Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 16
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Letecké simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Letecké simulátory 
Tož máme tu speciální sekci o tankových simulátorech, chybí mi tu teda jedna podobná o těch leteckých.

Dneska jsem si totiž vzpomněl, kolik času jsem strávil u takových pecek jako byly například Red Baron, B17 Flying Fortress, F19(hrál jsem to na monochromatickém herkulesu- tj. vše bylo v odstínech žluté, ale fungovalo to!!!, F117 (ten pískavej zvuk motoru vycházející z pc speakru asi nikdy do konce života nezapomenu) a hlavně pak u US Navy Fighter a jeho následovníků, jejichž jména jsem už bohužel pozapomněl (tuším USNF '97 kde se dalo létat ve Vietnamu- v MIGách 21 a s vietnamštinou ve sluchátkách v éteru, to byl vskutku neopakovatelný zážitek, pokračování pak byla nějaká tuším trojpísemná zkratka- JSF, ATF???).

Bohužel, tato éra skončila s nástupem XP, kdysi jsem je zkoušel rozběhat s pomocí nějakých patchů, ale bezvýsledně- nemáte někdo návod či radu???

Posledním větším z tohoto období pak byla Total Air War, která vyšla jako příloha nejmenovaného herního časopisu (ne, Level to nebyl a Excalibur už vůbec ne Smile ), a která byla opravdu velmi pěkně provedená.

V současné době tak létám pouze občas se Šturmovikem, tedy spíše s nějakým tím Mezkem Smile, a ke konci loňského roku jsem ještě experimentoval s Battle of Britain, ale rád bych se zase obul do nějakého simulátoru něčeho modernějšího.

Přemýšlel jsem o návratu k Total Air War, asi to tak i dopadne, ale nevíte o něčem podobném???
Nebráním se ani návratu k WW1 či WW2, hlavně mi jde o to, aby to byl opravdu simulátor a ne arkáda Smile.


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no já za svých mladých let(není to přeci zass tak dávno Laughing  Laughing ) paříval European air war..myslím,že se ta hra tak jmenovala..

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to smutné, ale je to tak. Simulátorů nejen leteckých je jak šafránu, snažil jsem rozchodit B 17, ale po čase jsem to vzdal, tak lítám pouze v civilním MS Flight Simulator což mně připadá jako docela relax, pokud si samozřejmě nenastavíš všechny jezdce realismu naplno. Tady jde jen o vzlet a o přistání a občas nějaká komunikace s ATC a mezi tím jen dlouhej hul cool Ale pokochat se nad Alpama nebo nad Himalájema není fakt od věci a zalítat si s plachťákem je víc než orgasm.. ehm.. no to jsem přepísk.. ale časem tomu tak bude.. počítám titanic


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já teď momentálně lítám Šturmovika 1946 s nově přidanou mapou Slovenska a do toho občas Lock on, nebo Wings over Vietnam, popřípadě když je chuť, tak vrtulníky (Apache vs Havoc, nebo Comanche vs Hokum).


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Letecké simulátory 
Wara napsal:
F117 (ten pískavej zvuk motoru vycházející z pc speakru asi nikdy do konce života nezapomenu)
To je fakt, F117 to byla pařba jako blázen.

Taky jsme hráli s kámošem F-22. Já pilotoval, on střílel a bombardoval. Ale nikdy se nám nepodařilo přistát, tak jsme se museli vždycky nechat rozstřílet a potom se doplazit nad naše území (když nad tím tak přemýšlím, já vlastně nikdy nepřistál - podobnost s prezidentem ze Žhavých výstřelů čistě náhodná  Laughing )

Mám Šturmovik 1946 a nějak mu nemůžu přijít na chuť.  Taky se mi válí v šuplíku Battle of Britain (tušim 1999).

Teď simuluju jenom v SH3.

