Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 14
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Jaký bude pokud bude SH5? aneb domněnky, přání, fikce
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jaký bude pokud bude SH5? aneb domněnky, přání, fikce 
Günter Rosenberg napsal:
Myslím si, že pokud se Ubisoft pustí do SH5, jako námět by mohli mýt právě ponorky WW1. Protože se teď dělá na tom modu do SH4, kterej tam dá i německý ponorky, už by neměli nic pořádnýho na námět právě SH5. Naopak, grafiku bych trochu stáhnul, protože se mi zdá SH4 až moc....jak to říct....přeplněnej barvami, až z toho bolej oči, a hlavně ty HW požadavky.  Embarassed


Dobrá, doufám a věřím s tebou  Laughing Já bych to bral taky(WW1), rozhodně raději než "novodobé" ponorky. No a SH6 by konečně mohl bejt za všechny ponorky z WW2  Very Happy

BTW s tou grafikou taky souhlas, spoustu věcí jsem vypnul.



Naposledy upravil Sarroth dne 17. 08. 2009, 21:41, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: LOL 
Günther Königg napsal:
Takže seznam ponorek Very Happy  Rolling Eyes :
- Petrolboat ( tzn. slině poruchový člun s petrolejovým motorem, který kouří tak, že ponorku bylo možné odhalit zdálky)
- Klasická Mittel-U ( OK )
- UB 1 ( malá, poruchová, nebezpečná, pomalá na hladině. Stejně významna UB 2 a méně UB 3 tu není )
- UC 2 ( Pobřežní minonoska - to chci vidět )

 Laughing  Rolling Eyes  Laughing  Rolling Eyes


Tak to už zapoměli pouze na čluny pana Buschnella a Fultona.... Laughing


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: SH5 
Günter Rosenberg napsal:
Myslím si, že pokud se Ubisoft pustí do SH5, jako námět by mohli mýt právě ponorky WW1.


Simulátor myčky ponorek? To by byla nuda, nemyslíš?

 Laughing   Laughing   Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já osobně bych kvalitně udělanou simulaci ponorek z WW1 bral. Samozřejmě vůbec nejlepší by byl SH 5 vycházejí z SH 3, doplněný tím lepším z tGW, GWx a SH 4 a zejména zahrnující jak 1. tak 2. WW a nejen německé a americké ponorky, ale i italské, britské, sovětské a japonské. Když už budou v tam tak můžou přihodit i holandské a ovládání eskorních lodí v mulťáku.  Very Happy    Very Happy    Very Happy

.......... a pak jsem se probudil ze sna  Crying or Very sad


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
Já osobně bych kvalitně udělanou simulaci ponorek z WW1 bral. Samozřejmě vůbec nejlepší by byl SH 5 vycházejí z SH 3, doplněný tím lepším z tGW, GWx a SH 4 a zejména zahrnující jak 1. tak 2. WW a nejen německé a americké ponorky, ale i italské, britské, sovětské a japonské. Když už budou v tam tak můžou přihodit i holandské a ovládání eskorních lodí v mulťáku.  Very Happy    Very Happy    Very Happy

.......... a pak jsem se probudil ze sna  Crying or Very sad



jóó, to byl krásnej sen Smile , ještě bych přidal možnost pohybu po ponorce, možnost pokecat s posádkou a každej kohout, spínač, přepínač a "čudl" plně funkční.....jen bych měl strach, že v reálným světě by mne pak už asi nikdo nikdy neviděl... Very Happy


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pravda, na volný pohyb po ponorce jsem v tom snu zapomněl stejně jako na neopakující se animace při nabíjení torpéd, při poplachu....atd. Na všech funkčních čudlících netrvám, to už by byl simulátor do jistého ústavu v Bohnicích. Vypínatelné RPG typu pokec s posádkou proč ne. Přihodím ještě možnost kontroly lodí zda nevezou zakázaný materiál a příp. potopení pomocí náloží bo se jedná i o 1.WW (pozor v reálu to bylo i v 2.WW, málo, ale bylo) a samozřejmě vylepšené doplňování zásob z lodí a pomocných základen.
Hm a pak se od toho opravdu nikdo neodtrhne.
PS: pomalu se dostáváme OT, nezaložíme vlákno typu SH x - pařanský sen ?  Laughing


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ne založíme vlákno "Jaký bude pokud bude SH5? aneb domněnky, přání, fikce"


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek SH 5 
Sh 5 , bude podla mna engine SH 4 s atlantickými misiami!!!
 Twisted Evil


