Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Sh3Gen 0.8.2.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: Sh3Gen 0.8.2. 
Princip je jednoduchej, začít novou misi, uložit, přepnout se do win a použít Sh3Gen. Vrátit se do hry a nahrát uloženou pozici.

Tento mod by se mi líbil. Jenže vždy znovu začínat od WIN je pro mne zdržení cca 10 min.(načtení hry).
Jinak to nejd Question


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Musíš si nejprve najít(přes SH3GEN) tu danou uloženou pozici a poté dát Generated.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Objekty na mape mi zmiznú. 
Ahoj. Prispejem sem svojím malým postrehom. Hrám SH 3 s modom TGW a používam aj SH3Gen. Postupujem presne podľa návodu, SH3Gen mi vygeneruje pekne všetko, záznamy v kapitánskom denníku, ako aj zakreslí objekty na mapu (lode v prístavoch, mínové polia atď.).
Prišiel som však na to, že ak si počas hry zakreslíte do mapy niekoľko objektov (mark, kružnice, priamky atď.) a nebudete ich mazať po jednom (znak gumy vpravo hore nad mapou), ale ich vymažete všetky naraz (znak gumy s vlnovkou - clear all) nenávratne prídete aj o informácie z SH3Gen, kde sa Vám z mapy zmažú aj všetky zakreslené objekty (lode, mínové polia atď.).  Rolling Eyes

Má s tým niekto skúsenosti?


_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Objekty na mape mi zmiznú. 
Sith napsal:
Ahoj. Prispejem sem svojím malým postrehom. Hrám SH 3 s modom TGW a používam aj SH3Gen. Postupujem presne podľa návodu, SH3Gen mi vygeneruje pekne všetko, záznamy v kapitánskom denníku, ako aj zakreslí objekty na mapu (lode v prístavoch, mínové polia atď.).
Prišiel som však na to, že ak si počas hry zakreslíte do mapy niekoľko objektov (mark, kružnice, priamky atď.) a nebudete ich mazať po jednom (znak gumy vpravo hore nad mapou), ale ich vymažete všetky naraz (znak gumy s vlnovkou - clear all) nenávratne prídete aj o informácie z SH3Gen, kde sa Vám z mapy zmažú aj všetky zakreslené objekty (lode, mínové polia atď.).  Rolling Eyes

Má s tým niekto skúsenosti?


No..ano máme...ehm..je to vcelku logické Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Objekty na mape mi zmiznú. 
Sarroth napsal:
No..ano máme...ehm..je to vcelku logické Very Happy


Každý hlupák sa učí na svojich chybách  Laughing   Tak som medzi nimi už aj ja  Laughing

Každý inteligent sa učí na chybách druhých  Laughing   Čiže každý kto si prečíta môj postreh už bude inteligentnejší ako ja  Laughing

Škoda že to sem niekto nehodil už skôr ako ja  Laughing  Bol by som inteligent  Laughing



Naposledy upravil Sith dne 08. 06. 2007, 11:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
sonar KTO MEČOM BIJE, MEČOM I HYNIE sonar
______________ Kapitan ______________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Objekty na mape mi zmiznú. 
Sith napsal:
Sarroth napsal:
No..ano máme...ehm..je to vcelku logické Very Happy


Každý hlupák sa učí na svojich chybách  Laughing   Tak som medzi nimi už aj ja  Laughing

Každý inteligent sa učí na chybách druhých  Laughing   Čiže každý kto si prečíta môj postreh už bude inteligentnejší ako ja  Laughing

Škoda že to sem niekto nehodil už skôr ako ja  Laughing  Bol by som inteligent  Laughing


Alespoň nejsi jeden z těch nafoukaných inteligentů, který to sem měl už dávno napsat...ale pro egoismus tak žádný neučinil.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Kdo si si všechno xkrát nesmazal tak nepoužívá SH3 GEN,já to místo v pravo nahoře mám přelepeny izolačkou Very Happy


