Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Problém s fórem
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém s fórem 
mám pár problémů-

                  musim se přihlašovat dvakrát ,pokaždý -dělá vám to taky?    
            

                  připojim se a neukáže mi to ty zabarvený nový topicy ,ale ty moje do kterých sem se podíval



Naposledy upravil Sarroth dne 26. 08. 2009, 16:57, celkově upraveno 2 krát.
Naposledy upravil U-3500 dne 02. 03. 2008, 14:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a/ viz http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=107&start=75
b/ mas to asi blbe ulozeny - zalozku
jed na forum pres www.silenthunter.cz a uloz si to pak do oblibenych


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hmmm ,dneska jsem na druhý pokus vkládal nový topic do Ponorkových kapitánů (první pokus v neděli), a opět nic. Oblíbená hláška s "Debug Mode" a po článku nikde ani památka... Tak nevím.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
vloz to bez uvozovek a pak je tam dopis  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Máš recht, jedinný úvozovky v textu , a co dokázaly...  Wink
Díkes !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mám problém s obrázky. Každý druhý obrázek který otevřu mi sestřelí explorer (tento program neodpo help vídá). To není nadsázka, skutečně vždycky druhý a jen tady na fóru. Nevím jestli někdo vidí odchody a příchody ale jestli ano, musím mu asi připadat jako magor. Nemáte nějakou chytrou radu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1. Imageshack nebo Postimage?
2. Jaké máš nastavené zabezpečení?
3. Zkus Firefox

K obrázkům se tady v 99% případů používá právě imageshack či Postimage a ty se používají na 90% fór a fungují mimo samotné DF. Divné že by ti to blblo jen tady.



Naposledy upravil Sarroth dne 09. 03. 2008, 18:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevím sice vůbec čím to bylo, ale už to jde. Nechal jsem terminátora provést kontrolu. Projel jsem si PC avégéčkem, takže vir to nebyl. Ráno jsem to ještě zkusil v práci a tam to udělalo taky. Přitom tam je úplně jiná konfigurace a teď to jde jak po másle. Tak z toho moudrej nejsem ale hlavně, že to jde.
P.S. Byly to Imageshack



Naposledy upravil Pavel dne 10. 03. 2008, 22:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mám problém s odkazy tady na fóru, když tu je odkaz na nějaký jiný topic tak to nahodí další okno a napíše soubor nenalezen...dělá to tak někomu?



Naposledy upravil Sarroth dne 30. 03. 2008, 00:04, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Mrkvička dne 28. 03. 2008, 09:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
mám problém s odkazy tady na fóru, když tu je odkaz na nějaký jiný topic tak to nahodí další okno a napíše soubor nenalezen...dělá to tak někomu?


forum sa pred nejakym casom presuvalo na novu domenu. takze su tu odkazy, ktore sa dotazuju na staru domenu, ktora uz neexsistuje.. Wink


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mrkvička napsal:
mám problém s odkazy tady na fóru, když tu je odkaz na nějaký jiný topic tak to nahodí další okno a napíše soubor nenalezen...dělá to tak někomu?


pokud je tam (napr.) http://silenthunter.czweb.org/blbost.htm
tak rucne napis do adresoveho radku prohlizece
http://silenthunter.cz/blbost.htm
a mas to,
kdyz mi jeste das do PM, kde jsi na to narazil, opravim to
jen bohuzel neni v mych silach (hlavne casovych) prochazet forum
takze za kazde upozorneni dekuji

EDIT: jinak dnes jsem se na ty opravy trochu vrhnul a neco jsem prosel, ale je to prace pro magora  Laughing



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:55, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
Mrkvička napsal:
mám problém s odkazy tady na fóru, když tu je odkaz na nějaký jiný topic tak to nahodí další okno a napíše soubor nenalezen...dělá to tak někomu?


pokud je tam (napr.) http://silenthunter.czweb.org/blbost.htm
tak rucne napis do adresoveho radku prohlizece
http://silenthunter.cz/blbost.htm
a mas to,
kdyz mi jeste das do PM, kde jsi na to narazil, opravim to
jen bohuzel neni v mych silach (hlavne casovych) prochazet forum
takze za kazde upozorneni dekuji

EDIT: jinak dnes jsem se na ty opravy trochu vrhnul a neco jsem prosel, ale je to prace pro magora  Laughing

Myšaku! Rad by te pomohl ale zatim nemam tuto duveru Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V pohode, dnes bude zase kousek hotovej, (nedelam teda opravy v quote), tak pocitam, ze do konce pristiho tydne to bude ok Wink

Jinak , kdyby se chtelo jeste nekteremu z adminu, tak ja momentalne delam sekci SH3, takze klidne SH4 je k dispozici.  Laughing
Sekce SH3 je hotova, jdu na Multiplayer



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:35, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevím jestli to dělá jen mě, ale v sekci Lodě,ponorky a letadla se nějak nekontrolovaně množí témata o Německých lodích (viz screenshot)... (že by nová tajná superzbraň ?Shocked Laughing )




_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jen Günther se to hodně krát.... hodně hodně krát snažil před nějakým časem poustmnout(něco jako flashback) .  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 4
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.