Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
U-boat Missions - Review aneb první dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
Já bych doporučil
1)zformátovat HDD

Při vypnutém počítači

2)nainstalovat datadisk
3)nainstalovat SH4

Zapnou počítač

6)nainstalovat Windows

Že jsou návštěvníci líní číst už jsem si pomalu zvykl... Ale zvyknout si že jsou i líní myslet mi asi ještě chvilku potrvá....


A jaký ty Wyndousy?  Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem dneska vyzkoušel přivolání svazu a hned mě napadlo jedno....ideální mechanizmus pro vlčí smečku.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Dojmy... :D 
Tak som si to aj ja nainštaloval a hovorím pecka, paril som cca 2,5 hodky.  Very Happy
Keď som uvidel U boot v grafike SH4 hovorím si no okej. Dal som si nejakú default karieru v roku 1944 a oni ajhľa buchli mi tam U-864. Hovorím si, no fajn moja ligová ponorka. Smile
Vyplával som z Penangu a valil som si to k pobrežiu Austrálie. Cestou som stretol hafo lodí, konvojov, úderných zväzov... hovorím si parada. Smile Začal som útočiť, najprv na nejaké smiešne malé lode, potom pár lodí typu liberty cargo. Rozkazy sa valili od veliteľstva jedna radosť. Very Happy Tak som sa dopracoval až k zapadnému pobrežiu Austrálie.
Tam som sa rozhodol otočiť smerom k domovu, no mal som cestou ešte nejaký konvoj + hliadkovaciu oblasť. Mal som ešte väčšinu torpéd. Priblížil som sa ku konvoju - prekvápko rok 1944 -5 lodí totálne bez eskorty, T3 hovorím si super. Very Happy Tak som ho celý zlikvidoval. Na ceste k poslednej hliadkovacej oblasti som stretol ešte 2x T3 bez eskorty- sundal som ich. Smile
Po splnení posledného rozkazu som to definitívne otočil domov. Síce som takmer zdochol keď som narazil na jeden malý ostrovček, ale v pohode   Laughing
Doma som si pozrel tonáž, činila 71 000 BRT. Hovorím si pôsobivé. V mene Fuhrera ma vyznamenali Rytierským krížom so zlatými dubovými listmi a briliantmi.  Smile

Tak toto som od toho datadisku nečakal. Ani som neveril že by Ubisofťáci také niečo vyrobili, ale príjemne ma to prekvapilo. Smile Myslím, že to budem pariť.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Poběží mi to i na *censored*nutym SH4?



Naposledy upravil Ravel dne 06. 03. 2008, 07:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
aaron2 napsal:
Já bych doporučil
1)zformátovat HDD

Při vypnutém počítači

2)nainstalovat datadisk
3)nainstalovat SH4

Zapnou počítač

6)nainstalovat Windows

Že jsou návštěvníci líní číst už jsem si pomalu zvykl... Ale zvyknout si že jsou i líní myslet mi asi ještě chvilku potrvá....


A jaký ty Wyndousy?  Laughing


Doporučuji ještě přímo ve hře po vystřelení torpéda nastavit jeho rychlost a hloubku, včetně správného úhlu výstřelu. Nepřekonatelný návod k použití.... Laughing  super


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ravel malo by ti to fungovať, ja to mám tak a v pohode. Smile


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek u boad 
Bodla by čeština!? Very Happy

A to ozvučeni treba ze SH3,mit ho tak už to mam přepsaný.Nedaly by se ty zvuky někde stáhnout?



Naposledy upravil Sarroth dne 06. 03. 2008, 14:53, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ludass...
1. nejsi tu nováček...tlačítko EDIT
2. pár modu pro zvuk jde sehnat na subsim, ale žádný není zcela komplet. Lepší si počkat na nějaký ucelený mod. Ale pokud chceš experimentovat


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: u boad 
ludass napsal:
Bodla by čeština!? Very Happy

A to ozvučeni treba ze SH3,mit ho tak už to mam přepsaný.Nedaly by se ty zvuky někde stáhnout?


Pro tebe a ostatní češtinychtivé...Datadisk vyjde v ČR koncem března s českými titulky.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Bezvadný.kdepak ten edit najdu?ja na něj pak klidně zatlačítkuju.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ludass...ludass....ludass...pravej horni roh každé tvé zprávy.

Jinak:
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=132345
http://files.filefront.com/Mike+INT+Sound+Fix+1rar/;9762745;/fileinfo.html
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=131792


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
skusal tu niekto experimentovat s mission editorom? je tam sice walterova ponorkaXVIII ale nejde pouzit vzdy mi to hodi devinuD2.s tym som sa zmieril.no v com je problem ,ze skusil som dat ako spojenca japonske ponorky a tie nie a nie sa ponorit pri utoku na nas.ba dokonca som mal pocit ze su nesmrtelne...amer.uderny zvas palil po nich len taky fukot a oni nic...ma niekto skusenosti?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
japonky tam jsou jen na okrasu. Sen-Toku myslím určitě a Midget je ve dvou verzích ponořená nebo vynořená(sama od sebe to nemění).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Ravel malo by ti to fungovať, ja to mám tak a v pohode. Smile


Včera jsem si pohrál s programem, co má ikonku jako já emblém na ponorce, takže dneska můžu zkusit nainstalovat.  Wink



Naposledy upravil Ravel dne 10. 03. 2008, 07:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
japonky tam jsou jen na okrasu. Sen-Toku myslím určitě a Midget je ve dvou verzích ponořená nebo vynořená(sama od sebe to nemění).
to je svi...tvo....snad coskoro vyjde nejaky ten mod ktory to upravi a tiez tak tu anglicku posadku(co do tvare tak reci)na  U-boatoch..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.