Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém: Mizení lodí
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Mizení lodí 
Včera se mi stala podivná a VELICE nepříjemná příhoda. Narazil jsem na TF v čele s Bogue a s 6-ti  DD. Abych se vyhnul honičce nebo lépe potopení, zlikvidoval jsem všechny DD a těšil jsem na 3. přírustek do sbírky letadlovek. ALE ONA PO CHVILCE PLAVBY BEZ ESKORTY ZMIZI  Exclamation  Evil or Very Mad  Twisted Evil  Evil or Very Mad  Exclamation A navic mi (kromě očí pro pláč Crying or Very sad ) zůstal jen poslední save, kde už to bylo v pr.. v háji. Dal jsem si hlídku odznova a potkal jsem ho znova razz , ale jen se třema DD. A dělá mi to znova. A když jsem jednoho DD nechal, aby nezmizela, tak se ten blb (nevim jak) potopil sám Rolling Eyes .Dělá vám to taky a jestli jo, jak to řešíte ???



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 10. 2007, 10:12, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jak jsem už někde psal, mě se tohle naštěstí ještě nestalo, můžu sledovat loď jak dlouho je potřeba, nad pod vodou, prostě pohoda. Ovšem napadá mě, že to je možná problém některých modů, přesněji nasriptování tras. To by se pak řešilo těžko.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Letadlovka se odebrala do věčných atlantských lovišť Laughing .Stálo mě to 4 mrtvý a celistvost trupu 26% Embarassed  Rolling Eyes  Evil or Very Mad .A jak už jsem taky někde psal, módy nemam žádný.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mne sa občas stane,že vpálim torpédo na loď a po zásahu "zmizne",ale v periskope ju naďalej vidím.Lenže nie je ani potopená,nehlási zničenie,nič. Akoby to bol duch.Môžem do nej napáliť ďalšie torpéda,tie aj zasiahnu,ale hra sa tvári,akoby žiadna loď nejestvovala a nie je ani v zozname potopenách lodí.Prvé torpédo ju asi poslalo do krajiny rozprávok...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jozef napsal:
mne sa občas stane,že vpálim torpédo na loď a po zásahu "zmizne",ale v periskope ju naďalej vidím.Lenže nie je ani potopená,nehlási zničenie,nič. Akoby to bol duch.Môžem do nej napáliť ďalšie torpéda,tie aj zasiahnu,ale hra sa tvári,akoby žiadna loď nejestvovala a nie je ani v zozname potopenách lodí.Prvé torpédo ju asi poslalo do krajiny rozprávok...

lol no tak to je hodne divny...
mne obcas periskop nebo uzo taky nechteji oznacit cil, i kdyz tu lod pred sebou vidim, ale po chvilce pokusu mi tam preci jen naskoci...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja loď na prvý raz označím,vo vhodnej chíli po nej vypálim torpédo,dostane zásah a pre hru prestane existovať,loď vidím,ale nedá sa označiť a môže byť odomňa aj len 400 m.  A nahlási zásah,ale nič viac

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
citace:
Jozef
    
 
ja loď na prvý raz označím,vo vhodnej chíli po nej vypálim torpédo,dostane zásah a pre hru prestane existovať,loď vidím,ale nedá sa označiť a môže byť odomňa aj len 400 m. A nahlási zásah,ale nič viac


tak to se me stava taky ale zaclo se tak dit od instalace GWX ale zjistil sem ze takto postizena lod se po chvily potopy spis mam problem ze sejvy sejvnul sem hru uprostred boje a 1 lod se potapela, ale po loadu se obevila znovu a zacla se potapet coz neni nic hrozneho az nato ze se me vubec nezapocitala nastesti to byla jen Dido clas a Southampton a Illusion carrier sli ke dnu  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Trochu offtopic: když chceš citovat něčí příspěvek, použij tlačítko Quote v pravém horním rohu příspěvku, který chceš citovat Wink . Jinak nezapočítávání lodí do statistik je běžný bug v GWX, stalo se ti to v podobné souvislosti víckrát?


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mne sa raz stalo,že po loade hery mi nezapočítalo 6 lodí v jednej misii,cca 45 000 ton  Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Trochu offtopic: když chceš citovat něčí příspěvek, použij tlačítko Quote v pravém horním rohu příspěvku, který chceš citovat Wink . Jinak nezapočítávání lodí do statistik je běžný bug v GWX, stalo se ti to v podobné souvislosti víckrát?


dik sem si nevšim.
No parkrát se to stalo zkusím patch na GWX, ale zjistil jsem že se to stává jen s loďma které sem těžce poškodil před "save" a po loadu se na následky poškození potopily aniž bych do nich znovu střílel. Což je možná jen chyba toho že hra po loadu nedokaže určit duvod poškození a potopení a proto ji nepočítá  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek mizení lodí 
Me se to stalo taky. vystřilel jsem šest torped na  velky tankery.zasah a sli ke dnu.jenže jaké bylo překvapení? 30.000 tun se nazapočítalo. oba pluly samostatně.
Mam SHIII.1.4patch.GWX 1.03

