Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Insignie ponorek
Víte jaký nebo čí emblém (insignii) nosíte na své ponorce, či jaká ponorká se jím pyšnila ve skutečnosti ?

ANO vím, proto ji tam mám :) 37% 37% ( 36 )
Vím, ale mám jinou insignii 23% 23% ( 23 )
Nejsem si jist(a) 9% 9% ( 9 )
Nemám tušení (případně mi to je fuk) 22% 22% ( 22 )
Moje ponorka nenese žádnou insignii 6% 6% ( 6 )

Celkem hlasů : 96
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Insignie ponorek 
já to vím, ale můj stroj byl ve skutečnosti počmárán jinak, třináctku tam mám protože ji považuji za šťastné číslo a nesla jí ve skutečnosti U-1229 (Kptlt. Armina Zinkeho)
super "tower art" Very Happy měla U-33 Very Happy Very Happy Very Happy
TADY si to můžete ověřit ;-)

http://torpedo-los.narod.ru/boats.html
http://submarine.narod.ru/Emblems.html



Naposledy upravil Sarroth dne 20. 10. 2007, 04:02, celkově upraveno 3 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Insignie ponorek 
Tu hozenou rukavici jsem zvedl a "uchýlně" jsem na tom linku projel všechny dostupné insignie.Takže TeufelMitfahrer měla JEN U313 VIIC.Já se plavím s U93 VIIC a s U111 IXB a ty mají jiné insig.Bohužel není k dispozici insig. U666 a runic ES někdo zabavil Laughing  a tak mám aspon to co mám.

Rado by svůj emblém našel na dalšich min. 10 ponorkách
Andreas by tam našel hafo wolfů atd.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
NO JA NEMAM ABSOLUTNE SANCU!!! co je to a kto to pouzival  ja viem len ze sa mi pacila  tak som si ju dal a za druhe som zistil ze tento isty znak mala ponorka U96 vo filme das boot , tak moja ponorka uz ma tiez number 96  Laughing  tot vse ked niekto vieet tak prihodte caf Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Insignie ponorek 
nasehovado napsal:
Bohužel není k dispozici insig. U666 a runic ES někdo zabavil Laughing  


S IX řadou(kde jsem měl U - 66) jsem používal znak druhé (kde je runic S taky), ale potom jsem přešel jen na S. Jó S je moje písmeno, nejen jako nick, ale i jako příjmení, je jako had a krom toho ... AVE SATANAS  Laughing

Jinak většinou pravou insig. ponorky znám(nebo dohledám), ale stále používám "S". Jinak si všimněte jak málo swastik je použito.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no ono u Sarrothova avataru je to tak - pochopitelne to ma na ponorce kde kdo, kdyz to byla prakticky insignie cele druhe flotily Smile
jinak sem to jako spravnej ponorkovej uchyl taky projel vsechno a je to fakt vycerpavajici, puvodne sem z toho chtel udelat kolaz, ale to by bylo na mesice prace. jinak jestli jste na te strance prolejzali videa, tak je tam par zajimavejch sotu Smile (Dönitz, Prien Kretschmer...)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
no ono u Sarrothova avataru je to tak - pochopitelne to ma na ponorce kde kdo, kdyz to byla prakticky insignie cele druhe flotily Smile


Ale tak to je ze všema...jen jsou různě upravné, ale základ je u mnoha vždy stejný(kočka, torpédo atd atd), takže to není jen u runic "s"... které právě mimochodem tolik ponorek nemělo. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
old_Mr_Grim napsal:
no ono u Sarrothova avataru je to tak - pochopitelne to ma na ponorce kde kdo, kdyz to byla prakticky insignie cele druhe flotily Smile


Ale tak to je ze všema...jen jsou různě upravné, ale základ je u mnoha vždy stejný(kočka, torpédo atd atd), takže to není jen u runic "s"... které právě mimochodem tolik ponorek nemělo. Wink



runic ES U65,U103,U128,U605,U802  Šlo ale o různé modifikace ES

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No...a tu v. co je ve hře(a používám, jsem ještě nikde v reálu nenašel...ani na uboat.net)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já mám černou kočku na všech ponorkách, protože to je přesně moje potvora co mám doma...myslím kočku Laughing  Laughing Vždycky když hraju Silent.. tak maximálně zlobí abych toho nechal Laughing  Laughing
Tak je za trest na věži ponorky a máchám jí ve vodě  Laughing  Laughing
No ponorky na kterejch jsem jí viděl vyobrazenou se co vím nepotopily, takže je to asi šťastný znamení.A až budu mít jednou skutečnou ponorku  Laughing Tak si jí tam stopro nakreslím Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:
Tak je za trest na věži ponorky a máchám jí ve vodě  Laughing  Laughing



Maximální lochec Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jaký číslo ponorky si mám dát k tomu mýmu erbu, (nebo je to štít?)


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
no já používám na ponorce takovej ten zelenej čtyřlístek, líbí se mi a je takovej celkem výraznej Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Tak jaký číslo ponorky si mám dát k tomu mýmu erbu, (nebo je to štít?)


Abych se v tom špitále nenudil tak jsem si nechal dovézt notebook a tak jsem ted hledal ten emblém.Výsledek=0,nic takového tam není.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nasehovado napsal:
Ravel napsal:
Tak jaký číslo ponorky si mám dát k tomu mýmu erbu, (nebo je to štít?)


Abych se v tom špitále nenudil tak jsem si nechal dovézt notebook a tak jsem ted hledal ten emblém.Výsledek=0,nic takového tam není.


 Crying or Very sad   Evil or Very Mad    Crying or Very sad   Evil or Very Mad   Crying or Very sad   Evil or Very Mad   Crying or Very sad   Evil or Very Mad   Crying or Very sad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Používám mečouna, zeleného, ten je vidět, je pěknej i když vím která ponorka ho měla a ve které flotile byla zařazena.

Pluj hluboko, pomalu a potichu!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.