Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Insignie ponorek
Víte jaký nebo čí emblém (insignii) nosíte na své ponorce, či jaká ponorká se jím pyšnila ve skutečnosti ?

ANO vím, proto ji tam mám :) 37% 37% ( 36 )
Vím, ale mám jinou insignii 23% 23% ( 23 )
Nejsem si jist(a) 9% 9% ( 9 )
Nemám tušení (případně mi to je fuk) 22% 22% ( 22 )
Moje ponorka nenese žádnou insignii 6% 6% ( 6 )

Celkem hlasů : 96
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jelikož sem si teď znovu rozjel kariéru, tak sem dostal U9, tudíž používám Weddigenův kříž. Twisted Evil



Naposledy upravil Nishizava dne 15. 02. 2008, 17:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já jsem na VII používal štít s mečem a teď  U-104 IX a mám tam trojzubec. Ale nikde jsem nenašel jaký emblém měla 104ka doopravdy můžete mi poradit?


_________________
Rozděl a panuj!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mrtvola napsal:
Já jsem na VII používal štít s mečem a teď  U-104 IX a mám tam trojzubec. Ale nikde jsem nenašel jaký emblém měla 104ka doopravdy můžete mi poradit?


hm, zdá se že asi žádnej emblém neměla - potopena na první plavbě, nejspíš stejný případ jako moje U-122  Wink ...

Výhodou je, že si můžes zvolit emblém podle chuti   Mr. Green

http://uboat.net/boats/u104.htm
http://www.uboataces.com/ref-insignia.shtml


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Koukal jsem se do "chytré" knihy - Embleme, Wappen, Malings deutscher U-Boote 1939-1945 a U-104 opravdu žádný emblém neměla.


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
mrtvola napsal:
Já jsem na VII používal štít s mečem a teď  U-104 IX a mám tam trojzubec. Ale nikde jsem nenašel jaký emblém měla 104ka doopravdy můžete mi poradit?


Podle měla www.u-historia.com měla:




_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak ja vlastne nic nenasel, protoze - viz prispevek nize - jsou tam fakt chujoviny. Fuj, ze to da nekdo vubec na web.  Mad



Naposledy upravil mysak_bob dne 21. 03. 2008, 12:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hmm mysaku skusal si aj ine ponorky? ja som iba tak skusil u-96 a vysla mi tam kvalitna debilina a este ze nejaky kapitan Henne  Evil or Very Mad  hmm tak fakt neviem ci tu stranku povazovat ako za korektnu, asi ee Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tu španělštinu by taky měli zakázat  Laughing , právě se snažím proklikat tím Hornissovým odkazem  Shocked


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rudla napsal:
Podle měla www.u-historia.com měla:

http://www.u-historia.com/uhistoria/historia/huboots/u100-u199/u0104/u104.jpg
No dle zmíněné knížky je tohle znak U-181.....


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hornisse napsal:
Rudla napsal:
Podle měla www.u-historia.com měla:

http://www.u-historia.com/uhistoria/historia/huboots/u100-u199/u0104/u104.jpg
No dle zmíněné knížky je tohle znak U-181.....


Oni si taky posádky a velitelé často přenášeli emblémy na nové ponorky ( i na flotily viz mecoun ) . mnoho ponorek mělo emblém ročníku z ponorkové školy - např olympijské kruhy ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Oni si taky posádky a velitelé často přenášeli emblémy na nové ponorky ( i na flotily viz mecoun ) . mnoho ponorek mělo emblém ročníku z ponorkové školy - např olympijské kruhy ...
To ano a v té publikaci to bývá případně zmíněno, stejně jako i jiné změny emblémů na jednotlivých ponorkách běhěm služby. Ohledně emblémů jsem zatím na ucelenější přehled a popis nenarazil. Wink



Naposledy upravil Hornisse dne 21. 03. 2008, 14:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hornisse napsal:
Hans Eckelhaft napsal:
Oni si taky posádky a velitelé často přenášeli emblémy na nové ponorky ( i na flotily viz mecoun ) . mnoho ponorek mělo emblém ročníku z ponorkové školy - např olympijské kruhy ...
To ano a v té publikaci to bývá případně zmíněno, stejně jako i jiné změny emblémů na jednotlivých ponorkách běhěm služby. Ohledně emblémů jsem zatím na ucelenější přehled a popis nenarazil. Wink


jj, prostě nám zbývá - ověřovat, ověřovat a zase ověřovat ... poněvadž co zdroj to jinej názor a jiná verze  Laughing


ale aspoň je pořád nad čím bádat  Mr. Green


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Prosím Vás, kde  v SH3 berete tolik insignií, já tam mám jenom 5 a rád bych tam měl insignii mojí ponorky, ale není tam Crying or Very sad

EDIT: už to mám, po chvíli jsem zjistlil, že jsem pořád přehlížel ty šipky  Rolling Eyes . Už od začátku mi bylo divné, že je tam jen 5 insignií, a i když jsem to hledal často, tak jsem je prostě nenašel... very thx.



Naposledy upravil Buggy dne 25. 06. 2008, 17:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Co vím, tak i v default SH 3 bylo určitě víc, než jen 5 insignií. Jinak spousta insignií se přidá při nainstalování některého z Modů (RuB, tGW, GWX....)


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
urcite aj v defaulte su insignie, len nie po prvej patrole...........


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.