Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Screenshots galerie pro U-boat Missions
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Screenshots galerie pro U-boat Missions 
Tady se kapitáni můžete pochlubit screenama z vašich hrdinných patrol z Pacifiku. Ať už jsou výjimečné, napínavé, vtipné nebo jen chcete prostě ukázat svou ponorkovou mršku...hoďte to sem. Komentář je vítan a počet není nijak omezen.



Návod na uveřejnění svých snímků:
a) použijte přímo odkaz v okně odesílání zprávy

b)
1)v internetovém prohlížeči zadejte adresu http://www.imageshack.us/ nebo prostě použijte odkaz který je součástí okna při odesílání zprávy.
2)do daného pole pomocí tlačítka procházet zadejte cestu ke svému obrázku
3)v políčku resize images nastavit volbu "optimize without resizing"
4)kliknětě na tlačítko Host it! (podporuje obrázky do velikosti 1024 kilobytes, což znamená že pokud používáte k vytvoření screenshotů samotnou hru a Ctrl+F11 je lepší vlastnoručně obrázek upravit(změnit formát z defaultního BMF na např. JPG) v nějakém programu, ACDsee atd).
5)po uploadu snímku máte v druhém řádku uvedené adresování na tzv. Thumbnail for forums(1)- doporučuji vám celou tu adresu zkopírovat tak jak tam je, výsledek by měl vypadat nějak takto:



-získáte tedy náhled na obrázek, který se zde bude zobrazovat všem, a pod ním budou uvedeny informace o celém souboru jako takovém
-celý obrázek si může kdokoli vyvolat kliknutím na náhled(a protože 99% je velikost 1024/768 po otevření nového okna s obrázkem na obrázek klikněte ještě jednou, aby se roztáhl do plné velikosti).


Pokud někomu ImageShack nesedí:
http://s50.photobucket.com
www.theimagehosting.com
www.imgspt.com
www.picshosted.com
http://fileserver2.jpghosting.com
http://www.imagefap.com

Tipy:
- screenshot v uděláte Ctrl+F11, obrázek poté najdete v adresáři s hrou
- před screenem stiskněte klávesu , (Del) na Num klácesnici
- je lepší si obrázek před uvedením na stránky sám upravovat např programnem ACDSee



Naposledy upravil Sarroth dne 05. 03. 2008, 17:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dovolím si něco málo přidat:








Citovat
Příspěvek  
Tož já taky přidám malou troškou...

Tohle už se dalo vidět v modech SH3, ale tentokrát to prostě FUNGUJE jak má. Laughing

Doplnění paliva.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak zopar screenov z prvej patroly  Wink


Tá atmosféra v noci a hlavne počas lovu je brutálna Very Happy



_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Téže se připojím.

....
DD má ustřelenej zadek a klidně si jede dál, tak jsem ho ještě musel dorazit.

Zato T 3, když se vezme pod páteř-kýl tak je to paráda (dva úhoři v 11,1 m).
....

Ještě jsem narazil na jeden problém. Po vynoření se někdy stane, že hlídky nejdou na můstek a v ponorce se neobnový vzduch-CO2, ani po opakovaném ponoření a opětovném vynoření. Pak prostě "umřou námořníci udušením".



Naposledy upravil elksar dne 11. 03. 2008, 09:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pěkné...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
elksar napsal:

Ještě jsem narazil na jeden problém. Po vynoření se někdy stane, že hlídky nejdou na můstek a v ponorce se neobnový vzduch-CO2, ani po opakovaném ponoření a opětovném vynoření. Pak prostě "umřou námořníci udušením".


Někde na Subsim foru psali že :

1. potopit se, uložit, nahrát a emergency surface
2. uložit, ukončit hru, restartovat a nahrát hru



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 23. 03. 2008, 11:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem neodolal a nakonec jsem si SH 4 a UBM koupil a tady je pár ohňostrojů z první hlídky.











_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  




_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Podařilo se mi sundat letadlo, ale protože v tu samou chvilku mi hlídka nahlásila loď přímo přede mnou, tak sem neměl čas se kochat jeho pádem a hned jsem mizel na periskop. Lodičku jsem po chvilce potopil a po vynoření co nevidim....

Hned mi bylo jasný co to je a taky kdo to asi je....sestřelený pilot, ale že dokáže šlapat vodu několik hodin asi tak dva metri pod hladinou to sem nečekal. Jen pro doplnění, není mrtví...celou dobu fakt  " plaval". Very Happy





Naposledy upravil Merlin dne 12. 06. 2008, 07:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A ještě jeden dobrej úlovek....ta samá hlídka o několik dní později. Potkal jsem takovej krásnej operační svaz...dvě lodě třídy King George V., tři těžké křižníky třídy Kent a šest torpédoborců. Že neuhádnete co jsem si vybral za cíl.... Very Happy .




Pak nasatal ukázkový chaos, zbývající lodě křižují jak o život a DD mezi nima kličkují a hledají mě....marně.




Naposledy upravil Merlin dne 12. 06. 2008, 14:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pěkný úlovek....  Cool


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Snímky XXIII. Docela zajímavý stroj, ale moc efektivní asi nebude. Všimněte si vlaječky.











Naposledy upravil Alferi dne 19. 07. 2008, 16:32, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Něco z plaveb:










_________________
Jistým bodem počínaje, není již návratu. Tohoto bodu je třeba dosáhnouti. - Franz Kafka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek XXIII 
[quote="Alferi"]Snímky XXIII. Docela zajímavý stroj, ale moc efektivní asi nebude. Všimněte si vlaječky.

to je ten samej z SH3--s XXIII je blbost vyplouvat na Atlantik, v kampani sem ignoroval rozkazy a pronikal sem s ní montíkům přímo na dvorek kam se mi zlíbilo-je to příjemná změna a více adrenalinu-vracel sem se vždy s odřenym břichem...sou to bleskový mise ze Stavangeru ste s ní za dobrých podmínek ve Scapa flou za 2dny.
Za měsíc sem udělal cca 4 plavby a nadělal pořádný škody pirát  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.