Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Vtipy o ponorkách
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No aarone jenom stačí doplnit:

"To DD nemá ani páru, že tu jsem" nebo "Jsem v pohodě hážou vedle, mám hull 27%" Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak proto se tomu říká tichá služba Very Happy



_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Silent Service : momentka z ruského přístavu  Very Happy ?!


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
...




_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  



_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aspoň mu poddôstojník Heinrich nemusí ten jeho preiskop pudrovať  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
neco pro psychotiky:

<a> Tak ti tak ve dvě v noci gamesim Silent Hunter. Zrovna jsem v taktický mapě a najednou vidím, že se blíží torpédo. Dělalo takový divný kličky. Juknu na merito, odhadnu rychlost na 100 m/s. Nařídím nouzový ponoření a vypustim falešný cíle. No a najednou to torpédo vystoupilo z monitoru a skočilo mi na brejle. Udělal jsem salto vzad, srazil rukou tiskáru a vytrhnul sluchátka z počálu.
<b> Ty vole co to bylo?
<a> Normálně taková malá muška, která vypadala uplně jako torpédo. Tomuhle já říkám interaktivní hra!!



Naposledy upravil Hans Geher dne 21. 11. 2010, 11:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Na subsimu se objevil k výročí založení tohoto webu perfektní vtip... no vtip... my asi nejlíp víme, že to tak vtip úplně není... Very Happy



_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Staří harcovníci asi už zaznamenali, ale...

Nový film o drsné službě druhoválečných U-Bootů:

http://www.dastub.com/


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ten kolizní kurz s podivnými předměty a v záhlaví u-boot a raketoplán, tak to mě děsí už teď...  Surprised


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mladý námorník príde za kapitánom a vraví:
 "Pán kapitán, ako to, že keď všetci fajčíme ten istý tabak,
 ten váš je aj tak najlepší?"
 "Vieš synak, to si doňho musíš primiešať par chlpov z lona
 mladej dievčiny, až potom je to ono..."
O par dni príde zas námorník za kapitánom:
"Pán kapitán vyskúšal som to, ale ešte stále to neni ono."
 Podá kapitánovi fajku, on si ju znalecky poobzerá, zoberie
 do úst, pobafká, povychutnáva a hovorí:
"Trháš moc blízko pri riti.."


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak to vypadalo u maríny ve starých dobrých časech kdy námořníci nepředbíhali jeden druhého, aby byl u chlastu a děvky dřív:






Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 11. 01. 2012, 22:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na lodi prosí mladé slečny starého mořského vlka, aby jim vyprávěl nějaký vtip. Námořník se ošívá, že zná jen samé sprosté. A děvčata na to, ať tedy místo každého sprostého slova zakašle, že už si to domyslí.
Námořník spustí: ˝Echm, echm echm echm. Chrchly Chrchly echm, chm echm chrchly chrchly. Chrchly chrchly, echm echm... Doprdele, teď sem to zkurvil.˝

--------------------
Ve středověku na galeře přijde dozorce k veslařům a povídá: ˝Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Nejdřív tu dobrou. K obědu je kuře s vínem.˝ Veslaři se radují. ˝A teď tu špatnou. Kapitán se chce po obědě projet na vodních lyžích...˝



Naposledy upravil Holt von Holtburg dne 31. 01. 2012, 21:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  


Zdroj je jasný Laughing


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vyjde námořník z přístavního bordelu, osahává si kapsy a říká: "Ta svině mi snad vykouřila i cigarety."
__________________________________________________________________________________
Namořník si lehne v kajutě, podívá se na ruce-na jedné má vytetováno Anička,na druhé Evička-a říká: Tak holky, která to dnes bude?
______________________________________________________________________________________________________________
V přístavní krčmě vypukla rvačka. Rány lítaly na všechny strany, vřava neutichla ani na chvilku a když už to trvalo něco přes tři hodiny, vložil se do toho už i sám majitel krčmy. "Tak dost, mládenci!" zařval mocným hlasem. "Ještě si dejte rychle každý pár facek a zavíráme!"


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.