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Multiplayer pro DK 
Me by stacilo hrat stale za axis s moznosti hrat i za eskorty druhych stran(Jak nastinil v nocnim snu Ragnaar Smile ).Ne ze bych toho chtel za DD vyuzit,ale mohl bych nekomu osobne vynadat ,za to ze mi potopil  Twisted Evil . Taky by to rozsirilo forum  Wink ,no spis rozdelilo  Very Happy .
Zajimava by taky byla moznost hrat ve vice lidech na jedne ponorce(jako tusim v IL-Sturmovikovi na bombarderech),napr.jen za dustojniky(4-5 lidi) a kazdy by mel nastarosti svuj sektor a jeden bez druhyho by nefachcil  Wink
No a samo ,ze to nejlepsi z modu ,by tam nemelo chybet  Cool



Naposledy upravil Thomsen dne 11. 12. 2007, 22:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Možnost více lidí na jedné ponorce by byla zajímavá, ale nevěřím, že by to mělo velký úspěch. Tolik, nebojím se napsat, fanatiků do reality se jen tak nenajde. Když už multiplayer tak massive - to už ale by ale opravdu nebylo o SH 5, ale o minimálně SH 6, který by tvořil jen část světa, kde by bylo místo i pro příznivce Šturmovika - Pacific Fighters a kapitány hladinových lodí. Jen obchodní lodě by asi stále musel ovládač počítač. Ale to je opravdu daleko, i když nějaké náznaku by se našli (ovšem v nich nebylo moc místa pro ponorkáře). Ovládání eskorty asi bude muset stačit, i když takový koordinovaný útok ponorek, torpédoborců nebo torpédových člunů a letadel.......... Laughing
 Pokusím se to shrnout:
Zachovat atmosféru SH3, základ ovládání také z trojky + nové možnosti (tuším přítomné v GWx) jako nařídit prvnímu dostojníkovi vyvést loď z přístavu atd, pohyb po celé ponorce kde bude kompletní posádka včetně (vypínatelné) možnosti RPG miniher, větší kontrolu nad ovládáním vybavení např. možnost zapnout jak naftové tak i elekromotory dohromady pro krátkodobé zvýšení výkonu, zprávy jako součást hry: to co je naznačené v SH4 + setkání s jinou ponorkou kvůli získání náhradních dílů (apropó lepší model poškození a oprav) nebo doplnění části paliva apod. Vylepšené doplňování na jiných základnách, tankerech atd. bez přerušení mise (a bez dlouhého opětovného načítání), vylepšená AI - rozeznávání vlastních jednotek, varování před havárií (hlavně když selže zpomalení času). Lepší simulace skutečných událostí včetně vytváření konvojů na shromaždištích (mimochodem sledoval někdy někdo konvoj až do konce? Dorazí do přístavu? Jednou u Gibraltaru jsem byl svědkem jakéhosi hemžení, asi se konvoj opravdu formoval )
Samozřejmě hratelná mapa celého světa a pokud možno všechny významnější loďstva a ponorky nejlépa obou sv. válek.
Tak na co jsem zapomněl?


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:

Tak na co jsem zapomněl?


Aby to bylo dřív,nez umřem na sešlost věkem  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
Ragnaar Salt napsal:

Tak na co jsem zapomněl?


Aby to bylo dřív,nez umřem na sešlost věkem  Laughing  Laughing  Laughing


... a jeste moct se projit celou ponorkou, ovladani \ udileni rozkazu hlasem  Laughing, moznost kocirovat vsechny typy ponorek ( uplne se tresu nedockavosti na karieru velitele U-tankeru  Cool )....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
ovladani \ udileni rozkazu hlasem  Laughing


Hele,to uz jsem na SH3 nekde videl.Na subsimu,myslim byl ten mod.Řval jsi do micraku rozkazy a posadka makala.Akorat na BEER se nic nedelo  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
Hans Eckelhaft napsal:
ovladani \ udileni rozkazu hlasem  Laughing


Hele,to uz jsem na SH3 nekde videl.Na subsimu,myslim byl ten mod.Řval jsi do micraku rozkazy a posadka makala.Akorat na BEER se nic nedelo  Laughing


A anglicky nebo německy? Docela by mně zajímalojestli ,,Dive, dive, dive" nebo ,,Táááuchéén!!"  Laughing
Každopádně to musí bejt ale docela problém, ta obych u sebe měl slovník...... Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Klidně můžeš řvát "černý kočky, mokrý žáby", jde o to jak si to nastavíš(nahraješ), nějakou dobu jsem s tím experimentoval, ale ee.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 14
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.