Ravel


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
taky bych rád hrál SH3..ale nemůžu to nikde najít Rolling Eyes  Crying or Very sad  Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jurdy napsal:
taky bych rád hrál SH3..ale nemůžu to nikde najít Rolling Eyes  Crying or Very sad  Neutral


http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=16823


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zas budu muset "znásilnit"pokladničku Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No kdysi jsem strávil nejeden den u Aces over Europe a později u B-17 (myslím původní verzi) a Red Baron (z r. 1992?)...prostě klasika Cool Taky jsem se jednu dobu snažil přijít na chuť simulátoru Mi-24 Hind....no a teď mám na disku jen Il-2 Zapomenuté bitvy, ale nějak poslední dobou není čas na vznášení se v oblacích.....


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hornisse napsal:
No kdysi jsem strávil nejeden den u Aces over Europe a později u B-17 (myslím původní verzi) a Red Baron (z r. 1992?)...prostě klasika Cool Taky jsem se jednu dobu snažil přijít na chuť simulátoru Mi-24 Hind....no a teď mám na disku jen Il-2 Zapomenuté bitvy, ale nějak poslední dobou není čas na vznášení se v oblacích.....

no toho Red Barona hraju občas i teď, přes DosBox to šlape v pohodě, ale na 20"Widescreenu to vypadá dost hrozně Smile
a na Hinda bych býval zapomněl, díky za připomenutí, toho jsem se taky něco nahrál- hlavně v Afgánistánu, fascinovalo mě tam to hlášení palubního operátora: "Mudžahedín soldier"...
které bylo obvykle následováno nezaměnitelným zvukem rotačního kulometu z příďového stanoviště Smile



Naposledy upravil Wara dne 23. 01. 2008, 00:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Toho Red Barona ti celkem zavidim,v dobe kdyz vysel jsem nemel PC,jensto na gamesy jsem puvodne konzolista  Wink  no a ted je na nej pozde. Ale simulatoru letadel z prvni svetovy je jako safranu(a i toho je vic) a pritom to byly supr letadla.
Jinak z letadel jsem lital hlavne Il-2 (Pacifik uz mne nebavil,asi proto nehraju ani SH4),skvely byly volitelny mapy,takovej utok na B-17 nadhera :olej mi strika do ksichtu,smerovka se jen tak za mnou poflakuje a z ty 17ctky to do mne furt perou a na seste hodine z mraku vykoukly nepratelske stihacky  Very Happy  idylka
Jinak Ravel to pristavani taky neni moje silna stranka   Smile  (aspon ze zacatku,pak jsem se naucil vyskakovat nad letistem s padakem  Very Happy )


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Letecké simulátory - moje druhá vášeň...  Twisted Evil
Začal jsem na peckách Aces of Pacific a Aces over Europe, no a pak už to bralo rychlý spád - tomahawk, Hind, F 22 - dokonce jsem se i naučil přistát, ale chvíli úsilí to stálo Very Happy, ostatně si vzpomínám, že jsem dohrál kariéru až do poslední mise, kdy mi Su-35 tky letěli sundat Air Force 1, to prostě už nešlo. Chvíli jsem koketoval s Flankerem, asi rok žral Red Barona II, a pak už návrat k WW2 - European Air War, Battle of Britain, no a pak nástup "všech" šturmoviků, které si občas zahraji jen tak. Z celé série bejvýše hodnotím Forgotten Battles.

EDIT: Ještě bych zapoměl na obě A 10-tky od Sierry, těch jsem si také užil až až Very Happy



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 23. 01. 2008, 03:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Teď už lítám taky většinou jen Il2. z modernějších jsem kdysi hrál TFX dalo se lítat tuším s F22, Eurofighter a F117. A později jsem se docela hodně nalítal ve Wings over Vietnam a Comanche Gold.



Naposledy upravil Merlin dne 23. 01. 2008, 07:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek IL2 
Poradite niekto??
Da sa v IL 2 zmenit lietadlo pocas kariery ?? V samostatnych misiach , ked si vyberiem Ju 87 , mi pise ze nenasiel objekt kokpit!


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Samostatné mise nemají tuším na průběh kariéry vliv a ani obráceně, aspoň já sem se stím nesetkal. Singl mise jsou zkrátka jen singl mise. To s tím kokpitem ale nevím, mně vše maká tak jak má, mám IL-2 1946 + update 4.08 + beta update 4.09.

Jdu to zkusit a dám vědět.



Naposledy upravil Nishizava dne 23. 01. 2008, 12:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 16
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.