Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Problém: Mizení lodí
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
2 Hans Eckel: Mě už se jednou stalo, že jsem poslal ke dnu Large Merchant a nepřipsalo. Nepomohlo nic, prostě zmizela ve vlnách a prdlajs. Nesejvováno. Sejv byl předtím, než byla v dohledu. Prostě mizla pod vodu a She´s going to za boha nevypsalo, i když jsem to do ní po celou dobu potápění mydlil kanónem. Tak jsem ji ve finále nechal běžet, nač plýtvat torpédy...

SH 3 + 1.4b patch + GWX 1.03


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: mizení lodí 
jenže ja jsem nic neukladal. ukladam poze na hladine a když jsem sam tzn. nic v dohledu[/quote]


Tak v tom pripade je to, jak uz tvrdil Mysak, bug... Confused  A s tim nic neudelas  Evil or Very Mad . To co jsem psal predtim je jen par bodu cemu se v techle situacich vyhnout a minimalizovat riziko ....

edit : to Riptor, me se to stalo jenom s tim Hoodem. Jinak v singlu nee, v multaku prakticky skoro kazdou hru nekomu hra neco nepripise - napr me se minulou sobotu pred ocima potopily LC a LM bez hlasky .... going down  Crying or Very sad a tudiz nepripsany...



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 25. 10. 2007, 13:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mam SH 3 1.0 verzi jsem ve 2 hlídce a na mapě se mi zobrazí dvě obchodní nepřátelské loďe, přiblížím si mapu a místo toho, aby se mi místo červenýho čtverečku objevila silueta loďi (max. přiblížení), tak tam mám porád červenej čtvereček a píše mi to  že loď pluje středně a přitom se nepohybuje (měl sem to jednu minutu na 1024x rychlost...) nevíte co to je???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chester napsal:
Mam SH 3 1.0 verzi jsem ve 2 hlídce a na mapě se mi zobrazí dvě obchodní nepřátelské loďe, přiblížím si mapu a místo toho, aby se mi místo červenýho čtverečku objevila silueta loďi (max. přiblížení), tak tam mám porád červenej čtvereček a píše mi to  že loď pluje středně a přitom se nepohybuje (měl sem to jednu minutu na 1024x rychlost...) nevíte co to je???

abych rekl pravdu nevim,
ale dej si tam v1.4, protoze ve v1.0 je hrozne moc chyb a nestoji to za to se pak rozcilovat, ze ti blbne to ci ono.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja to zkoušel ale mě to porád píše: C:/Program files/ubisoft/Silent huher III//data/menu/en_menu.txt unknown version tak dám OK a hodí mě to zpátky a porád dokola Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chester napsal:
Ja to zkoušel ale mě to porád píše: C:/Program files/ubisoft/Silent huher III//data/menu/en_menu.txt unknown version tak dám OK a hodí mě to zpátky a porád dokola Crying or Very sad


musis si dat spravnou verzi update, podle toho, jakou mas verzi 1.0
viz: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229



Naposledy upravil mysak_bob dne 08. 02. 2008, 17:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já to mám stáhnuté z torrentu: http://search.utorrent.com/search.php?q=silent%20hunter%203&e=
http%3a%2f%2fwww%2emininova%2eorg%2fsearch%2f%3futorrent%26search%3d&u=1
1.0 asik základní nebo kde to mám zjistit jakou mám verzi??? předem dík Question  Smile



Naposledy upravil Sarroth dne 10. 03. 2008, 23:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kdyz si proctes prispevky, ktere jsou v tom odkazu, tak najdes odpoved na puvodni otazku  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 08. 02. 2008, 18:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tam příspěvky nejsou... Neutral nemmohl by si mi poslat ten tvůj update?? nebo nemáš?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chester napsal:
tam příspěvky nejsou... Neutral nemmohl by si mi poslat ten tvůj update?? nebo nemáš?


Těch příspěvků je tam SEDM stránek... Tak nebuď líný a louskej!!!


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re:mizející lodě 
Na jedné hlídce se mi podařilo torpédovat C2 na záď a tím ji zastavit, jak se tak pohupovala na vlnách udělal jsem otočku a postavil se do nové pozice k torpédování asi 500m od ní, v periskopu krásně viditelná ale na mapě nic, označit nešla, jako by neexistovala. tak sem si to k ní pomalu namířil a na 400m jsem ručně nastavil torpédo na přímo a přestože se posádka na mě koukala jak na blázna, že střílím do prázdna, tak torpédo impact, a C2 se lomila v kýlu. Těsně před tím než zmizela ve vlnách se najednou ukázala na mapě a posádka hlásila zničenou nepřátelskou jednotku. Tonáž se mi připsala bez problému. Bylo to v defaultu SH3 1,4.  cool



Naposledy upravil Von Paulus dne 10. 03. 2008, 23:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Úspěšný kapitán je ten, který v rozhodující chvíli potkal šťastnou náhodou hloupého protivníka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re:mizející lodě 
Von Paulus napsal:
Na jedné hlídce se mi podařilo torpédovat C2 na záď a tím ji zastavit, jak se tak pohupovala na vlnách udělal jsem otočku a postavil se do nové pozice k torpédování asi 500m od ní, v periskopu krásně viditelná ale na mapě nic, označit nešla, jako by neexistovala. tak sem si to k ní pomalu namířil a na 400m jsem ručně nastavil torpédo na přímo a přestože se posádka na mě koukala jak na blázna, že střílím do prázdna, tak torpédo impact, a C2 se lomila v kýlu. Těsně před tím než zmizela ve vlnách se najednou ukázala na mapě a posádka hlásila zničenou nepřátelskou jednotku. Tonáž se mi připsala bez problému. Bylo to v defaultu SH3 1,4.  cool
sranda..ja si s takychto prkotiniek uz nic nerobim...je to len hra sice 1,4 ale stale ma dake tie muchy Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.