Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Insignie ponorek
Víte jaký nebo čí emblém (insignii) nosíte na své ponorce, či jaká ponorká se jím pyšnila ve skutečnosti ?

ANO vím, proto ji tam mám :) 37% 37% ( 36 )
Vím, ale mám jinou insignii 23% 23% ( 23 )
Nejsem si jist(a) 9% 9% ( 9 )
Nemám tušení (případně mi to je fuk) 22% 22% ( 22 )
Moje ponorka nenese žádnou insignii 6% 6% ( 6 )

Celkem hlasů : 96
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hezká fotka "všechno nahoře". U-Flak není špatný, akorát mám raději 37mm dvojčata po dvou vzadu + jedno čtyřče 20mm vepředu.

A k emblému... chtěl bych vidět pohled strážního důstojníka na DDčku ve chvíli, kdy by si všiml emblému na věži. Ale proti gustu =)



Naposledy upravil Johannes Steiger dne 03. 07. 2011, 14:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No je to dost stará fotka, ještě před tím než jsem začal hrát ligu, chtěl jsem zkusit všechny typy ponorek mimojiné i u-flak  Surprised


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj,
nevíte jak do hry dám přidám svůj vlastní odznak (konkrétně U 209, děkuji pánu von K. za článek) případně jaké programy k tomu potřebuju?
Díky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Přidávám se k žádosti: "Jak na to?", někde to tady bylo ale nemohu to najít.  Crying or Very sad

A někde byl i mod pro přidaní kamuflážního zbarvení ponorky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1. Obrázek, který chcete použít jako emblém převést do formátu .tga (program na převádění zde http://www.slunecnice.cz/sw/forcevision/)
2. Obrázek v prograu otevřít a dát možnost "uložit jako" a vybrat formát .tga
3. Výsledný .tga obrázek nakopírovat do Silent hunter III\data\emblems\SubEmblems
4. Naučit se hledat na foru protože to tady 100% někde je, taky sem to tu řešil  Rolling Eyes [/url]


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Díky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek U-52 
Neviete aky emblem mala U-52 a či mala niaku kamufláž a zaujímavosť.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek U-52 
cap s miminem v zavinovacce  v zobaku
nebo
mec s cepeli v kruhu se svastikou


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek u-52 
skadial to vieš[/i]

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Georg Hogel - Embleme, wappe, malings Deutscher U-Boote 1939-1945


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.