Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
U-boat Missions - Review aneb první dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ten datadisc je fakt výbornej,já sem ho hrál asi 5 hodin v kuse a stojí to za to

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem vcera vyplul na svoji sestou misi v novotou vonici ponorce XVIII. Pekna hracka, supr rychle nabijeni torped, vplizeni se do chraneneho pristavu a foceni naprosto bez problemu - hlidkujici torpedoborce o mne nemely ani potuchy, pod vodu se schova cobydup, proste parada! Ale ten dosah je katastrofa. Co je mi platne, kdyz jako korvetni kapitan muzu privolat na pomoc bitevni kriznik, kdyz nikde neni zadna zasobovaci lod? Radeji se vratim na konec pate plavby a zpatky do sve IXD2 - obzvlast kdyz jsem si k ni za 8.000 REN dokoupil koristni americky petiliberni kanon - ten mi na XVIII taky moc chybi, proc plytvat torpedy na kocabky kolem 2.000 BRT? V pohode si budu plout mesice oceanem a zatapet spojeneckym konvojum bez strachu, ze zustanu nekde trcet bez kapky nafty v nadrzich!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek XVIII 
Po kolika plavbách jste dostali tuto ponorku? Já ji furt nemám a strašně se na ní těším.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ach jo, ze vsichni chtej hned to nejnejnej.. Rolling Eyes
proc si neuzijete trochu realnejsi historie  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ak si dobre spominam tak mne ju ponukli po 5. patrole, ale ked som ju uvidel tak som hned loadoval pred koniec patroly a nechal si svoju IX D2.
Typ XVIII z sh4 u mna ass  Smile


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sice s křížkem po funuse....

... ale tak jsem se po dlouhé době rozhoupal a pořídil si U-boat missions. Nadopoval jsem je do, dle mne,optimální konfigurace RFB+RSRD+OM a šel na to. První co mne okamžitě okouzlilo, byla nádherná atmosféra a podívaná. To se teda musí nechat. Překvapila mne velice slušná realističnost hry v různých obdobích války. Po tom, co jsem si odehrál pár singlů, abych se zase dostal do ovládání SH4, jsem šel na věc a pustil si kampaň. Říkal jsem si - nebudu to hrotit a tak jsem započal v 12/1940 u mé oblíbené 7-mé flotilly. Patrola dobrá, vyčmuchal jsem 2 konvoje a uloupil 28t. BRT
Co mne ale dožralo je to, že nějaký inteligent z MOD týmu vymyslel, že VII B na přelomu roku 1940/41 nemá 88mm kanón...  Mad  Mad  Mad  Dalších cca 9t. BRT mi odplulo jen z toho důvodu, že už jsem je neměl čím dorazit. Zkoušel jsem to protipancéřovkama z dvacítky, a prd.... Sad

Mi jako tedy trošinku dožralo  Evil or Very Mad Ale jinak závěrem - pominu-li tento (pro mne podstatný detail), i když jsem byl v počátku nedůvěřivý, byl jsem velice mile překvapen úrovní U-boat missions (pochopitelně řádně nadopovaných MODy). Lodě se potápí realisticky (někdy až moc  Smile ), s letadly není radno laškovat, DD se chovají tak jak mají, díky enginu SH4 nádherné zpracování no a jedinná věc, co mi vskutku chybí, je palubní gramofon. Nemám si na čem pouštět Tipperery při návratu z úspěšné patroly....  Laughing

Takže kdo se ještě nerozhoupal, vřele doporučuju, vyhozené peníze to nejsou !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nerad bych mlžil, ale palubní gramofon tam je. Pořádně si projeď ty spodní ikony ...někde tam je zašitej. Smile



Naposledy upravil Merlin dne 28. 11. 2008, 14:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
JJ je,ja ho popužívám když pluju po hladině Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Věru? ok, pořádně se tím prohrabu.

EDIT: jj, je tam Laughing   Jinak záhada chybějícího kanónu je také odhalena, mohl za to MOD na šnorchl Smile Teď už mám vše, co jsem potřeboval Smile



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 28. 11. 2008, 21:30, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Třikrát hurá Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
..... a zase se potáhnou tóny Tipperery z pod hladiny. Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak teď poprvé jsem si to zarhál . Klady - IXD2 - U-booty prostě SH4 chyběly ( ne že bych měl něco proti USA ponorkám , ale U-boot je přeci na lepší úrovni, co si budeme povídat ;-) ) , Grafika ( spíše IXD2 v novém obraze ) , prvky ze SH3 ( třeba ovládání v útočné mapě a identifikace lodě je stejné jako v trojce ) . Zápory - pouze anglický dabing , na datadisk málo novinek , málo typů ponorek ( ale aspoň je to U-boot ) . Verdikt - IXD2 je skvělá ;-)


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Ja mam mensi problem! 
Zdar namornici!
Tak som si nainstaloval SH4 a stiahol datadisk u-boat missions. ALE neviem ci to mate vsetci ale ja nemam v hlavnom menu v uboat school cize v namornej skole ziadne misie!!! Mad
Je to normalne alebo som stiahol naprd verziu?
Vopred diki za odpovede!!! Smile



Naposledy upravil spieler dne 29. 04. 2009, 11:10, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je divný...v hlavním menu je Submarine school a v něm je těch klasických pět "misí". První je navigace s typem II D, pak flak na VIIC, dělo na IXB, torpédování opět se sedmičkou a poslední je útok na konvoj zase sedmička. Někde se ti stala chybka. Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj, chybka bude u tebe. Navíc jde přepínat mezi tréninkem USA/GER


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.