Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problem s padanim teto hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problem s padanim teto hry 
Zdravim panove..
mam ponekud big problem s SH3.Hru naistaluji,pouziju patch 1.4,nakopiruji osetreni
(neni or*ginal,uvazoval jsem o koupi,az si tu hru trosku otukam).Po spusteni vsechno jede
,jak ma,ale do te doby,nez hru vypnu.Kdyz ji chci znova spustit,probehne jen intro a pak
to spadne do woken s hlaskou,ze nastal problem,ktery vyresi jen odbornici z mrkvosoftu.
Proste hra uz nenabehne :-( Prolezl jsem cele forum,vyzkousel snad vse,co zde bylo napsano,
ale nic nepomohlo.Nemate nekdo tuseni.nebo napad,jak tenhle problem vyresit?
Predem diky za kazdou odpoved...


Citovat
Příspěvek  
Hádal bych špatné "ošetření"(pokud je z linku odsud tak ne) a nebo máš v PC nějaká starší SF(demo, jiná starší hra), dělal jsi vše dle http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229 ?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Hádal bych špatné "ošetření"(pokud je z linku odsud tak ne) a nebo máš v PC nějaká starší SF(demo, jiná starší hra), dělal jsi vše dle http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229 ?


Starsi SF urcite ne,nebot system je nove instalovany (vymena desky a HDD).Osetruji balik je ten samej,co je psany v navodu z vise uvedeneho odkazu.Pouzita byla i utilitka SFcleaner.Proste hra se spusti jen jednou ,muzu ji hrat treba 5 hodin,ale jen bohuzel do te doby,nez ji vypnu.Pak uz ji nespustim  Crying or Very sad
Mam naistalovany i SH4,ten jede (relativne) v pohode a pokud vim,ten SF nema.Fakt nevim,je to pro me zahada...


Citovat
Příspěvek  
V tom případě by se to chtělo asi více rozepsat o kompu... Sestava... OS...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
V tom případě by se to chtělo asi více rozepsat o kompu... Sestava... OS...


Nic prevratneho..

Deska ASUS M2N-E,AMD Athlon X2 4400+, 2GB RAM DDR2 667, 320GB HDD SATA2,ATI X1950 GT 512 MB, Windows XP Profesional


Citovat
Příspěvek  
zkus zmenit kodeky, ovladace grafiky - ale je to ve smyslu hesla - tonouci se stebla chyta  Neutral


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmm... Stejně to tipuju na SF...  (napíšu to z paměti - mám Vistu a tam je to trochu jinak...)

Tento počítač -> vlatnosti -> hardware -> Správce hardware -> Zobrazit -> Zobrazit skrytá zařízení... Nyní si prohlédni pozorně položku "zařízení nepodporujíci plug and play"...
Pokud tam najdeš něco z těchto položek:    
- StarForce Protection Environment Driver v6: služba prodrv06, soubor prodrv06.sys
- StarForce Protection Helper Driver: služba sfhlp01, soubor sfhlp01.sys
- StarForce Protection Helper Driver v2: služba prohlp02, soubor prohlp02.sys
- StarForce Protection Synchronization Driver v1: služba prosync1, soubor prosync1.sys
 tak je odinstaluj (po odinstalaci nutný restart), odinstaluj SH3 a pokud to zvládneš tak i vyčisti registry...

A nyní:
1) nainstaluj SH3 - NESPOUŠTĚT!!! NERESTARTOVAT!!!
2) nainstaluj patch 1.4b - NESPOUŠTĚT!!! NERESTARTOVAT!!!
3) nainstaluj ošetření
4)restartovat

A mělo by to běhat.... Problém bych viděl v tom že jsi po instalaci SH3 či patche a před instalací "ošetření" se pokusil buď spustit hru a nebo restartoval komp.... A to SF plně postačuje k tomu aby se zavedl...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Problem vyresen.Delal to program ATI Tray Tools  Shocked
Zacal jsem pidit kolem grafiky z toho duvody,protoze jsem tuto gamesu naistaloval na notas (HP530) a tam to slapalo v pohode.Tak jsem naistaloval nove ovladace,povypinal vse,co se dalo a ono to nabehlo.Takze jsem zase zacal postupne vsechno zapinat a zkousel,jestli to pojede nebo ne..No a kdyz jsem zapl ATI Tray Tools,tak konecna...Hra spadla...

Kazdopadne panove diky za pomoc a lovu zdar sonar


Citovat
Příspěvek OT 
Ja rikam, ze ATI patri do kose  Laughing
HW mozna OK, ale SW na dve veci. Aby clovek zkousel, ktera verze bude zrovna funkcni.  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 03. 2008, 00:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.