napsal:
Smile  Ahooj šedí vlci. Mám problém možná už tu byl u někoho jiného za to se omlouvám. Když vystřílím všechna torpéda ve čtverci kde hlídkuju jak si domluvim dostaveníčko s dojnou krávou ??? Ve čtverci mi zbývá ještě hodně hodin hlídkování a zdá se mi jako nesmysl ho opouštět kvůli tomu že nemám torpéda. Zbývají mi pouze na zádi ale stěma to moc neumim  Confused  prosím poraďte
          Ahoj s torpédy na zádi je to stejný jako s těma na přídi.ˇutočný periskop nastav na  180 stupňů a místo přídí miř na loď zádí

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Setkání s dojnou krávou 
[quote="Killer Fakr"]Smile  Ahooj šedí vlci. Mám problém možná už tu byl u někoho jiného za to se omlouvám. Když vystřílím všechna torpéda ve čtverci kde hlídkuju jak si domluvim dostaveníčko s dojnou krávou ???  A jak si tedy domluvim to to dostavenicko?? porad se o sebe trem jako vokouni , a torpedo zadny.....??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nic nedomlouváš. Buď je tam a najdeš si ji na mapě a pak i na moři, nebo prostě v tu dobu není žádná k dispozici. Často kotví loď v nějakém neutrálním přístavu. Ale o tom už se psalo mockrát ;)   Crying or Very sad  Wink


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek to Karl von Ecke 
Ragnaar ti asi nerozumnel, nebo treba ja  Wink
ale kdyz ji najdes, ukonci Esc misi a ono ti to doplni - jinak to tu uz nekde urcite je nekolikrat  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.