Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
Letecké simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to testnul, mám rozjety tři kariéry, zkoušel sem v singlu dát misi s Ju-87 - útok na Marat a bez problému.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Málem jsem zapomněl na moji kdysi nejoblíbenější hru: Chuck Yeager's Air Combat To bylo maso. Od WWII až po Vietnam. Paráda. Navíc kdysi novinka - mission editor. Vždycky jsem si nastavil letku B-17 a útočil na ní třeba s Me-Comet. Paráda (když jsem je chtěl rozcupovat úplně, vzal jsem si Phantoma2). Tam se přistávalo jedna radost. I mise byly good. Třeba útok na bombardéry, doprovody, ničení letišť.

Takováhle jednoduchá arkáda se už dneska nevidí. Když sio chceš zalítat, tak se učíš hodinu start a tejden přistání.

Mam doma IL-2 Šturmovik, ale fakt mne to nějak nechytlo.



Naposledy upravil Ravel dne 23. 01. 2008, 12:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo jo, Chuck Yeager je super, loni sem našel v Plzni před jedním panelákem vyhozenou 486 DX2 (v roce 1993 můj velkej sen, ovšem v té době stála 40000,- tehdejších Kč  Very Happy ), když jsem ji doma zprovoznil, vykoukla na mně tahle hra, no vydržel sem u ní od deseti hodin večer do čtyř hodin do rána Twisted Evil

Co se týče Šturma, tak tam záleží jakou si nastavíš obtížnost, na nejmenší se z téhle hry stává dobrá arkáda Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 06. 03. 2009, 12:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chucks Yeager, no jo, na to bych taky zapomněl a že jsem s tím něco nalítal Smile
a A-10 jsem hrál tuším jedničku, na svou dobu celkem slušná grafika a nízké průlety sevřenýma údolíma s plně naloženým vehiklem teda opravdu stály za to Smile

jinak já už mám naistalováno TAW, a jdu to zase pokoušet Smile

edit: tak bohuzel, hrozne mi to padá a je to tak bohužel nehratelný Sad
zkoušel jsem i patch 1.1, kterej jsem na to kdesi našel, ale výsledek tentýž...



Naposledy upravil Wara dne 26. 01. 2008, 18:14, celkově upraveno 2 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
Toho Red Barona ti celkem zavidim,v dobe kdyz vysel jsem nemel PC,jensto na gamesy jsem puvodne konzolista  Wink  no a ted je na nej pozde. Ale simulatoru letadel z prvni svetovy je jako safranu(a i toho je vic) a pritom to byly supr letadla.
Jinak z letadel jsem lital hlavne Il-2 (Pacifik uz mne nebavil,asi proto nehraju ani SH4),skvely byly volitelny mapy,takovej utok na B-17 nadhera :olej mi strika do ksichtu,smerovka se jen tak za mnou poflakuje a z ty 17ctky to do mne furt perou a na seste hodine z mraku vykoukly nepratelske stihacky  Very Happy  idylka
Jinak Ravel to pristavani taky neni moje silna stranka   Smile  (aspon ze zacatku,pak jsem se naucil vyskakovat nad letistem s padakem  Very Happy )

Ted vysel novy simulator z 1.sv vic na www.megahry.eu/Wings-of-War_g1891.html

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
no, teď to nevyšlo, je to asi dva roky stará hra Wink ale je to dobrý na odreagování Smile arkádový mód parádní, a real taky celkem jde. Parádní je hlavně rozmanitost úkolů které máš plnit


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nevím jak Vy ale já ted žiji Microsoft Flight Simulatorem 2004. Zjistil jsem, že existují 2 sítě na netu a jejich pomocí se můžu podívat po světě a mluvit s lidmi...


_________________


Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád... ELBERT HUBBARD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
vzpomínám na Red baron 2 ty utržený křídla při střemhlavym letu mi fakt chyběj Sad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mám doma originálku  Twisted Evil


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ernst Bakmann napsal:
Ted vysel novy simulator z 1.sv vic na www.megahry.eu/Wings-of-War_g1891.html


Furt to nejni ono,zkoušel jsem demo ale . . . . asi neni nad Barona


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nemáte někdo nějaký tip na něco, co by se podobalo US Navy Fighters apod. (ATF... USNF 97...)???
vždycky jsem třebas hrozně rád lítal ve vietnamských MIG-21 proti amerických Phantomům...
bylo to sice takový arkádovější, ale bavilo mě to velice...
bohužel na XP mi to pořád padá a starší komp s WIN98 už nemám Sad


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
bohužel na XP mi to pořád padá a starší komp s WIN98 už nemám Sad[/quote]

a zkoušel jsi nastavit kompatibilitu na win98? Možná by ti pomhl program, tuším že se jmenuje virtual box, ale nejsem si jistej, jde o to že se ti v systému vytvoří další virtualní počítač, do kterého je potom možnost nainstalovat win98 (nejen je).


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Možná, že se to tu objevilo, ale já doporučuji Combat Flight simulator 2,3. Lepší simulátor jsem prostě nehrál. Mám na něj jen hezký vzpomínky. 2ka je z pacifiku a 3 z evropy. Můžete hrát jak za američny, japonce, tak i němce a brity. Samozřejmě záleží na díle. Ale bez joysticku to nezkoušejte. Klávesnice má ve hře opožděný reakce.



Naposledy upravil vinniczech dne 20. 08. 2008, 10:32, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jj, kdysi jsem taky zapařil, ale v té době u mě vedl konkurenční EAW. No a s nástupem IL-2 nebylo co řešit, to je naprosto jiná liga.  Jen škoda odfláknutého Pacific Fighteru, z pohledu historických reálností je CFS 2 lepší.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Riptor von R.I.P. napsal:
Jj, kdysi jsem taky zapařil, ale v té době u mě vedl konkurenční EAW. No a s nástupem IL-2 nebylo co řešit, to je naprosto jiná liga.  Jen škoda odfláknutého Pacific Fighteru, z pohledu historických reálností je CFS 2 lepší.


tak mě zase více bavila cfs3 kvůli té mapě, která určovala hranice nepřítele a mise, které měli buď negativní nebo kladné následky. podle toho, jestli byla splněna. Jinak třeba byla británie dobyta  Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.