Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 50
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  Další
Modely aneb modelářský koutek
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
von CGY napsal:
....

mozna by modely apod. staly za vlastni mistnost, je to docela zajimavy tema, ktery sem tematicky docela patri...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem vyfotil moje miláčky Very Happy   Very Happy  Very Happy



_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
Tak jsem vyfotil moje miláčky Very Happy   Very Happy  Very Happy


Pěkná práce. Ale nějak ti ta letadlovka rezne!  razz  razz   razz

P.S. Spiťáka mám taky, ale z papíru.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Andreas von Ertztete napsal:
Tak jsem vyfotil moje miláčky Very Happy   Very Happy  Very Happy


Pěkná práce. Ale nějak ti ta letadlovka rezne!  razz  razz   razz

P.S. Spiťáka mám taky, ale z papíru.


Jak jsem psal hluboce se klaním před každým , kdo je schopen udělat model z papíru. Very Happy  Very Happy  Very Happy Já s papírem neumím Crying or Very sad  Crying or Very sad Mě stačí se porvat se dřevem a udělat trup, ale papír...to je něžná prácička Wink  Very Happy  Smile  Very Happy

Rezne rezne Very Happy  Very Happy A sehnat tu reznoucí barvu bylo v té době neuvěřitelná pakárna. Jinak mé milované Enterprise je už teďka 10.let Very Happy


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ten spit je huste olitanej Smile pekny Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
ten spit je huste olitanej Smile pekny Smile

Díky Smile  Smile  Smile


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:

Většinou se papír nebarví, jenom se retušujou hrany v místě střihu (hrana pochopitelně bíle svítí, což nechceme). Pro soutěžní účely dokonce není barvení vůbec povoleno. Barvení provozují jen někteří masochisti, kterým nestačí vytváření modelů z placky.


ale ved co dal grim ten odkaz tak na tej stranke neviem presne kde som to nasiel ci na ich foru ale tam kompletne farbil papir !!!!!
myslim  az ked mal to zlepene tusim to bola naprava z auta

no a co sa tyka toho papieru je to fakt jemna praca ,jedna chyba a uz sa to tazko maskuje , ale plastove modely maju tiez nevyhodu a to ze sa musia farbit a aby to bolo nafarbene profesionalne tak to je tiez fuska , hmm clovek si asi nevyberie Crying or Very sad  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj to je bernie, nas modelarskej buh Very Happy kdyz si najdete na tom forku jeho vytvory, tak budete doslova v soku co lze z papiru vytvorit. On pouziva papir jen jako stavebni material vice ci mene ho prebarvuje


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
TÉMA ROZDĚLENO A PŘESUNUTO


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:

....
ale ved co dal grim ten odkaz tak na tej stranke neviem presne kde som to nasiel ci na ich foru ale tam kompletne farbil papir !!!!!
myslim  az ked mal to zlepene tusim to bola naprava z auta
....


jojo, ale to dělají jen někteří (ti nejlepší), my ostatní jim láskyplně říkáme magoři (viď grime) a oni nám to laskavě odpouštějí.

Kdybych já si chtěl taky tak hodně zamalovat, tak si doma vymaluju ložnici  Laughing .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takhle to dopadá, když někdo nemá chromý ruce jako já Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a nema nekdo tady link klidne aj slovensky  Laughing   na ti plastove modely , kedysi bola v cechach firma HOBBYPOSt a tam mali super vyber ale to bolo etse tak v 92 roku Crying or Very sad   od vtedy nemam prehlad  kde by boli nejake profi predajne a na google  mna neodvolavajte tam som hovno nasiel Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
a nema nekdo tady link klidne aj slovensky  Laughing   na ti plastove modely , kedysi bola v cechach firma HOBBYPOSt a tam mali super vyber ale to bolo etse tak v 92 roku Crying or Very sad   od vtedy nemam prehlad  kde by boli nejake profi predajne a na google  mna neodvolavajte tam som hovno nasiel Wink


Dej hledat u Vás nebo u nás Revell, Heller, Robbe.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
uz  som nejake predajne nasiel len som horzne sklamany a rozcarovany ze fakt uz neexistuje obchod  vyhradne odborny obchod ohladne plast. modelov ako bolo hobbypost z Prahy  Crying or Very sad   odvolavalo mna to iba na stranky nejakych obchodov a ta ponuka hmm radsej si hlavou prasknem o stenu  Evil or Very Mad  jedine co som nasiel pozitivne je Kretschmerova ponorka U99  a to vcelku peknej dlzke cca 55cm a to sa uz da  Wink  , co sa tyka bitevnych lodi radsej pomlcim mat doma Bismarcka v 40cm dlzke hmm to by kazdy prehliadol , proste davam velke minus  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
uz  som nejake predajne nasiel len som horzne sklamany a rozcarovany ze fakt uz neexistuje obchod  vyhradne odborny obchod ohladne plast. modelov ako bolo hobbypost z Prahy  Crying or Very sad   odvolavalo mna to iba na stranky nejakych obchodov a ta ponuka hmm radsej si hlavou prasknem o stenu  Evil or Very Mad  jedine co som nasiel pozitivne je Kretschmerova ponorka U99  a to vcelku peknej dlzke cca 55cm a to sa uz da  Wink  , co sa tyka bitevnych lodi radsej pomlcim mat doma Bismarcka v 40cm dlzke hmm to by kazdy prehliadol , proste davam velke minus  Wink

u nás na jihu v Českých Budějovicích je speciálka, tam je výběr velikej až moc, to už je spíš takovej supermarket pro kitaře Sad lituju jen že neexistuje něco takovýho pro papíráky Sad  (plastaky nestavim)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 50
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.