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek install sh3gen 
Precital som si vsetky prispevky ohladne SH3Gen,ale nikto sa tu nezmienil o probleme s nenainstalovanim. Zrejme sa to kazdemu podarilo a aj preto by som sa tu chcel opytat,ci niekomu po stiahnuti verzie 0.8.2. a tiez Frameworku /2.0 alebo najnovsie 3.5/ pri spustani sh3gen.exe vyhodilo nasledovne "Sh3Gen has encoutered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." Nemozem sa dopracovat k tomu,aby som to nainstaloval. Nespustil som to ani pri TGW ani pri GWX. Moze to sposobovat graf.karta ? /ATI Radeon X1800 GTO/


_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: install sh3gen 
Simon napsal:
Precital som si vsetky prispevky ohladne SH3Gen,ale nikto sa tu nezmienil o probleme s nenainstalovanim. Zrejme sa to kazdemu podarilo a aj preto by som sa tu chcel opytat,ci niekomu po stiahnuti verzie 0.8.2. a tiez Frameworku /2.0 alebo najnovsie 3.5/ pri spustani sh3gen.exe vyhodilo nasledovne "Sh3Gen has encoutered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience." Nemozem sa dopracovat k tomu,aby som to nainstaloval. Nespustil som to ani pri TGW ani pri GWX. Moze to sposobovat graf.karta ? /ATI Radeon X1800 GTO/


Nechcu kecat,ale já jsem to měl zabaleny v 7zipu,a bez problému mě to jde jak na tGW tak i na GWX 2.S grafickou kartou by asi problém být neměl....
I tady je nějaká zmínka o SH3 Gen http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=127538


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Simon: a OS máš jaký?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Zase to neumím 
Sarroth napsal:
Musíš si nejprve najít(přes SH3GEN) tu danou uloženou pozici a poté dát Generated.


 Mad Po delší době znovu hraju SHIII. Zase neumím rozjet SH3GEN. Vše podle výše uvedeného jsem udělal, ale Generated nejde spustit. Písmo není černé Exclamation
 Twisted Evil Co dělam blbě Question


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
to Simon: a OS máš jaký?


Windows WP Pofessional


_________________
Wir versenken Schiffe für den Sieg !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Simon:
Tak tomu říkám dát si na čas. Smile

1. stáhl jsi vadný soubor, stáhni ho tedy znovu.
2. Máš poslední Installer pro win?
3. Microsoft .NET Framework  máš?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek to Sarroth 
citace:
Sarroth napsal:
Musíš si nejprve najít(přes SH3GEN) tu danou uloženou pozici a poté dát Generated.


S tímto mám problém. Když otevřu Sh3.gen, a hledám save soubor, najdu ho ve formátu save.tmp.
Ten ale jaksi nemůžu otevřít. Má mít tento formát? Když ho dám otevřít, tak mi po zmáčknutí generate napíše
hlášku o potřebě restartu Sh3.gen a dá mi na výběr ANO nebo NE. Po kliku na ANO napíše něco o špatném formátu.
No a po kliku na NE to raději vypne.

Prolezl jsem SH3 v dokumentech, celou instalaci hry a SH3Commandera,ale jiný save soubor jsem nenašel.
Ovšem je možné, že něco dělám blbě od základu a pak se ptám na blbost!  Embarassed

Můžete mi někdo poradit? Za případnou radu děkuji.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
2 Standa:
Musíš najít save hry přes SH3gen. Save hry bývaj v dokumentech a složce SH3(možná Silent Hunter III) a sobor se vždy jmenuje tak jak ho ve hře pojmenuješ, to co se snažíš otevřít je nejspíš něaký příkazový soubor Sh3genu nebo něco podobného.
Takže cesta k souboru je např. C:\Documents and Settings\XXX\Dokumenty\SH3\save\2\RK001.sav

P.S. Nejsu si jistý jestli se v dokumentech složka jmenuje SH3 a přípona je .sav, ale myslím že be tě to mělo navést správně a ta 2 v té cestě znamená patrola SH3 dělá složku nejspíš pro každou patrolu zvlášť.



Naposledy upravil rosta dne 02. 06. 2009, 20:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.