Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 12 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Jaký bude pokud bude SH5? aneb domněnky, přání, fikce
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Přístup Ubi se mi opravdu nelíbí,co je to za marketing.

Nebylo by lepší tu hru udělat pořádně a kvalitně !  já bych klidně za ní dal i 2000,-   Smile


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak sice tu hru ještě nemám ale doufám že patche a mody to všechno opraví. Smile A budeme všichni spokojení Smile



Naposledy upravil Dušanbo dne 09. 03. 2010, 04:46, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak může být někdo spokojený s nedodělkem  Exclamation Je to úplně stejné jako by jsi si koupil auto a prodejce by ti řek chybí vám tam el.rozvody a ty řekneš to nevadí někdo už to za vás dodělá Neutral a vůbec mi to nevadí že to není komplet.......


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to morybundus :
Ano s timhle souhlasim . Cena auta by byla za komplet vybavu ale 50% veci by tam nebylo s tim ze to postupne dodaj popripade ti to nekdo na koleni dodela . Kdyby se takhle choval kazdej prodejce tak  je zaloba okamzite !  Pokud vim tak HERNI prumysl prosperuje i prez to je servis minimalni v nekterejch pripadech takrka nulovej . Bohuzel stejnou blamaz dela i PLAYMAN se sberatelskou edici . Sice kazdej dostane k ORIGOS SE i ceskou hru ale  pujde tato hra v cestine aktivovat pod stejnym klicem jako ORIGOS SE ? Jak se to bude tvarit na UBI servrech !! Muzou vas povazovat za pirata a prijdete tak i o ORIGOS SE bo vam zablokujou ucet a na to maj pravo . Takze dalsi lez v tom ze to bude cesky . Je smutne co se kolem her deje . Kazdej se snazi delat hlavne ochrany ale na obsah her uz se kasle .
A pokud jde o funkcnost tech serveru tak se deje presne to co uz sem tady psal jinde . UBI to proste nezvlada a zvladat nemuze . V porovnani s ROF ktera pouziva podobnou ochranu je tady podstatnej rozdil v tom ze tam si hlidaj jenom jednu hru a navic po roce uz je stejne komunita dotlacila k tomu ze hra jde hrat i v off line . Na jednu stranu chapu ze se musej nejak branit piratum ale vzdy to dopadne tak ze sikanujou platici hrace tak ze se stejne vrhnou na piratskou kopii at uz zduvodu STARFORCE  nebo jinejch BROUKU ktery se vam nas**** do pocitace . A neni nic lepsiho nez si koupit origosku a pak ji osetrovat aby si clovek zahral bez strachu ze mu neco rozhasi komp ......

S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Napsal jsi to přesně tak jak to je a nejhorší na tom je že to je pravda Sad


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Morybundus a Cherry: To vaše přirovnání není vůbec přiléhavé, resp. odhlíží od reality. Rozdíl je totiž v tom, že na trhu je mraky aut, zatímco ponorkový simulátor jen jeden - Silent Hunter. Kdo ho chce hrát, ten si ho opatří, protože jiný na takov úrovni není. A že ho vůbec někdo dělá, za to jsem také rád. Vděčnej pak za práci moderů. Můžeme tu nadávat, že SH5 je stejně jako jeho předchůdci nedodělek (což je a s tím s vámi souhlasím), ale můžeme být i vděční, že tenhle sim pro pár příznivců (ve srovnání se střílečkama atd.) někdo vůbec dělá a vyvíjí.
Běžnému uživateli (zůstanu-li u příměru s auty, pak "řidiči") ta hra stačí (po pár patchích, co odstraní ty nejdůležitější chyby) a vy ponorkáři, co znáte kdejaký šroubek na ponorkách a dno Altantiku skoro nazpaměť, počkejte na mody ("tunning" samo-domo) a budete mít to, co jiní nemají-zase o něco realističtější a hezčí sim ("nadupanější a lépe se chovající auto nebo třeba jen stejné auto s kosmetickými změnami, které nemají na jízdní vlastnosti žádný vliv").
Nejsem málo kritický, ale nehodlám se rozčilovat stejně jako u SH3, SH4 atd. Už to známe, jak to chodí, UBI s tím nic nedělá. SH3 i SH4 se rychle dostalo někam jinam, a tak si rád chvíli zahraju SH4 s mody a pokochám grafikou v SH5 a počkám si na mody, rojí se jak houby po dešti.

Jestli UBI servery zvládá či nikoli, uf, to si nedovolím tvrdit, můžu jen hodnotit to, zda mě někdo omezoval v hraní tím, že jsem se připojit nemohl, a musím říct, že u zde na fóru hlášených výpadků jsem problémy nikdy neměl (pravda, "lovím" jen za "hluboké noci"). Kdyby mě ten sim vůbec nebavil, tak moje bělmo v očích není červené a v autě po cestě do práce si nenadávám, že už u toho nikdy tak dloho sedět nebudu.

Asi je to o očekávání. Já jsem toho moc nečekal a byl spíš zvědav, co z toho vyleze, a proto nejsem překvapen, že tam nějaké ty chyby jsou.


A něco, co ostatním vadí a prohlašují to za chyby hry, já nepovažuju (např. že dost trvá, než ponorka při náhlém odhalení letadly zmizí pod vodu, protože musím doběhnout k poklopům a zavřít je, absence ovládací lišty a la SH3 a 4 atd.).



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 03. 2010, 11:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hm, a posádka dělá co ? Stojí a čeká než k ní nakluše kapitán s nějakým rozkazem ?
Nebo vše oběhá kapitán a posádka je tam aby se tam velitel sám nebál  Very Happy ?
To mi nepřijde jako šťastné řešení, no mody to vyřeší ...

Osobně jsem strašně zvědavej kolik z původních "super" nových nápadů zůstane ve hře až/jestli se hra překope do podoby jako např SH3-GWX, SH4-RFB apod  Surprised



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 09. 03. 2010, 11:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Seppe to přirovnání je OK nechceš přece tvrdit že simulátor na ponorky je jeden a aut mraky že to opravňuje výrobce hry dělat aušus!!!! Ti co dělají třeba ty zmiňované auta si nemohou dovolit vyrobit částečného zmetka a veřejně ho prodávat lidem za nemalé peníze..


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo, akorát že UBI nevyrábí jeden typ "auta" ...   , akorát jeden z těch mnoha typů není určen k jízdě na dálnici ... Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Morybundus: Odpověděl sis sám. To tvrdit nechci a ani to nedělám. Neopravňuje, ale stejně se to děje. To je realita. Kde není konkurence... A o tom píšu Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
seppe:kašlem na to stejně na tom nic nezměníme Cool


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak, právě odesílám na BdU depeši s překladem jedné "recenze" se zahraničního fóra, tak šetři žluč na to, co tam napsal Dan Dimitrescu jako šéfvývojář Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
min. jeden z vývojářů je i na subsimu, Elanaiba.... nebo tak nějak ... mohl by to bejt Dan ? Když v nějakym příspěvku naznačoval podmínky práce, tak moc UBI neadoroval ...



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 09. 03. 2010, 17:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ono jich tam je víc. Jen jeden je aktivnější.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to bude PR manager  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 12 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.