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: mizení lodí 
Dann von Novass napsal:
Me se to stalo taky. vystřilel jsem šest torped na  velky tankery.zasah a sli ke dnu.jenže jaké bylo překvapení? 30.000 tun se nazapočítalo. oba pluly samostatně.
Mam SHIII.1.4patch.GWX 1.03


to ze ti je nezapocitalo, to je hold bug SH3, s tim nic nenedelas  Crying or Very sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: mizení lodí 
mysak_bob napsal:
Dann von Novass napsal:
Me se to stalo taky. vystřilel jsem šest torped na  velky tankery.zasah a sli ke dnu.jenže jaké bylo překvapení? 30.000 tun se nazapočítalo. oba pluly samostatně.
Mam SHIII.1.4patch.GWX 1.03


to ze ti je nezapocitalo, to je hold bug SH3, s tim nic nenedelas  Crying or Very sad


Jediny co me napada, je ze se NESMI ukladat hra behem utoku ... pokud lod jeste pluje nebo se potapi a hra nezahlasila "she is going down" tak cekat pripadne dal utocit. Ukladat az kdyz je opravdu po vsem.
Me to nepripada ani tak jako bug, ale jako takovy sebeobranny mechanismus hry proti svindlu  Wink ....
Pri hrani singlu jsem od doby kdy dodrzuju tohle pravidlo nezaznamenal jedine NEpripsani lode a to jak v tGW tak v GWX.

Priklad - pri sve prvni misi v GWX jsem potkal Task force v cele s Hoodem  Twisted Evil . Save, utok, zasah, save, Hood jde ke dnu - nepripsan  Shocked , load savu po zasahu, Hood jde ke dnu - nepripsan  Evil or Very Mad , load savu pred utokem, utok, zasah, dalsi utok, hood jde ke dnu, pripsan  Laughing ... save az po odpoutani se od Task force ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: mizení lodí 
Hans Eckelhaft napsal:
mysak_bob napsal:
Dann von Novass napsal:
Me se to stalo taky. vystřilel jsem šest torped na  velky tankery.zasah a sli ke dnu.jenže jaké bylo překvapení? 30.000 tun se nazapočítalo. oba pluly samostatně.
Mam SHIII.1.4patch.GWX 1.03


to ze ti je nezapocitalo, to je hold bug SH3, s tim nic nenedelas  Crying or Very sad


Jediny co me napada, je ze se NESMI ukladat hra behem utoku ... pokud lod jeste pluje nebo se potapi a hra nezahlasila "she is going down" tak cekat pripadne dal utocit. Ukladat az kdyz je opravdu po vsem.
Me to nepripada ani tak jako bug, ale jako takovy sebeobranny mechanismus hry proti svindlu  Wink ....
Pri hrani singlu jsem od doby kdy dodrzuju tohle pravidlo nezaznamenal jedine NEpripsani lode a to jak v tGW tak v GWX.

Priklad - pri sve prvni misi v GWX jsem potkal Task force v cele s Hoodem  Twisted Evil . Save, utok, zasah, save, Hood jde ke dnu - nepripsan  Shocked , load savu po zasahu, Hood jde ke dnu - nepripsan  Evil or Very Mad , load savu pred utokem, utok, zasah, dalsi utok, hood jde ke dnu, pripsan  Laughing ... save az po odpoutani se od Task force ...



Mám zkušenosti pouze s multiplayerem (OFFLINE hraju velmi zřídka...) a tam je vcelku časté že se loď nepřičte.... Mám ligovou sestavu... tj. SH3+1.4b+tGW+Shippack+TorpedoDamageFinal...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: mizení lodí 
Hans Eckelhaft napsal:
mysak_bob napsal:
Dann von Novass napsal:
Me se to stalo taky. vystřilel jsem šest torped na  velky tankery.zasah a sli ke dnu.jenže jaké bylo překvapení? 30.000 tun se nazapočítalo. oba pluly samostatně.
Mam SHIII.1.4patch.GWX 1.03


to ze ti je nezapocitalo, to je hold bug SH3, s tim nic nenedelas  Crying or Very sad


Jediny co me napada, je ze se NESMI ukladat hra behem utoku ... pokud lod jeste pluje nebo se potapi a hra nezahlasila "she is going down" tak cekat pripadne dal utocit. Ukladat az kdyz je opravdu po vsem.
Me to nepripada ani tak jako bug, ale jako takovy sebeobranny mechanismus hry proti svindlu  Wink ....
Pri hrani singlu jsem od doby kdy dodrzuju tohle pravidlo nezaznamenal jedine NEpripsani lode a to jak v tGW tak v GWX.

Priklad - pri sve prvni misi v GWX jsem potkal Task force v cele s Hoodem  Twisted Evil . Save, utok, zasah, save, Hood jde ke dnu - nepripsan  Shocked , load savu po zasahu, Hood jde ke dnu - nepripsan  Evil or Very Mad , load savu pred utokem, utok, zasah, dalsi utok, hood jde ke dnu, pripsan  Laughing ... save az po odpoutani se od Task force ...





jenže ja jsem nic neukladal. ukladam poze na hladine a když jsem sam tzn. nic v dohledu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.