Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problem s komunikací na multiplayeru
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problem s komunikací na multiplayeru 
Může mě někdo poradit Question Nejdou mě odesílat zprávy.na numlock to nereaguje,víceméně se ani nezobrazuje co píšu.Zkoušel jsem to podle rady co jsem zde našel,ale nic.nevím zda to není jinak rozloženou klávesnicí.Na noteboolu musím zmáčknout 2 klávesy,abych zapnul nomlock.díky za radu,už jsem z toho na mrtvicy. Crying or Very sad  Crying or Very sad


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Problem s komunikací na multiplayeru 
Petr von Brunthal napsal:
Může mě někdo poradit Question Nejdou mě odesílat zprávy.na numlock to nereaguje,víceméně se ani nezobrazuje co píšu.Zkoušel jsem to podle rady co jsem zde našel,ale nic.nevím zda to není jinak rozloženou klávesnicí.Na noteboolu musím zmáčknout 2 klávesy,abych zapnul nomlock.díky za radu,už jsem z toho na mrtvicy. Crying or Very sad  Crying or Very sad


asi te nepotesim, jsou dve reseni
bud pridavna numericka klavesbice pres usb
nebo klasicka klavesnice
komfortnejsi je klasicka, ale zase pokud hodne cestujes, tak vyhovi numericka


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zkus si přemapovat ten numlock, třeba na y


_________________


Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád... ELBERT HUBBARD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Michal_x napsal:
zkus si přemapovat ten numlock, třeba na y


Taky reseni, ale nez bych se porad otravoval s mapovanim, tak radsi obetuju 150Kc za klavesnici, kterou muzu vyuzit i na jine veci  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dík za radu super Vypada to,že koupím tu přídavnou.


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.