Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
|Problém| Jak splnit mise?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mission objective 
Mam takovy problem, v prvni misi sem mel zaukol Patrolovat v okoli Marshalovych ostrovu, dva mesice sem tam jezdil krizem krazem, nepotkal zadneho nepritele a cekal az se ukol napise jako spleneny, tak sem se na to vypodl, plavil sme se k Japonsku torpedoval par lodi a vratil se zpet na Pearl kde sem dal konec Patroly, vypsalo mi to statistiky, ale muj ukol byl stale nesplnen.
V druhe misi sem mel vyfotit Japonske vojsko v pristavu, tak sem se tam pod rouskou noci proplizil, cestou potopil par lodi, ktere me napadli a u toho pristavu sem nevedel co mam delat, vynoren sem dalekohledem procesal celou oblast vsiml si vsech lodi, ale jak se foti (jestli to vubec jde) sem neprisel, cili ukol stale nesplnen, pri zpatecni ceste me potopili, nemohl sem ucinne manevrovat v melke vode. A tak se ptam, informuje tato hra o tom jestli je ukol splneny, protoze tohle me vazne irituje  Confused


Citovat
Příspěvek  
v SH4 sa fotografuje tak,že ciel sleduješ periskopom,potom ho uzamkneš a už len stlačiš ikonu v periskop menu uplne napravo(foťáčik)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH4 o splneni objectivu informuje. Jednak v kapitanskym blocku a jednak se na mape v miste objectivu objevi misto zlute hvezdy takova zasedla.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
dekuji za informace, prsitav sem vyfotil, ikona zesedla, ale ta patrolovaci, mno predpokladam ze si tam asi muzu jezdit do aleluja, teda pokud se nejak nezmeni situace na fronte


Citovat
Příspěvek  
Patrolu jsem absolvoval jen jednu, zatim. Ale trvalo to taky, dokonce jsem musel jet dotankovat. Ale dojel jsem do oznacenyho mista nechal si vygenerovat patrol path a jezdil a jezdil a jezdil az najednou bylo splneno.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Záchrana pilotů 
Nevim asi jsem natvrdlej či co, ale nějak se mi nedaří zachranovat trosečníky (at už letce nebo námořníky) když k nim zajedu s ponorkou namířim na ně dalekohled, TBT nebo jak se ten druhej dalekohled jmenuje zkoušel jsem i periskop ale ta ikona na záchranu trosečníka se mi nerozsvítí.
Nevíte jak je mám vytáhnout z tý vody??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Záchrana pilotů 
Podařilo se mi vytáhnout vlastního pilota co havaroval u Havaje.... Když jsem na něj koukl dalekohledem (klávesa "B" ) tak se mi rozsvítilo to tlačítko jako aktivní... Ale musel jsem hodně blízko k němu.... Na nepřátelské piloty mi to nefunguje.... Asi se neberou zajatci.... Že by "Laconia" v americkém provedení??? Rolling Eyes



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 08:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No vlastního pilota jsem snad ani neviděl možná to je tim Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to tak, japonské trosečníky zachránit nemůžeš, pouze vlastní piloty...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ale aspon je muzes sejmout Very Happy
taky je dobry ze po tom co ti piloti dopadnou do vody je tvoje hlidka hlasi jako obchodni lode Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ok thx doufám že někdy uvidim vlastního pilota abych to mohl vyzkoušet.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myslím, že je tam přímo jedna Rychlá mise týkající se záchrany pilotů...



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 08:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Objektivní hodnocení ..??!! 
Tak jsem úspěšně dokončil misi v "Perlu" a vyfasoval novou ponorku a k mému údivu vyplouval na novou misi  v přístavu Brisbane-Austrálie. No to nic, přístav jako přístav. Úkol - vysadit špicla v prostoru ostrova Saipan. Potichu, pomalu a bez kontaktů s nepřítelem jsem jej vysadil a úkol splněn. Dále přesun jinam a ničit lodě. Tak jsem je likvidoval již cestou do místa dalšího úkolu. Zde jsem úkol splni, dálší byl přesun jinam a pozorování. Při tomto přesunu jsem použil poslední torpédo a nahlásil kontakt s konvojem. Bylo mi dáno rozkazem, abych se odpoutal a vrátil se na základnu "X"(to je doslovně). Tak tedy babo raď, na kterou se mám vrátit- "Perl nebo Brisbane". A co s nesplněným úkolem ohledně pozorování? Měl jsem dost paliva a tak jsem jel ten úkol splnit, při tom potopil dělem jeden tankovací škopek, po splnění úkolu (šedá hvezdička) jsem se jal jeti domů. Ale kam, tak jsem prubnul Brisbane - jen doplnění, dále Perl - jen doplnění, tak jsem jel do Freemantle a zde vše ukončil. Ale jaké mne čekalo ocenění bylo nad moje očekávání. Zde je náhled :

1.2.

3.4.

Tak jsem bez práce a ten disk s SH-4 hodín do "skartovací mašiny" - asi. Tolik blbostí, chyb a nedokončené práce, které se nacházejí v této pěkné hře jsem neviděl. Toto je můj skromný názor.
P:S: Asi budu muset stryktně dodržovat příkazy, čumět, vysadit a potápět jen na příkaz velení - nevím....


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing  Ty brdo tak uz som rozhodnuty na 200% ze tuto pitchovinu si dom nekupim , ako som kedysi pisal , idioti vedeli  v cem je sh3 spatna a oni vytvoria este o to horsiu hru ........ nie nie nie mam jasno   Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Hlídka 
Zdravim,
Dostal jsem jako ukol hlidkovat u nejakeho ostrova (jmeno jsem uz zapomnel). Tak jsem tam vyrazil a nekolik dni jezdil kolem hvezdicky (i pres ni) a potapel lode, ktere se pripletly do cesty. Ale stejne se mi nepodarilo ukol splnit. Co s tim ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.