Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Vlčí smečka - nastavení na real
Kdo se hlásí dobrovolně ?

73% 73% ( 19 )
Já nee 26% 26% ( 7 )

Celkem hlasů : 26
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ale hoši nej je upravit GameplaySettings resp hodnotu "Realistic" a je to nic se nebude muset vracet protože liga jede na upravenej "Hard".

K nastavení:
No map update - to Hans myslím opravdu nechcete a nebo si připravte bločky tužky a pravítka
Realistic reload - to bych zatím taky nedoporučoval - chcete si to zkoušet, real znamená cca 4 torpéda na hru(bez zadních)
Realistic ship sinking time - nemusím snad komentovat..tGW si poradí i tak
No external - no to pak nemusíme hrát ligu Very Happy
NoWeaponOfficerAssist - dle dohody...asi bych ho nechal


[Realistic]
LimitedBatteries=true
LimitedCompressedAir=true
LimitedO2=true
LimitedFuel=true
RealisticVulnerability=true
RealisticRepairTime=true
RealisticShipSinkingTime=false
ManualTargetingSystem=true
NoMapUpdate=false
RealisticSensors=true
DudTorpedoes=true
RealisticReload=false
NoEventCamera=true
NoExternalView=false
NoStabilizeView=true
NoNoiseMeter=true
NoWeaponOfficerAssist=false



Naposledy upravil Sarroth dne 03. 04. 2008, 13:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jen tak oživuju tohle téma  Wink .
tále je tu možnost pro hardcorové masochisty ( k nimž se počítám i já ačkoliv mám na real odjetou jenom půlku jedný patroly
a s 0 BRT na kontě a půlkou torpéd vystřílenejch  Embarassed ) zahrát si ve smečce na REAL nastavení ...

Pokud by byl zájem ( který svého času byl a nevídaně vzrostl během apríla 2008 aby po krátkém období popularity klesl až na pomyslné dno bahna zapomnění a předsevzetí  Laughing ) jsem ochoten tuto sebemrskačskou párty organizovat klidně i nějak pravidelně ( např jednou měsíčně v předem dohodnutý termín)  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já bych si to rád vyzkoušel, v singlu teď takhle hraju kampaň a částečně torpéda zaměřit umím ( jen ta rychlost, to je pořád pro mne problém, většinou ji odhadnu... Crying or Very sad  ), sstačí říct kdy Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
v real zameriavaní som total noob, ale skúsil by som to.  Smile  Len ide škola takže cez pracovné dni sa mi moc nebude chcieť.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Já bych si to rád vyzkoušel, v singlu teď takhle hraju kampaň a částečně torpéda zaměřit umím ( jen ta rychlost, to je pořád pro mne problém, většinou ji odhadnu... Crying or Very sad  ), sstačí říct kdy Wink


Odkdy ? Klidně kdykoliv  Wink , ale už beze mě - ale lze se samozřejmě dohodnout s jiným serverem.

jinak to samozřejmě záleží jen na nás a HLAVNĚ  zda se vůbec dokážeme dohodnout na nějakém pravidelném termínu nebo takový termín najít , případně tyto akce organizovat flexibilně. Častý nešvar je ten že se na neligové hry dostavují zájemci ledabyle nebo vůbec, což si v lize moc nestává páč v lize přece jen o něco jde ...  Wink

V tomhle vidím největší problém. Stejný problém se řešil a nevyřešil v systému tréninků. Bud se trénink vyhlásil nikdo se nedostavil a nebo se nevyhlásil a na Skype se najednou před ligou hlásilo spousta zájemců. Arlekino by o tom mohl dlouho vyprávět  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.