Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Hydrofon
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hydrofon 
Ahoj prosba mam problem s hydrofonem pokud ho ovlada namornik vse je v poradku detekuje lode proste parada ale pokud si k nemu sednu ja neslisim nic ikdyz tocim jak silenec ani vlastni srouby coz bych logicky mel:( Jen more.Neni neto neco na opravu?Diky moc


Citovat
Příspěvek Re: Hydrofon 
Simi napsal:
Ahoj prosba mam problem s hydrofonem pokud ho ovlada namornik vse je v poradku detekuje lode proste parada ale pokud si k nemu sednu ja neslisim nic ikdyz tocim jak silenec ani vlastni srouby coz bych logicky mel:( Jen more.Neni neto neco na opravu?Diky moc


1) Patch 1.4b
2) Musíš být, logicky, pod hladinou Wink
3) knoflíkem vpravo dole ovládáš hlasitost


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To vse mam ale uz sem nasel problemek pri predelavani na wolf sem jaksi omylem nejak umazl soubory se zvuky lodi:))
Teoreticky jina veci v dokumentech je mapa sveta s trasy lodi je realny nakym stylem tu mapu dosadit misto hlavni mapy kerou nemuzu najit nebo kamkoliv aby si ji clovek mohl prohlizet ve hre?


Citovat
Příspěvek  
Na mapě - F5 najdeš na horním okraji vlevo tu mapu s konvojema, mapy přístavů a tabulky přepočtu uzlů na km/h. Tak si to normálně myší "chytni" a stáhni. Neni to moc vidět, taky jsem to hledal. Hlavně mi chyběla ta mapa přístavů - když jsem to na první bojový plavbě chvilku po vyplutí z Wilhelmshavenu nakouřil do sítě  Embarassed

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no jo len ze on mysli ako som pochopil ze chce konvojovu mapu si dat ako hlavnu mapu, alebo?, a to si myslim ze nejde  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Simi napsal:
To vse mam ale uz sem nasel problemek pri predelavani na wolf sem jaksi omylem nejak umazl soubory se zvuky lodi:))
Teoreticky jina veci v dokumentech je mapa sveta s trasy lodi je realny nakym stylem tu mapu dosadit misto hlavni mapy kerou nemuzu najit nebo kamkoliv aby si ji clovek mohl prohlizet ve hre?


Do GWX je mod zvaný Convoy Map,nebo tak nějak se jmenuje,takže při malém rozlišení tam ty trasy jsou vidět.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dá se nějak spočítat vzdálenost lodi když poslouchám hydrofon sám? Už několikrát jsem ji nalezl ve chvíli kdy o ní posádka neměla ani potuchy. Jsem sice schopen určit jak se mění úhel ale když nevím kde na tom úhlu je, tak nevím,kam mám zamířit. Nebo to jde jen v hard obtížnosti?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ak sa nemýlim, tak vzdialenosť neurčíš. Iba uhol (Bearing). Vzdialenosť iba približne podľa hluku.


Citovat
Příspěvek  
Vzdálenost umí určit každá schopná obsluha sonaru. Twisted Evil  ... holt nezbývá, než vyplout směrem zvuku a průběžně kontrolovat odchylky, dokud ho posádka sama nezaměří.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No nevim, ale pokud zavelím sonaristovi aby sledoval nejbližší loď tak mně hlásí jen úhel; a vzdálenost odbyde suchým odhadem.. jako velmi daleko, středně daleko nebo nepříliš daleko,...nebo jak to přeložit,...každopádně nezbývá než vystrčit nos a vyčmuchat to osobně sonar


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Panchus napsal:
No nevim, ale pokud zavelím sonaristovi aby sledoval nejbližší loď tak mně hlásí jen úhel; a vzdálenost odbyde suchým odhadem.. jako velmi daleko, středně daleko nebo nepříliš daleko,...nebo jak to přeložit,...každopádně nezbývá než vystrčit nos a vyčmuchat to osobně sonar


Pokud mu dáš příkaz, ať pinkne sonarem, tak ti určí i vzdálenost...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to je možné, já jsem nikdy moc nepingal, páč jsem si myslel, že hrozí prozrazení cool


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Panchus napsal:
Tak to je možné, já jsem nikdy moc nepingal, páč jsem si myslel, že hrozí prozrazení cool


A to si myslíš správně... Wink


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
von  Springkäfer napsal:
Na mapě - F5 najdeš na horním okraji vlevo tu mapu s konvojema, mapy přístavů a tabulky přepočtu uzlů na km/h. Tak si to normálně myší "chytni" a stáhni. Neni to moc vidět, taky jsem to hledal. Hlavně mi chyběla ta mapa přístavů - když jsem to na první bojový plavbě chvilku po vyplutí z Wilhelmshavenu nakouřil do sítě  Embarassed

toto je jen u módů nebo i u 1.4 + comm.? díky moc by se mi to hodilo Crying or Very sad  Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Teda já zkoušel chytit snad i monitor a žádná tabulka tam není. Commandera mám. Nejde někde stáhnout jako mod? A teď se mi navíc stalo, že nemůžu točit hydrofonem. To bych i chápal mohla ho poškodit hlubinná puma ale obsluha ho používá a hlásí kontakty. Tak proč oni můžou a já ne Mad .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.