Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
"Výroční speciálka" aneb joo už to byl rok(2)...
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
páni moji toto je skutočne správne čítanie a podľa mňa by to mala byť POVINNÁ ČETBA  pre všetkých nových kapitánov tohto fóra. Klobúk dole pred trpezlivosťou a chuťou svätej trojice a želám im aby im ich elán vydržal čo najdlhšie. Ďakujem im za ich prácu pre nás všetkých.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak si to tu tak pročítám (už po šesté), tak to bude 3. 3. 2014 už 7 let - no potěš
Snad si to tu přečtu i po sedmé  Crying or Very sad



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 23. 02. 2014, 21:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No dobre, tak starnem. No a?  Surprised


ikdyz ja to budu cist teprve po pate  Twisted Evil



Naposledy upravil Hans Geher dne 24. 02. 2014, 07:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
HG
Hmm, tak já si to přečtu klidně už ve čtyři Laughing

Dokud bude parta a srazy, tak to přežijem i bez ligy Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nedá mi nereagovať na Bobo Wlčiaka Surprised , že sa jedná o parádne obdobie plné príjemných zážitkov je nepopierateľný fakt, ale bez ligy to už neni to orechové  Surprised .
Verím, že sa to ešte trochu rozhýbe a ostrielaní kozáci oklepú hrdzu zo svojích plechoviek  Cool


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm,,,nedá se než jen s Hogenem souhlasit,,bohužel je to tak, že spousta lidí co pravidelně vyplouvala tak dnes nemá tolik času, včetně mě,,,je fakt, že ta parta se bude držet pospolu, protože jsme už něco zažili, ale je fakt, že liga byla ten stmelovací článek a to bylo vždycky hlavní téma na srazech. To je jen má faktická poznámka  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SEDM LET !!! MEIN GOTT... To to letí, to to letí...  Crying or Very sad

No, co dodat - snad jen spoustu díků ,,Otcům zakladatelům" za neskutečnou práci, kterou odvedli, a bývalým i současným kapitánům ze všech flotil, že TO udrželi při životě...

No a sám za sebe jen tiše (a ještě pořád) doufám, že přijde čas, kdy znovu budeme vyplouvat v plných počtech a když Neptun dá, tak i ve dvou... třech... ehm... mňáúúú... smečkách... Že není tolik času jako dřív ? Ne vždycky to vyjde, já vím, ale kdo jste kdysi viděl starý český film Cirkus v cirkuse - vzpomeňte se mnou na hlášku kouzelníka, který tam chodil po zdech a po stropě - VŠECHNO JDE, STAČÍ JEN CHTÍT ...

A než se na mě někdo vrhne a znectí mě za přehnaný optimismus, případně za cokoli jiného - já bych prostě jen byl hrozně nerad, kdyby jsme časem na Ligu měli jen vzpomínat na občasných srazech...

Takže kéž dalších (aspoň) sedm let vyplouváme a bojujeme - Do posledního torpéda, do posledního náboje, do posledního muže !!!
 oslava  oslava  oslava


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
na příští sraz povinně dotáhneme kompy a uděláme retro LANpařbu Wink


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
DK je(bylo?) z 85% o LDK. A můžeme si tady tvrdit jak dlouho chceme, že jsme staří pařani co na nějakou grafiku, progres  a pohodlnost kašleme, ale hrát něco bez oficiální podpory(neoficiální (mody) stabilně fungují jen do určité fáze které dosáhl PP) ať už jde o vylepšující updaty či vůbec podporu sítové hry přes pět let vydrží jen málo kdo( tleskám těm několika mohykánům ). A ač možná nikdo nečekal, že já to někdy řeknu je to i o počtech kapitánů(pokud chcete živou pulzující komunitu) a tuplem mladí to co jsem psal na začátku neskousnou. Tím se dostávám k tomu co jsem už psal. Hlavní dýka do zad bylo SH5 a ten kdo si pročte první výroční zprávu se v onom textu dočte, že už tenkrát se sním pevně počítalo(už tenkrát bylo jasné, že SH3 není řešení na vždy pokud má liga fungovat).

Joo fajn jsme o X let starší, joo fajn s časem to je tak či onak, ale troufnu si tvrdit, že pokud by tu byla nová, vyladěná fungující platforma ligy se slušným obsazením kapitánů najdeme si všichni čas od času ten čas. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mňáúúú - tak nějak mi to nedá, abych se neozval - tedy co se té Sarrem zmíněné SH5ky týče - nebudu popírat, že jsem se na SH5 těšil, i když ani mně nejde o super grafiku a bla bla bla jiná vylepšení... Ostatně, k čemu je super grafika, když hra samotná stojí za houby - stačilo mi přečíst si první reakce ať už tady na fóru nebo i jinde a bylo rozhodnuto, že SH5 mi nesmí do baráku... Ať jsem klidně označen za konzervu a staromilce, ale je mi 1000x milejší SH3 s PP a ostatním, než s humbukem propagovaná, nedodělaná VĚC...



Naposledy upravil von Kočičák dne 24. 02. 2014, 23:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Však tě taky řadím k těm mohykánům a se zbytkem co píšeš souhlasím, ale prostě ne každý(většina) dokáže drtit  téměř 10 let starou hru(pokud není oficiální podpora) tuplem na ní provozovat ligu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.