Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
tGW 1.1a čeština
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to Buggy:  Laughing  to nebylo na tebe, ale to je jedno, jen PvonR udělal na žádost novou verzi CZ pro JSGME(první příspěvek).

Na tvůj problém jsis asi odpověděl asi sám, konflikt v savevu, začátek byl ENG a pak jsi tam najednou šoupl CZ, rozhodně takové změny dělat na začátku kariéry nebo v přístavu. Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo aha Very Happy no a jen otázečka, kam to šoupnul? ji a jen pro upřesnění, první tam bylo CZ a pak se to přeplo na ANG. a nešlo to z5 Very Happy ale to jen pro upřesnění Very Happy


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
potřebuju poradit má stáhlej tgw cz a jsgme ale čeština mi pořát nejde Crying or Very sad  Crying or Very sad poradte pls co mám dělat



Naposledy upravil ErichTopp1996 dne 22. 12. 2009, 17:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myšák zase bude nadávat ,ale já se prokousával kdysi podobným problémem a bylo to jak se říká rukama.Takže JGME musíš nainstalovat do stejného adresáře jak máš SH,zpustíš ho a JGME v adresáři hry vytvoří složku MODS,dovnitř nakopíruj tu češtinu (pozor musí v samostatné složce ale né třeba ve dvou pouze v jedné),najeď JGME a v okně vlevo by jsi mnel videt tu češtinu,klik naní a horní šipku ukazující do prava,mnělo by se ti to přesunout do prava a bingo čeština je aktivováno.Jinak je to tu určitě někde popsané jak vkládat veci pomocí JGME


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
dík za bleskovou odpověď

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nebo to jde i takhle:

Stáhni si soubor.rar dole u mě v podpisu, pokud nemáš instalovaný jsgme, tak se proklikej ve winraru až na texťák "messages_en.txt" a to nakopíruj do "C:/ubisoft/silenthunterIII/data/campaigns/campaign", ten druhý texťák "en_menu.txt" zase do "C:/ubisoft/silenthunterIII/data/menu".


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
bobo wolf dík konečně mi de čeština Smile



Naposledy upravil ErichTopp1996 dne 23. 12. 2009, 18:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Kam s tím. 
Zdar kapitáni veliká omluva že obtežuju s takovou blbostí ale...


C:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII\data    
 nebo C:\Program Files\Ubisoft\SilentHunterIII
 kam nainstalovat program JGME.??? zas sem po dlouhý době chtěl natáhnout SH 3 včetne CZ a modu a nejde mě jak čeština tak mody do hry.Dík předem.


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=367&postdays=0&postorder=asc&start=0


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.