Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
|Problém| Jak splnit mise?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek nezapisují se mi mise do deníku 
Ahoj všichni, mám malej problém v SH4. Po návratu z mise se mi do deníku kapitána na stole, nezapisují data z hlídky, je to normální nebo ne ? Ani na tabuli se nic neobjevuje. Mám za sebou teprve 1. misi, ale 125.000 tun potopeno. Poraďtě prosím.


Citovat
Příspěvek  
Po ukončení mise to někdy začne přehrávat briefing k některé historické misi (bitva v Korálovém moři například), ale v menu následuje mise obyčejná. .. To má být nějaké upozornění na single misi? Nechápu proč, když ji stejně nemůžu v kampani hrát...  Confused  Nebo to má nějaký jiný smysl?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Alferi: je to tak na půl, ta videa jsou tam jen pro doplnění atmosféry, na druhou stranu většina těch akcí ve hře je, tedy pokud jseš ve správněj čas na správném místě něco se tam děje, ale na to že by jsi dostal úkol přímo k videu zapomeň.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
to Alferi: je to tak na půl, ta videa jsou tam jen pro doplnění atmosféry, na druhou stranu většina těch akcí ve hře je, tedy pokud jseš ve správněj čas na správném místě něco se tam děje, ale na to že by jsi dostal úkol přímo k videu zapomeň.

Škoda, po tom videu jsem se těšil, že bude nějaká zajímavá akce a ono zase patrolování ... ale zkusím si ty avizované bitvy vyčíhat.

... mimochodem, vzpomínám si, že v SH3 mi během jedné mise přicházely zprávy o útoku na Bismarck a výzvy k pomoci. Bohužel jsem byl moc daleko, tak nevím, jestli se tam doopravdy něco dělo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
..dělo http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=16

V SH3 je toho spousta tedy ve větších modech, u SH4 už v defaultní verzi, ale zase opět více toho je v modech,
ad zprávy ... ti budou chodit i v SH4.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek |Problém| Jak splnit mise? 
Hraju karieru od roku 1941 a jsem v 1. misi............Mám za úkol dostat se do oblasti ostrova Honšu (to jsem splnil).......a potom mi to píše  ,,engage and destroy enemy merchant shipping,, což asi znamená, že mám zničit nějaké lodě. Ale kolik jich mám zničit, tak to nevím........už jsem nějaké zničil a mám pořád ,,incomplete,, Sad                Můžete mi prosím někdo nějak poradit? Já jsem hrál předtím SH3 a tam se nic takového nevyskytovalo!!!!!

A existuje čeština k SH4, jestli jo můžete mi poslat odkaz????  Very Happy                                                    
Dík



Naposledy upravil Sarroth dne 15. 02. 2008, 19:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=675
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=403
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=494

ad CZ: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=654


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takže já mám něco vyfotografovat?????????????? Question  Question                     Very Happy  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
vidim, ze jsi necetl poradne, tak jeste jednou se mrkni na ty odkazy od Sarrotha  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak já si to slovo po slovu přečetl a ted jsem se dozvedel, že druh mise záleží na druhu hvězdy v cílové oblasti............Já tam mám v té hvězdě praporek, takže to znamená, že musím doplout do nepřátelského přístavu a zlikvidovat nějaké lodě????
Prosím vás, řekněte mi, že už tomu rozumím, protože si s tím lámu hlavu celý den......................já totíž jsem začal hrát teprve dnes, takže jsem úplná lama!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě by neškodilo přečíst si manuál. http://www.zshare.net/download/26970002da0986/

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
James Ryan napsal:
Tak já si to slovo po slovu přečetl a ted jsem se dozvedel, že druh mise záleží na druhu hvězdy v cílové oblasti............Já tam mám v té hvězdě praporek, takže to znamená, že musím doplout do nepřátelského přístavu a zlikvidovat nějaké lodě????
Prosím vás, řekněte mi, že už tomu rozumím, protože si s tím lámu hlavu celý den......................já totíž jsem začal hrát teprve dnes, takže jsem úplná lama!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy


Ivánku nic jsi nepochopil... Hvězdička s praporkem znamená že máš k té hvězdě doplout.... A až tam dopluješ tak dostaneš další rozkazy.... A bacha... SH4 není žádná cochcárna... Dělat jen co se ti řekne.... Jsi v US NAVY a tam se samostatná iniciativa příliš netrpěla... A SH4 toto kopíruje téměř dokonale... Takže se ti může lehce stát že potopíš nepřátelskou loď a budeš pokárán.... Nebo degradován.... Nebo propuštěn z námořnictva za podprůměrnost....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dobře, tak tam mám doplout.........................doplul jsem tam a další rozkaz je ,,engage and destroy enemy merchant shipping,,......a to mi dělá problém nevím co to je (pls radši mi to nějak vysvětlete já už nechci odkazi, protože každý píše něco jiného)..................... Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Napadej a nič nepřátelské obchodní lodě... Prostě se tam courej a nič vše nepřátelské OBCHODNÍ na co narazíš... Může to trvat i několik dní než dostaneš další rozkaz.... (několik dní času ve hře...)



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 02. 2009, 17:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jestli myslis, ze ti tady bude kazdej radit veci (z cehoz tu tak minimalne polovina uz je napsana - myslim na DF) krok za krokem, tak na to zapomen.
bud si tam dej CZ nebo pouzij treba slovnik.seznam.cz

a procti si to znova, jak pisa aaron2 , oproti SH3 to neni takova cochcarna
a taky doufam, ze nehrajes zakladni verzi   Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.