Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Tankové simulátory
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem se konečně dostal na ten T34 vs Tigr. Škoda jen, že to asi skončilo s tím vydáním a dál se ta hra nerozšiřuje a nevyvíjí. Pokud ano, tak je dobře. Jen dva obrázky aby Ti, co nevědí, věděli o co jde.



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Dá se někde sehnat? 
Panebože, já jsem na všechny simulátory snad nemocný - a ty tankové (myslím OPRAVDOVÉ) se snad u nás vůbec nevydávají anebo se stáhnou z prodeje dřív než si jich člověk všimne. Nedá se to někde regulérně sehnat? Nebo aspoň ten SF: Charkov 1942? V tomhle případě by mne jinak výjimečně a poprvé přitahovala ta temná strana síly...


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Také jsem si to chtěl zahrát, tanky miluju (a hlavně Tigera Surprised ). Jenže jsem to na svým compu ani s pomocí odborníka nerozchodil, ale hlavně že na shitovém noťasu to šlo Crying or Very sad .
Jenže nehratelné.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale Tupoune, ty hardwarové nároky jsou sice vysoké, ale nejsou neúnosné. Mělo by ti to jít - já zkusil demo z nějakého Rapidshare a v pohodě. Jenže je to jen první část a ostatní se stáhnou až po splnění nějakých podmínek které jsem nepochopil. Každopádně jsem zjistil ke svému úžasu, že mám svůj "zájmový záznam" o této hře na Amazonu, kde ji snad tedy mají. Jinak jestli ti to nechce vzít operák, tak já zkusím vždycky instalit VirtualBox. V tom by snad ještě šly i Dosovky. Ale pak ho dám vždy raději pryč. Jenže by to mělo jít i na Winech XP. U toho SF: Charkov 1942 mi demo běží skvěle a několikrát jsem narazil u obou her při procházení stránek na pokušení - radši jsem rychle přepnul domů. A jak to myslíš s tou hratelností u toho Tigra? Ovládání? Je to 100% sim, tam ovládáš opravdu všecko, i to o čem ještě nemáš ani páru. Taky jsem koukal jak sůva z nudlí. Svádí mi to zkusit ten Amazon, ale nechce se mi do rizika s kreditkou a ani nevím jestli to posílají k nám.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To jsi mě nepochopil Milane, můj počítač ty HW nároky splňuje několikrát (Intel Core i7 860, dvě Geforce GTS250 PCIE  SLI atd.).  Já jí vůbec za boha nespustil a na tom noťasu(starém) se to sekalo jak sviňa, proto nehratelné.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha, asi zase nějaká ruská "zvláštnost". Třeba to chce ruské windowsy. To je něco podobného jako se všemi simulátory Jane´s co mám. Jsou pro Windows, ale ani při nastavení kompatibility na win95 nejedou. Ale mně by to jet mohlo, mám mnohem starší železo co by tomu mohlo být srozumitelnější - AMD 64 X2 4200+ a grafiku nV 8800GTS. Jen jestli to seženu.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Mám plnou verzi Steel Fury, ale nevím jak se mám dostat po splnění mise v kampani do další mise. Nevíte jak na to?
Dík.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Martin S.: Šťastnej člověče. Já to sháním spolu s Tigrem po všech čertech, a nejen že to nikde není, dokonce už ani nikdo neví kdy to naposledy bylo a jestli to vůbec bylo. Až bych to dostal, teprve bych zkusil jak to rozchodit - tady bych výjimečně riskoval koupi na slepo. Ale kde nic není..


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Milan L.: Já jsem to sehnal zadarmo na internetu.
                  P.S. Na to jak do další mise jsem už došel.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jo. Jenže já blbec musím mít pocit, že to co mám je moje. A torrenty nepoužívám - ani s nimi neumím.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Martin S: Tak to možná budu mít taky. Z ruského webu Discus Games vede okno s nabídkou za 19.90 Euro tuším na Amazon, potíž je v tom, že tam se to změní na 13.50 liber. A to je blbé, nechcou vzít mou virtuální kreditku. Ale každopádně to musím dostat. Jinak už jsem objednal i Charkov 1943 a demo mi vyrazilo dech. Teda ne že by mi vyhovovala ta tahovka, ale ta AI je snad nejlepší co jsem kdy viděl. Jediná chyba, jedno přehlédnutí a jdeš do kytek. Bravurně tě to obklíčí, vnější i vnitřní kruh, skvěle využívá terén, razdva je máš za hřbetem, no to jsem ještě nezažil. Pomalu se doopravdy bojíš. Škoda že toho tygra tak pokopali. Ale já ho stejně někde objevím. Na ten Charkov 43 se opravdu těším.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
skuste si zajit na tyto stranky jsou tam ruzne pathe na Steel Fury: Kharkov 1942  http://graviteam.com/forum/index.php?board=1.0 a tady jsou vsechny pathe  http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http%3A%2F%2Ftanksim.org.ru%2Fwfdownloads-viewcat.cid-11.htm&sl=ru&tl=en

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Plovsko: Díky Ti moc za ochotu. Já už Steel Fury Charkov 1942 i 1943 mám, navíc jsem na britském D2Drive koupil i Theatre of War Kursk 1943, všechno elektronicky a levně. Ještě jsem sháněl a objevil i toho Tigra, ale nekoupil protože byl bez manuálu jako čistě OEM. Teď už manuál mám a koupím ho taky, 10$ za něj dám.  Dá se to ovládat i joystickem, a hádej kdo je jedním z autorů Kurska? - Oleg Maddox! A s ním i další lidi z Il-2. Už to slibovalo hodně. A splnilo!
Jinak ty módy ještě počkám, zatím neumím pořádně ovládání ani jedné z těch her tak se nepohrnu hned na módy. Ale dík za tip - aspoň vím kde jsou. Teď bude chvíle času, než na SH5 uzraje ten megamód.

To Thomsen: Nevím kam mám ten edit napsat, tak promiň jestli je tom špatně. Snad se to přesune i s příspěvkem.

To Martin S. : Hraješ SF Charkov 42. Prosím tě nevíš čím v tutoriálu u Matildy použít kanón?  Všechno jde perfektně, jen tohle nikde není.Ani tam nejsou náboje, takže není čím nabít



Naposledy upravil Milan L. dne 21. 01. 2011, 19:02, celkově upraveno 2 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek World of Tanks . . . 
tvůj příspěvek jsem přesunul do nově založeného vlákna WoT Wink

EDIT: Tak jo Grime Smile



Naposledy upravil Thomsen dne 23. 01. 2011, 13:12, celkově upraveno 2 krát.
Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 21. 01. 2011, 12:30, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Milan L.: Když jsem ten tutorial hrál poprvé, náboje jsem měl. Pdruhé už taky ne, ale to jsem tam měl už nainstalované mody a nevim jestli ve správném pořadí. Možná to je tím.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.