Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přístav - konec mise
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Dobrý den páni kapitáni, mám opět jeden nováčkovský dotaz: Můžu si dovolit spotřebovat uprostřed Atlantiku veškeré palivo a potom počkat, až bude všude okolo klid a dát ESC a to dock? - přenesu se do domovského přístavu? Nebo musím mít v nádrži alespoň přibižné množství nafty, abych se mohl teoreticky vrátit? Vím, že mnozí z vás to hrají reálně, takže když spotřebují zhruba polovinu nádrže, tak už se pomalu začnou vracet zpět, ale jde to i takhle, jak jsem popsal nahoře? Vím, že to není reálné, ale zatím jako začátečník hraju default verzi hry a zkouším co všechno si mohu dovolit. Děkuji za odezvu.


_________________
"Kdybych věděl, že zítra bude konec světa, tak ještě dnes bych venku na zahrádce zasadil malou květinu."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A nebude lepší, když si v nastavení zapneš neomezené množství paliva...pak ti nehrozí, že zůstaneš trčet někde uprostřet atlantiku. Jestli to jde ukončit jak píšeš ty to nevim, ale rozhodně tím přijdeš o hodně bodu, které budeš potřebovat pro zdokonalení své ponorky a další věci..jako jsou třeba lepší torpéda atd.....


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Scrat: V SH3 to nevadí, pokud nejseš pod hladinou nebo pod útokem, tak můžeš ukončit misi vždy. V SH4 už to ovšem tak nefunguje. Zrovna teď vyhlížím dojnou Milku a ustaraně sleduju tenčící se zásobu paliva... Sad


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
2 Scrat: Za návrat (tedy bez "warpování") do přístavu jsou bonusové body (v GWX zrušeno). Neomezené palivo = zbytečná ztráta renown. Paliva je obvykle dost - pokud nespěchám/nepronásleduji, tak jedu na optimální rychlost (šetřím palivo).  Pronásleduje mne spíše nedostatek torpéd a munice  pirát .


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha, tak díky všem za tipy. Je fakt, že mě nějak nenapadlo vypnout si spotřebu paliva, ale na druhou stranu škoda těch bodíků,  Sad  takže to vypadá, že se budu vracet až do přístavu - jako v reálné patrole.  Smile  Díky


_________________
"Kdybych věděl, že zítra bude konec světa, tak ještě dnes bych venku na zahrádce zasadil malou květinu."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ahoj potřeboval bych poradit jestli jsou v SH3 zasobovací lodě nebo ponorky.Předem dík


Citovat
Příspěvek  
procti si forum a dozvis se  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano jsou. Myslím, že né na začátku války, ale jsou. Jsou vždy zobrazeny na mapě černým bodem a modrým nápisem se jménem ledi či ponorky  Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chapu nektere jedince, kteri jsou lini neco hledat a tak napisi dotaz,
ale nechapu jedince, kteri na opakove dotazy odpovidaji.
Neuvedomujete si, ze tim pridelavate adminum praci, kdyz pak forum uklizi a zprehlednuji.



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 12. 2009, 14:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nazdarek  Very Happy ked hram karieru skoncim misiu v sh3 a pridem do pristavu potom co mam zrobit ked chcem dalsiu? dam do pristavu wilmshaven (alebo nejak tak sa vola) a prepne ma to do menu Sad lenze dalsiu misiu mi neponuka Sad vzdy mi zobrazi tu 1. ale 2. mi nechce dat...diky


Citovat
Příspěvek  
Když se vrátíž do přístavu a skončíš misi, tak se ti myslím objevý popis tvé mise (potopené lodi, datum...), toho se zbavíš tím, že klikneš na šipku "zpět", a pro další misi klikneš na nástěnou mapu v kanceláři Wink



Naposledy upravil pombocz dne 28. 05. 2010, 14:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to urobim presne tak ale mi zobrazi vzdy len tu jednu misiu (mam ist na nejake miesto a tam hliadkovat 24 hodin)  nie je tam nikde ziadna sipka ani nic take co by sa dalo prepnut...dat dalsiu misiu..  Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek  
Myslíš tím, že tě posílají do stejného sektoru, jako v první misi Question Někdy tě totiž hra posílá stále do stejné oblasti několikrát za sebou Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
presne toto Sad vzdy mi da tu istu misiu uz po 3. krat..len tam zmenia sektor napr. z AF87 na AN16..  Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek  
A změní se při další misi datum?, pokud ano tak nevidím žádný problém Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.